שאלה

fr!$h

New member
שאלה

שלום, הקדמה:(מצרכים) יש לי בבית 4 מחשבים: 1. AMD - athlon thunderbird 1.4 2. pentium 2 3. celleron 4. 486 שתי מדפסות: hp deskjet 930c hp כלשהו ואחד: מודם ADSL הבעיה: אני רוצה לקשר בין 3 המחשבים הראשונים בעזרת הרביעי (הפיכתו לrouter, שרת או כל דבר אחר), וכמו כן אני רוצה שכל המחשבים יוכלו להתחבר לADSL, ולמדפסות. פיתרון: ????

gadi_f

New member
יישר כוח

קודם כל תצטרך לרכזת אחרי זה תצטרך להתקין באחד המחשבים server (רצוי win 2000 server) שם גם תוכל להגדיר אותו לשמש גם כ router (או שאתה מעדיף לקנות אחד?) את המדפסות תוכל לחבר למחשבים ולעשות שיתופים או לחבר אותן לרכזת (בהנחה שיש אליהן כרטיסי רשת, למרות שלא נראה)ולהתקין אותן בשרת ולעשות אותן בעצם מדפסות רשת. יישר כוח

fr!$h

New member
הייתי מעדיף

linux,כי אין לי כסף להשקיע בוינדוס 2000. הייתי מעוניין באתרים שיסבירו לי כיצד לעשות זאת. המדפסות מחוברות למחשבים וכרטיסי רשת אני יקנה

philips

New member
הערה...

ברור לחלוטין נושא החוסר כסף..ולכן אציין שאינך צריך לקנות WIN 2000SERVER או ADV. SER!!! אתה יכול להסתפק ברשת WORKGROUP על תחנות 2000 או 98..ללא שום בעייה... מצד שני..גם השימוש ב LINUX למטרה זו הוא לא רע בתנאי שאתה מכיר את LINUX

fr!$h

New member
אני

אין לי ניסיון בלינוקס, אבל אני יודע את הבסיס (כלומר רק מקריאה) אבל אני רוצה ללמוד.! חומר יתקבל בברכה!

philips

New member
בבקשה...

כתוב את ה EMAIL שלך (אם ורק אם הוא יכול לקבל קבצים גדולים) ותקבל חומר..

philips

New member
לא...

אני מדבר על קבצים של 7-10 MB.... למיטב ידיעתי לא ניתן לשלוח כאלו ל HOTMAIL.. תקנו אותי אם אני טועה ואשלח

סמיי

New member
אשמח לקבל את הנ"ל

לכתובת הזאת: [email protected] בברכה סמי
נ.ב - שלח כפי יכולתך - המייל מכיל 50 מגה תודה מראש

amir100

New member
לשיתוף המחשבים

ב-ADSL ישנה תוכנה של SYGATE , ככל היודע לי.

למעלה