שאלה

יווווווו!

אין אין אין אני פשוט בלשית!
פשוט לפי החתימה שלך ידעתי.. כוכב יאיר.. יישוב אדייר! בעעע אני זוכרת את כל הקבוצה שלך (ויש לך אחוש קבוצה! אתן איזה 40 בנות שם!) כולן עומדות ומעודדות את הקבוצה שלך ואנחנו כולה 10 בנות מסכנות.. גררר קרעתן אותנו!!.. סחטיש אחותי!

חחחחחחחחחחחח....

אין קשר!! חחחחחחחח ממש אין! אני לא מכוכב יאיר פשוט זה, אמממ, עזבי חוויה שעברתי בצילומים של קיציס חחחח רק ענת ושירה מבינות נראה לי. אני בכלל מרמת השרון ומממש במקרה גם משחקת כדור-עף. חחחחח.

Charlotte

New member
בדיחה?

Well I can´t see anyone else smiling in here. תשמעי, בדיחה או לא, לי זה לא נראה כמו בדיחה. לי את נראית כמו האנשים האלו שאומרים משהו פוגע ואז מנסים לכסות את זה בתירוץ של ´זאת רק בדיחה´. טוב למה לבזבז אנרגיה עליך, שיהיה..

ברוכה הבאה. [../images/Emo104.gif]

קודם כל לא יפה להסיק מסקנות כשאת כאן 10 דקות! ואני לא חושבת שאת צריכה לעזוב ת´פורום. נכון שהיה שרשור קצת מעצבן אבל חפיף, זו טבילת אש שכל אחת עוברת ומה לעשות שזה ככה קחי בקלות, זה כולה אינטרנט. ומה זה "נשמעתן חילוניות"? וול, טוב לדעת שאני נשמעת חילונית
ולא, את לא הדתיה היחידה בפורומ הזה. אני מניחה שכבר אמרו לך את זה. והיללהההההה, אל תרגישי רע שאמרת לה! חפיף! במילא הייתי אומרת לה במסנג´ר

mgirl........

הלו....? אנחנו בנות.... על מה כבר אפשר לדבר??????? (חומר למחשבה) ´תנסי לפתור את החידה´ ב-ה-צ-ל-ח-ה

למעלה