שאלה

שאלה

האם הבנים נבראו כדי להעלות את הביטחון העצמי של הבנות? כי לפעמים ככה זה נראה שהבנות מבינות את העולם. אחד הדברים שבנות הכי אוהבות לעשות זה להתחיל לדבר עם איזה ידיד על המראה שלהן, לספר לו כמה שהירכיים שלה שמנות, כמה שהיא לא מרוצה מהחזה, וכמה שהאף או התחת גדולים. עכשיו נשאלת השאלה , מה לעזאזל הן מצפות שנגיד? זה פסול בכל מקרה, זה מגוחך כשמישהי שנראית רע עושה את הדברים הללו, וזה עוד יותר מגוחך כשמישהי כוסית עושה את הדברים הללו, ואני עברתי גם את זה וגם את זה. מה אנחנו אמורים להגיד? להסכים? הרי אתן תעלבו ולא תדברו איתנו חודש, להגיד כמה שאתן נראות טוב? מה זה נעים לנו לשקר ככה ולהרגיש שאנחנו מתחנפים? תופעה הרבה יותר מעצבנת זה בנות ש"משחקות" בבנים, כמו שזה נשמע. נגיד וידוע שמישהו מעוניין במישהי, אז היא כמובן לא תבהיר לו שהיא לא מעוניינת, היא גם מן הסתם לא תצא איתו אם היא לא מעוניינת, היא פשוט תשחק בו, כי זה נחמד מאוד ככה שיש מישהו שרוצה אותה ומזדנב לה, ואין לה שום בעיה לפתח בו ציפיות עד שהוא משוכנע שיש בינהם משהו, ולגרום לו להיות סמרטוט. לפעמים המח של בנות כ"כ טוב במניפולציות שאנחנו בכלל לא מבינים, שזה לא מפתיע שזה בא על חשבון כל מיני דברים אחרים.

le shark

New member
חוק:

בנות תמיד נראות טוב, הן אף פעם לא שמנות, התחת שלהן תמיד בגודל הנכון, גם החזה, והן תמיד רזו אם הן שואלות אותך. אלה בערך 3 הדיברות ליחסים תקינים עם בת כלשהי. מי שרוצה להוסיף, מוזמן.

DaSi ON LsD

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif לודעת איפה אתה חי..

אבל בעולם שלי לא כל הבנות נראות טוב.. לכל אחת יש תפאק שלה

le shark

New member
ברור שכן, אבל...

אם אתה מאוהב, לא אכפת לך... אתה רק רוצה לגרום לה להרגיש טוב... אמרתי את זה כי זה חוק להימנע מתקלים.

שקרים עובדים מצוין

בשלב הראשון שקרים עובדים מצוין.. אבל (לדעתי לפחות) יותר ויותר אל תוך קשר אמיתי המעבר לכנות עובד יותר טוב.. והכוונה היא לא ל"תגיד אני נראית טוב במכנס הזה?" "לא זה נראה כאילו שני חזירים רבים מתחת למכנס שלך" אלא ל"תגיד החולצה הזאת יפה עלי?" "את יודעת שאני שונא את השאלות האלה.. את נראית מצויין ואת יודעת את זה.. את לא צריכה לשאול אותי כל פעם.. כל רגע שאני איתך צריך להיות בשבילך תזכורת לזה שמשכת אותי והדלקת אותי ואת עדיין עושה בדיוק את זה.. אז אין בכלל צורך לשאול *ניגש ומלטף/מחבק/מנשק אותה*" ידידות זה סיפור אחר להן משקרים במצח נחושה.. אין שום רע בלהעלות להן את הביטחון העצמי.. נשים שמשחקות בגברים לעומת זאת הן הזן הנחות ביותר של נשים.. הכלבה המצויה מה שנקרא.. לרוב הן מסתובבות בחבורת כלבות קטנה וההתנהגות הסנובית והדיבור המתנשא מספיקים כדי להזהיר כל בחור שלא נהנה לנגב רצפות.

asi0

New member
תקשיב

בעניין המניפולטיביות, בנים ובנות כאחד, וזה בגלל, שגם בנים יכולים להיות מניפולטיביים. למשל: יש מישהי שרוצה אותך, ואתה ממש לא מעוניין בה, עכשיו, לא תבוא ותאמר לה בפרצוף, אני לא מעוניין בך, אלה תמשוך ותמשוך, כמו מסטיק, וכל זה רק בשביל שלא יווצרו בעיות ביניכם, או מכל סיבה שהיא. זהו שיא המניפולטיביות, ואני כמעט בטוח שזה קרה לך. עכשיו בקשר לעניין הראשון שהעלת, אני מכיר כאלה בנות, שתמיד שואלות כאלה שאלות מטומטמות, שמשאירות אותך עם סומק על הפנים, עם שתיקה מביכה, שאתה לא יודע איך לשבור. אז מה לעשות, ככה הן בנות, וצריך פשוט לדעת, שגם אנחנו לפעמים ככה, אז אין ממש מה לעשות, הרי אנחנו בסך הכל בני אדם...

למעלה