שאלה

FaithNoMore

New member
שאלה

אולי זה הרגל מפורום tool שבו דיברנו גם מלא על הdeftones :) אבל רציתי לשאול, עם או בלי קשר לרונה, מי כאן אוהבת את שילה פרבר? אפשר להניח מעצם השאלה (ומהחתימה שלי, אם אתם מכירים את השיר "על הגשר הצר") שאני מאד אוהבת את שילה
.

oRockGirLr

New member
היא מאוד משעשעת אותי:) ../images/Emo105.gif

יש לה שירים [ממה שאני מכירה:)] מאוד מפגרים וזה מצחיק P:

FaithNoMore

New member
שירים מפגרים?!?!

את מתכוונת ל"כורש 11"? רוב השירים שלה יותר דיכאוניים או זועמים מאשר מפגרים... איזה שירים שלה את מכירה?

oRockGirLr

New member
כורש 11, טוב תשלח אליי את ../images/Emo105.gif

המטומטמת, שתשתוק כבר ואוכל ללכת, אדם חופשי, אני שמה עלייך זין, לך.. וכו'

FaithNoMore

New member
OK...

טוב תשלח אלי את המטומטמת הוא ממש לא שיר טפשי, למרות שזה יכול להראות ככה. הוא שיר מאד כחם שנובע מתיסכול מהסביבה ומפוסטמות שחושבות שלהיות כלבות עושה אותן מתוחכמות... שתשתוק כבר ואוכל ללכת תמיד הזכיר לי בליינד דייטס
בקטע של "מה שנופל מגבוה יכאב יותר" והפזמון... חחחחחחחח... כאילו היא הייתה אמורה לצאת עם משהו והיו לה ציפיות גבוהות ממנו ובסוף התברר שהוא טמבל וכל מה שהיא רוצה זה שישתוק כדי שתוכל ללכת משם... LMAO! אדם חופשי זה שיר על לבנות לעצמך בסיס חזק ולא להיות תלוי באנשים אחרים שיבנו אותך... "מזכירה לעצמי, אני אדם חופשי. מה שלא תתני, מה שלא תקחי"... אני שמה עלייך זין ו-לך הם פשוט שירים כל כך חזקים על מערכות יחסים ושברון לב שאני לא רואה איך אפשר לקרוא להם מפגרים... * כל מה שנכתב בהודעה זו נכתב לפי דעתי ותפיסתי האישית. * מילים יפורסמו לפי דרישה.

Tooלי

New member
מפגר מצידך להגיד שהם מפגרים.. ../images/Emo4.gif

מה מפגר בהם?

oRockGirLr

New member
מה גם שהקול שלה נורא לא נעים../images/Emo105.gif

כמו של המורה שלי למתמטיקה... =\

Tooלי

New member
יש בו משהו מחוספס, אבל

זה חלק מהיופי שבקול שלה, בשירה שלה. עושה אותה מיוחדת. חוץ מזה שיש שירים שבהם היא שרה בטונים אחרים.

הו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שילה מפגרת ? ממש לא. היא מדהימה. כמו השירים שהיא כותבת. **ראו חתימה**

Tooלי

New member
"לך" זה בהחלט מבין השירים האהובים

עליי. חזק מאוד. שילה'לה שלנו :)

KoSeMeT

New member
פייבוריטית במערכת שלי

יחד עם רונה. הדיסק השלישי מתחלף לו מידיי פעם.

אני אוהבת את שילה פרבר

אוהבת ומתגעגעת. השירים שלה יפים ונוגעים. יש בה שילוב של רוקריות וביישנות, שילוב כובש. חוצמזה שהיא מדוייקת להפליא עם דיקציה מופלאה וקול עמוק ונוגע. שילה, תחזרי כבר להופיע! אבל, או לא אבל, אני אוהבת גם את רונה.

הממ

אני חייבת להגיד כמה דברים... א. ששילה מדהימה. השירים שלה הכי לא (!!!) מפגרים בעולם. ב. שרונה מדהימה (גם.) ג. אני לא יודעת למה אבל שילה נעלמה לי קצת, כאילו נעצרה במקום שסימנו אותה (ה' ירחם) כענבל פרלמוטר הבאה או משו.. ד. זה רק אני או שיש כאילו 2 סוגים של מוזיקה "לסבית"? כאילו, נגיד אם שמים אם קורין אלאל ורונה קינן ביחד ואת המכשפות ושילה ביחד... זה כאילו 2 סוגים שונים, לא?

FaithNoMore

New member
מממממממ... איך לומר

אני אומר שוב ששילה נעלמה כי היא עובדת כרגע על אלבום שני. וקשר לצמדי שהצעת, אני חושבת שמוסיקה כמו של רונה אפר לצמד לעוד זהמרת מהארץ... היא עושה דברים די שונים. אני אישית לא מוצאת דמיון בינה לבין קורין (אולי איריס טל...).

לא התכוונתי

שהמוזיקה שלהן דומה, אלא שיש להן קווי דמיון הממ אולי באוירה? כאילו, שירים יותר שמחים, אוהבים, שהם לאו דווקא על אהבה. לשילה ולמכשפות יש קו מוזיקלי מאוד ברור, אני לא חושבת שיש מישהי ששמעה את שילה ולא נזכרה במכשפות... לא הבינו אותי :/ לאמשנה :) בכולופן, לילה טוב

lonely TearDrop

New member
אני מוצאת משהו נורא דומה

בין כולן.. המכשפות וקורין אלאל חוצמזה שהן היו נורא קרובות, והיו להן שיתופי פעולה ("חיה בתוך קופסא" למשל..).. יש משהו בקול של ענבל שמזכיר את הקול של קורין.. ובכלל יש הרגשה כזאת כאילו כולן באו מאותה נקודה וזה נראה טבעי ישר שמישהי שאוהבת רונה קינן היא בטח אוהבת את המכשפות, שילה פרבר, וקורין אלאל. אני, כך יצא, גם ככה. מוזיקאיות אדירות- אחת אחת.

למעלה