שאלה

שאלה

תגידו יש אפשרות לעבור לגור ללונדון למשך שנה בערך? ולעבוד שם? או שצריך אזרחות אירופאית בשביל זה? כי אני יודעת שלעבור לגור לפריז אפילו לשנה למשל ,בלתי אפשרי אלא אם כן יש לך אזרחות או שאתה הולך לשם ללמוד באוניברסיטה

lovecrime

New member
נראה לי

שאם את באה ללמוד זה בסדר אבל אם את באה סתם ככה אי אפשר. הכי הרבה שאפשר להשאר שם בלי דרכון זה חצי שנה...אז את יכולה להיות שם חצי שנה לחזור לארץ אפילו ליומיים ואז לחזור לעוד חצי שנה

blixgirl

New member
לא כל כך פשוט../images/Emo70.gif

אחרי חצי שנה של שהיה אם תנסי לשוב לבריטניה פקידי ההגירה ישאלו מדוע את חוזרת כל כך מהר ? ואיך וממה את מתכוננת לחיות,והיכן?מכיוון שאישור עבודה אין לך. אם לא תוכלי להוכיח שיש לך מספיק אמצעים כלכליים לחיות ללא עבודה וגם כך יהיה קשה לשכנע אותם מכיוון שאין לך ויזה או דרכון אירופאי,וגם אינך בגדר תייר רגיל (ביקורים קצרים הרבה יותר). לחיות כאן ולעבוד וללמוד כאן צריך או דרכון אירופאי,או ויזת סטודנט או ויזת עבודה וכדומה. מצרפת לכם את אתר משרד הפנים הבריטי העוסק בכל שאלת ההגירה וויזות.

noga03

New member
בקייץ האחרון שנסעתי לטייל בלונדון

קיבלתי ויזה לשלושה חודשים how come ?? בליקסי טוב לראות אותך פה

blixgirl

New member
היי נוגה :)

באופן עקרוני אם לא שינו את זה ( אני אבדוק) ויזת תייר היתה ל 6 חודשים....אבל אפשר לבדוק את זה באתר של ה - home office ...

noga03

New member
טעות שלי ..

עכשיו פתחתי דרכון וראתי שרשום: "leave to enter for six months employment and recourse to public funds prohibited" אני זוכרת שהיה רשום לי שלושה חודשים.....כנראה טעיתי בליקסי מקווה שלא הטרחתי אותך לשווא

p i c k l e

New member
מה נדפקת???? תשארי בארץ לכי תדעי

איזה סמיגולים אורקים ושאר חברי שר הטבעות יבואו לך שם....הכי טוב ארץ ישראל לגור בה כל החיים כאן תיהי הכי בטוח למרות שמצב לא הכי מזהיר....עדיף מאשר שם עם כל האנטישמיות המסריחה הזאת....אין לי מושג בדיוק מה המצב של האנטישמיות באנגליה אבל תשארי כאן ואל תעשי שטויות אחרת אתקשר לכוכבית של דודו ואלשין עלייך.....

Y. Welis

New member
א-פרופו סמיאגולים ואורקים

יש פורומים בנושא גם כאן, למי שמתעניין. מה הקשר? ובכן, טולקין היה סופר שקידם את הרוח האנגלית והנוף האנגלי בספריו. וכמובן ברכות על פתיחת הפורום! הגיע הזמן שגם למעריצי אנגליה יהיה פורום משלהם.

TheSegal

New member
אויש באמת !!!!

וכאן לא שונאים אותנו ??? אנחנו העם הכי שנוא בעולם !! שם שונאים אותנו וכאן מפוצצים אותנו !!! ההבדל היחיד הוא שכשאנחונו בחו"ל אנחנו יותר גאים במי שאנחנו מאשר כשאנחנו בארץ...

ChipiM

New member
לדעתי זהלא נכון../images/Emo140.gif גם אני אצטרף

לפורום... אנחנו גאים בכך שיש לנו מדינה שאפשר לחיות בה! שיש לנו ממשלה שלנו, שבה אנחנו נוכל לבחור במנהיגים שיהיו, ולא להרגיש כאילו אנחנו טפילים בממשלה אחרת. אני אוהבת את ישראל, אף על פי כל החסרונות שיש בה. לא נראה לי שכדאי להתחיל עם וויכוח על זה

TheSegal

New member
גם אני מאוד אוהבת את המדינה...

ואני מסכימה שזה לא המקום לפתוח ויכוח... העניין הוא שכשאני בחו"ל אני באמת מרגישה גאה יותר...כי לאף אחד מהאנשים שם אין מדינה ואנשים כמו שלנו

TwelveEyes

New member
כאילו שכאן אין אורקים למכביר...

Better the devil you know, אתה אומר? לא תמיד.

למעלה