שאלה..

שלי אין סיכוי

לא הייתה פה שום כוונה לפגוע.. לקח לי זמן לקרוא את התגובה.. לקח לי זמן כי היה קשהלקרוא את התגובה הזאת.. קשה כי התגובה אומרת שיש איזשהו סיכוי קשה כי הסיכוי עומד מול העיניים ואי אפשר לברוח ממנו.. אני לא יודעת מה להגיד יותר המילים נעלמות להן סליחה מפחיד לי

אין לאן לברוח.

הסיכוי פה. מול ענייך, ישן ליידך בלילה, קם איתך בבוקר, יושב לך על הכתף כמו מלאך קטן כל היום. אין דבר כזה "אין לי סיכוי" ואין דבר כזה "בשבילי זה אבוד" הסיכוי פה. זו את שמקבלת את ההחלטה.

זה נכון

אבל לא מסוגלת לעשות את הצעד הזה הצעד הזה כולל אישפוז לא יכולה לחזור לבתי חולים יותר גם אם זה כולל מחיר של חיים לא יכולה לא מסוגלת יותר מידי.. סליחה

אני חייבת להגיד

שזה כבר נשמע הרבה הרבה יותר טוב... את הסליחה את לא חייבת לי ולא לאף אחד פה, אלא לעצמך בלבד. בחירה שלך חיים שלך כוח שלך בואי נבין בשלב ראשון שהבחירה בידיים שלנו, לכאן ולכאן. תאמיני בזה, הכוח הבחירה וההחלטה הם שלך, ואת יכולה לשנות את איך שהחיים שלך נראים. אל תגיבי... תשארי עם זה קצת.

ילדה

עליה של חודשים לא נעלמת בשניה. גם לא ביומיים. אם עשית את זה, את יכולה שוב. מה שקנית לך בזמן העליה, מה שרכשת בעבודה קשה, לא ייעלם. גם אם כרגע נראה שאין מאיפה לאסוף את הכוח, הוא כנראה בתוכך איפשהוא. את יכולה לעלות שוב. את יכולה!

פרפר יקרה

העלתי קילו אחד בכמעט 4 חודשים.. ירדתי אותו בכמה ימים של הקאות שום דבר כבר לא נשמר בגוף שלי.. הכל יוצא בלי רצון כבר.. לא שולטת במה שנשאר ובמה שלא.. סליחה..

סליחה, אבל

למה שאלת בהתחלה מהן הפרעות אכילה? לא נראה שהמצב שלך מותיר מקום לספקות ובהקשר אחר - שולחת לך מסר

שאלתי כי

תהיתיי מה ההגדרה של הפרעות אכילה.. תהיתי מה וכמה מילים וקטגוריות המושג הפרעות אכילה מכיל ואם אני שייכת לאחד או יותר מהקטגוריות האלו.. תודה.. (קצת קשה לי לקרוא לך בשמך.. סליחה.. מתנצלת מראש..)

למעלה