שאלה...

מתן ב

New member
שאלה...

יותר נכון 2 שאלות... 1) זה רק אני או שרוב האנשים בפורום הם גם הקבועים בפורום של מכושפות? כנראה שאם אתם אוהבים מדע בדיוני זה עד הסוף... ולא שזה רע! גם אני רואה את שתי הסדרות... כנראה זה בתורשה... 2) הפורום הזה לא מופיע בעמוד הראשי של הפורומים!!! הייתי צריכה לרשום את כל הכתובת עם המספר של הפורום (449) כדי להיכנס... ומזל טוב
יש לנו כמעט 2 דפים בפורום!!!!!!!!!!!! נ.ב: אני חדשה פה... שלום!

mishmesh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo70.gif

1. אכן ישנם פה הרבה אנשים מפורום מכושפות, כמו הרבה אנשים מפורום ה"פ. אולי זה נובע מהעובדה ששתי הסדרות משדרות באותו ערוץ ולכן יש להן את אותם הצופים(בערך). 2. הפורום יופיע ברשימת הפורומים כנראה בשבוע הבא. בינתים יש לנו כתובת מקוצרת(שמופיעה גם בחתימה לי): http://forums.tapuz.co.il/smallville

../images/Emo26.gifמנצל שירשור- כנסו כנסו

אתם חושבים שמספר האנשים שהצביעו בינתיים להחזרת טרי ודין אההההה לויס וקלארק מספיק?

Woogyman

New member
זה היה בציניות?

כי אם שאלת ברצינות אז ממש לא... יש שם 3 וחצי אנשים.. אם נשלח את זה לערוץ 6 הם בכלל לא יסתכלו לכיוון של זה. צריך עוד חתימות.

זהו זה מה שחשבתי

סם (כן כן אני יודע איך קוראים לך- אינ צופה בפורום מכושפות כי כמעט אף פעם אין לי מה לכתוב- אינ רק באמצע העונה הרביעית ורק על זה אתם מדברים שם..זה והעונות הקודמות שהזכרון שלי החליט לשכוח אותם פתאום- והעונה השנייה שלא ראיתי... אוקיי אני סוטה מהנושא!) - אתה יכול לפרסם בפורום מכושפות (אני אשאל את לין אם זה בסדר ואגיד לך) את העצומונת הקטנה פה? כי הפורום יחסית חדש, ואין בו הרבה חברים דרפור אין הרבה חותמים...

Charmed 4ever.

New member
אני חברה בפורום מכושפות אז כמובן ש.

..יש לי תגובה..... כן כן.. אני אוהבת מדע בדיוני.. בעיקר בשילוב עם דרמה... אך לא בגלל זה התחלתי לצפות בסמולוויל... אלא בגלל שראיתי את הפרסומת ושם מי הופיע לנגד עיניי?? טום וולינג.... הוא כבש אותי מהרגע הראשון.. והחלטתי שאני חייבת לראות את זה.. גם אהבתי את הנושא המרכזי של הסדרה.. אז בכלל! ומכושפות ? זה סתם צרוף מקרים... עכשיו יש פורומים של שתי הסדרות שנמצאות אצלי יחדיו במקום הראשון...

למעלה