שאלה

שאלה

שלום לכם, דבר ראשון כמובן, שיהיה לכולנו חג שמח, שנה טובה ומתוקה, שנה של אור ואושר, הצלחה ושגשוג והתפתחות רוחנית אמן ! יש לי שאלונת, אני מקווה שאצליח לבטא אותה בצורה נכונה ומובנת.. אני רק בת 21 וכבר בכמה שנים האחרונות קורה לי הרבה שאני חושבת על תינוק(/ת) וממש כמהה לזה. מצד שני, אני משום מה תמיד רואה את עצמי לבד בעסק הזה של גידול תינוק כאילו בלי אבא לתינוק. אבל לא זה העניין. מה שיותר מעניין אותי זה כשאני רואה תינוקות של אחרים אני מתמלאת אושר ואהבה פנימיים שאני לא יודעת איך להסביר את זה. עד שלפעמים אני מרגישה כאילו התינוק הזה היה אמור להיות שלי. ממש בצורה כזו שממלאה את החלל שבתוכי, סיפוק אדיר ורצון עז לחבק את התינוק הזה ולדאוג לו בעצמי "הלוואי והתינוק הזה היה שלי". מה שיותר מפריע לי זה שלפעמים כל הרגש הזה שממלא אותי, גם ממש צובט אותי בלב ומעציב אותי עד כדי כך שהבטן שלי מתהפכת כי אני מרגישה סוג של פספוס או הרגשה שהיה לי כבר תינוק ובדרך בלתי רצויה הוא נלקח ממני או קרה איזה מקרה שבגללו הוא לא איתי יותר. אני לא יודעת אם זה הפורום הנכון לשאול ואני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי. אבל כן נראה לי שהוא קשור איכשהו לנשמה שלי. אשמח מאוד אם תעזרו לי ואם השאלה לא רלוונטית לפורום אשמח אם תוכלו לכוון אותי לפורום הנכון. שיהיה המשך חג נפלא וקסום

רותי 11

New member
מתוקה - ברור לך שזה מה שנקרא

זכרון נשמתי. הווה אומר שכל התחושות האלה עולים לך מגלגולים קודמים והייתי אומרת מגלגול ספציפי מאוד. את יכולה בהחלט לפני השינה לבקש ולהגיע לאותו גלגול שממנו נובעת התחושה הזאת ומעניין מה תחלמי יהיה שווה מאוד לקרוא את החלום הזה.

תודה יקירתי !!

אני בהחלט אנסה לבקש להגיע אל אותו גלגול ואם יתרחש משהו אעדכן.. יש איזו דרך מיוחדת שדרכה ניתן לבקש? ('טקס' מסוים? מדיטציה לפני השינה?) או שפשוט לבקש? תודה לך רותי :)

למעלה