שאלה

np2004

New member
שאלה

מתלבט בין הטרקטורונים arctic cat dvx 400 וה polaris predator 500 . את הפרדטור יותר אהבתי כי הוא יותר חזק ונראה יותר טוב.... אבל השאלה שלי זה הכוח שלו ואם הוא מתאים למישהו שלא נסע קבוע על טרקורונים. זה יכול להיות מסוכן לעלות על טרקטורון כזה?

ATV GIRL

New member
כל טרקטורון יכול להיות מסוכן...

תלוי איך אתה נוהג. אני לא מתמצאת בפרטים הטכניים, תוכל לקבל תשובה מחיים כחלון.

np2004

New member
הבנתי

אני מודע לזה שכל טרקטורון מסוכן, אני מחפש טרקטורון למסלולים (ספורט) וגם רכיבה רגועה וטיולים, מאוד אהבתי את הפרדטור.... השאלה שלי אם הוא ייתן לי את האפשרות של רכיבה רגועה ולימוד נסיעה טכנית על טרקטורון?

gibli1

New member
שמע...

הפרדטור הוא בין הטרקטורונים החזקים ביותר בתחומות אני לא הייתי ממליץ עליו למתחילים אבל זה אפשרי והוא אכן מתאים לספורט וגם לטיולים רק לפי מה שאני הבנתי מחברים הוא לא כל כך נוח לרכיבות ארוכות נורא וטיולים ארוכים אבל זה כבר חישוב שלך...

kachlon haim

New member
תגובה

תראה , אתה מתלבט בקטגוריה שכלל לא מיועדת לטיולים אלא למסלול , זה לא אומר שלא ניתן לטייל עם הכלים האלה , אבל כך בחשבון שהמושב שלהם צר וההנעה הכפולה אינה בנמצא ושאר המכלולים והפינוקים הורדו בתכנון ע"מ לחסוך במשקל .. הפרטדור חזק יותר ומלוטש יותר , כך שלא תשתעמם גם לאחר זמן רב , הארטיקט חלש יותר ומתורבת יותר אבל ייתכן ותאבד עניין לאחר זמן מה , למרות שמדובר בכלי מצוין . המלצתי היא פרדטור לספורט , וארטיקט למסלולים , תעשה חשבון ממה תהנה יותר .וממה תפיק יותר . בכל מקרה סע בזהירות , כי לא מדובר בכלים סלחניים במיוחד ולכן אם אתה רוכב מתחיל פשוט תנהג כמו מתחיל .

למעלה