שאלה!

Mandyִ

New member
שאלה!

(מצטערת שפתחתי הודעה חדשה, ולא ידעתי לאן לנצ"ש...) על איזה חנויות אתם ממליצים לי ללכת בשינקין?? (חוץ מסטאף
)

גמדית

New member
תלוי.....

זה תלוי מה את רוצה לקנות כשאני הולכת לשינקין אז זה לא במטרה מסויימת ככה שאני לא זוכרת שמות של חנויות אני פשוט מטיילת ונכנסת למה שאני רואה........ כל חנות שנייה זה בגדים וכל חנות שלישית זה נעליים לדעתי, לכי ותסתובבי קצת ותכנסי למה שאת רואה

Mandyִ

New member
אני מחפשת

פחות או יותר אביזרים ובגדים מעניינים ומיוחדים פשוט רציתי כיוון כדי שאני לא ארגיש שפספסתי חנות כלשהי כי לא היה זמן..

space girl

New member
המממ

אם בשינקין עסקינן אז
בוטן - שינקין 4
וליד גולדפיש ומונסטון יש מדרגות לחצר , תרדי בהן !!! יש חנות ממש חמודה על כל מיני רהיטים ותיקים
(נישה בחצר ) ובעיקרון , שינקין כבר נהיה יקר לאללה פעם הוא היה רחוב יותר טוב ...
פשוט תסתובבי ואל תהססי להיכנס לחנויות

Gum Cigarettes

New member
"מעניינים במיוחד"

יש בבוגרשוב. אני לא יודעת איך קוראים לחנות אני רק יודעת שעושים שם *גם* פירסינג ויש שם בגדים נחמדים בטירוף. אבל גם דיי יקר.

Mandyִ

New member
אוקיי תודה נועה!

אני אבדוק את
סטאף-אני חייבת לראות מה התחדש שם
בוטן-כי שמעתי שזו חנות שווה
מונסטו-כי נועה המליצה ושמעתי על החנות הזאת איפשהו!

בבקשה חמודה:)../images/Emo85.gif

מונסטו=מונסטון :) בטוח אנשים מכירים אותה בשנקין עם לא תמצאי זאת כל כך החנות שלייייי ממש חנות שווה:)

Mandyִ

New member
הלכתי היום לשנקין!

נכנסתי למונסטון ועוד כמה חנויות (תראו בפורום אופנה אם בא לכם) זה כזה כיף לעשות שופינג. אני מתפעלת מזה כל פעם מחדש

Mandyִ

New member
תראו מה קניתי במונסטון:

זאת חגורה מה זה יפה איזה מכנסיים אפשר להתאים לזה? (קניתי גם טבעות וכל מיני שטויות!, תודה נועה!)

וואי../images/Emo70.gifאיזה יפה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

לדעתי כל מכנס ג´ינס בהיר יכול להתאים לזה.

Mandyִ

New member
אוקי תודה!

באמת באותו יום לבשתי מכנס קרם בהיר וישר שמתי את החגורה.. לדעתך זה שווה 29 ש"ח?

space girl

New member
תתחדשי../images/Emo13.gif ../images/Emo70.gif

ו29 זה די סביר בשביל חגורה כזו ... ועקרונית היא די הולכת עם רוב הצבעים הסולידים וכמובן ג´ינס

למעלה