שאלה

• פותח הנושא gmgy
  • פורסם בתאריך

gmgy

New member
שאלה

כמה פעמים קורה שיש מסעדה שאתם חוזרים אליה אחרי פעם ראשונה מלהיבה במיוחד ומגלים שהפעם השניה כבר לא אותו דבר? האם יש מסעדות שתמיד עומדות בקריטריונים ולא מאכזבות אתכם אף פעם?

חיליק1

New member
אני תמיד נהנה באילן´ס

אמנם לא מסעדה אבל אני מקווה שגם בית קפה שווה המלצה: מתי שאני מגיע לקפה הנעים הזה, החברה הצעירים מאד לבביים. הם בד"כ זוכרים מה אני אוהב ותמיד מציעים בעדינות משהו מכל הלב. חוץ מבית הקפה הצנוע והמצויין הזה הם מציעים מגוון מקצועי של קפה טרי הביתה. גם כשיש פשלות קטנות (וזה עלול לקרות לכולם) ההתיחסות שלהם נעימה ולבבית. ממליץ בחום!!!

קישקשתא

New member
צנוע?

צר לי ואני מניחה שיש הבדלים בין סניף לסניף. אני ביקרתי באילנ´ס ברמת אביב ואני חייבת לא להסכים. אילנ´ס הוא אחד מבית הקפה היותר פלצניים שאני מכירה. צנוע? מה צנוע בו?
המחירים?
העובדה שמניחים שהם יודעים על קפה יותר ממך? לגבי השירות אני יכולה להעיד שגם שם לא זכיתי לאותו שירות כמו שאתה מתאר. לדוגמה יש להם כריכים נהדרים - באמת באמת טעימים, טריים ואיכותיים - אבל לוקח להם 20-30 דקות להכין אחד.. מה אומר? אולי חשוב גם מה הפונקציה שמחפשים בבית קפה. אילנ´ס בנוי כקפה איטלקי - לבוא, לשתות בעמידה וללכת. קפה קטן ואיכותי. בזה אני יכולה להעיד שלטעמי הוא נכשל כשלון חרוץ.

sarisari1

New member
מסכימה לגמרי עם חיליק!!!

יתכן ונתקלתם בתקלה ולפעמים בזמני לחץ זה יכל לקרות אבל לפחות את יודעת שמכינים לך הכל טרי על המקום ותמיד מחייכים ומרגישים בבית. אני מבקרת הרבה בסניף 7 כוכבים בהרצליה אבל לפעמים גם בקניון אביב. + אם יש איזו בעיה תמיד ניתן לדבר ישר עם אילן. מה יותר מזה?

עאמ

New member
בוא לזולה/מוסקט במודיעין, לא תתאכזב

אם אתה אי פעם באזור ויודע אפוא זה מודיעין, מסעדת זולה, ממש נחמד חלק מהמחירים הגיוניים חלק לא, עסקיות מצוינות, מבחר מנות כולל בשר כולל מנות לאוכלי עשבים. תמיד נהננו וגם לקחנו משפחה וגם חברים. אף אחד לא יצא רעב או לא מרוצה. למשל ב 70 שקל עסקי קבלנו סטייק בקר מנה יפה וגדולה(לא זוכרת איזה) + ירקות חמים ליד + סלט ירקות קטן לפני + שתיה + לחם הבית (מעולה). המחיר נראה לי מאוד הוגן. עוד המלצה על אזורנו - מסעדת מוסקט, רמה גסטרונומית יותר גבוהה. ובנס ציונה/רחובות - טוקופיה. חוץ מזה אני מבשלת כל כך טוב שאנחנו לא כל כך הולכים למסעדות ועד שכבר הולכים, אם האוכל לא ממש גורמה זה לא כדאי במחירים של היום.

פרנקלית

New member
אני אף פעם לא מתאכזבת מ ..

"ויולה" ברחוב שינקין בגבעתיים. בית קפה מדליק עם אווירה כייפית. יש להם טוסטים,קישים (ועוד) וקינוחים טעימים מאוד. אף לא מוותרת על התה עם הקינמון ...

רינס

New member
בוקר טוב, אני גם תושבת מודיעין

והייתי בזולה פעמיים , האוכל היה בינוני לדעתי ולא הצדיק את מחירי המנות, על מוסקט שמעתי דברים טובים ואני בהחלט ינסה את המקום בקרוב. בכתית היית כבר? התפריט שלהם נראה מצויין, אבל המחירים קצת גבוהים עבורי. ואם כבר מדברים על מודיעין וסביבתה , אכלנו בתיתורא והיה ממש ממש נחמד

che55

New member
בהחלט!!!!!

מסעדת פסטו במרכז הכרמל, מאוד נהנתי בפעם הראשונה, הבאתי את בעלי לשם - ונחלה לנו אכזבה. הייתי שם עוד פעמיים וגם ממש לא התלהבתי....... גם מהבר היפני בקניון עזריאלי התאכזבתי... כל פעם שהייתי מגיעה לת"א הייתי רצה לשם לאכול ארוחות יפניות. מאז שהבעלים השתנו שם - גם המנות שונו וגם הטעם לא כמו פעם...חבל!

למעלה