שאלה...

adidas^

New member
שאלה...

מישהו היה בקורס מדריכים בווינגייט, ואם כן אז איך היה? אם אפשר לתת קצת פרטים על הקורס, כמו מחיר, מה עושים שם וכו´... תודה!

בטח.....

אני הייתי, היה ממש נחמד, הייתי בקורס מאמני עזר אם לזה התכוונת שזה קורס של 80 שעות אם אני זוכר נכון. העבירו לי אותו דני ביאלר ועוד אחד ששכחתי :) אמממממ אם לזה אתה מתכוון תכתוב לי ואני יכול לנסות לברר לך עוד פרטים... גם רפי מנהל הפורום עבר קורס כזה, אולי הוא יוכל לעזור יותר

adidas^

New member
../images/Emo13.gif

אני בת 16, ועד החופש אני אהיה בת 16 וחצי. לא , לא הייתי בקורס כזה בעבר , רק עכשיו הציעו לי לעבור אותו אבל אני לא יודעת אם שווה לי... תודה!

רפי2002

New member
אז אם את בת 16

ועוד לא עשית קורס עוזרי מדריכים...את צריכה קודם לעשות את הקורס עוזרי מדריכים של דני ביאלר וירון עידן. דעתי האישית, כדאי לך מאוד, גם זה משפר את הטניס שלך, גם תוכלי אחרי שתסיימי את הקורס לעבוד במועדון או בקייטנה. אני מאוד נהנהתי, אבל אל תטעי, יש הרבה תאוריה, יענו כותבים הרבה, יש מבחנים, זה לא כזה קל. ובסוף יש מבחנים מעשיים ומבחנים בכתב. אבל אל תלכי לשם בגלל שאת רוצה להרוויח כס בעתיד, כי אני עשיתי את הקורס בחופש הגדול שנה שעברה, ועד עכשיו, עבדתי רק במקום אחד, למשך שבועיים. זה מאוד קשה למצוא מועדון שצריך עוזרי מאמנים.... וחוץ מזה, חבר שלי לימד אותי דבר חשוב: "כל מה שתעשי בחיים, יעזור לך..." תודיעי לי מה החלטת... :)

adidas^

New member
../images/Emo9.gif

תודה, קודם כל. אבל לא הבנתי מה ההבדל אם בכלל יש כזה בין הקורס שאמרת לי לבין זה של החודש בווינגייט. אמנם כל דבר שאני אלמד יעזור, אבל הוא גם עולה כסף
בכל מקרה, מה זה הקורס שסיפרת עליו? ו... יש לך במקרה איי סי קיו, שאני לא אציף פה?...
תודה!

רפי2002

New member
כדי לעשות את הקורס מאמנים

שאת מדברת עליו, את קודם צריכה תעודה של עוזרת מדריך. ואת התעודה הזאת את משיגה דרך מה שאמרתי לך. עכשיו, אני כמעט בטוח בדבריי, אבל לא לגמריי. ואת צודקת, המחיר באמת קצת יקר, אבל...זה כבר השיקולים שלך. והאיי סיק יו שלי 95191687 רק אל תציפי אותי שם... :)

למעלה