שאלה

נטעש

New member
שאלה

תגידו, מישהו יודע אם הולך לצאת הסרט של חומריו האפלים? אולי הוא כבר יצא ואני לא יודעת? אם הוא עדיין לא יצא, אז הוא באופק? מתי הוא ייצא? אני כבר סקרנית מאוד!! (אוף הייתי קוראת לעצמי ליירה-לשון-חלקות אבל שכחתי...)

הוא בהחלט באופק.

אאל"ט עכשיו התחילו בבחינות לקראת הליהוק. עוד על הסרט ועל הטרילוגיה תוכלי לקרוא בפורום "חומריו האפלים" מספר 1511.

נטעש

New member
ועוד שאלה...

מתי נפתח הפורום הזה? כי זה היה כזה צירוף מקרים- אני התחלתי לקרוא את הטיולוגיה משבוע שעבר ופתאום אני רואה שצצים לי מפה ומשם כמה דברים על הטריולוגיה הזאת- פתאום אני שומעת שיוצא סרט פתאום אני רואה לפחות עשרה פורומים על זה.. פתאום אני רואה שכאן נפתח פורום והוא עוד חדש.. זה היה ממש צירוף המקרים הכי גדול שאיי פעם קרה לי...

האבק

New member
הפורום נפתח לפני שבועיים, שלושה

אבל קיים אתר כבר מסוף שנת 2004, ופורומים אחרים היו (פרטיים של האתר) והם הצליחו מאד ומהם קמה קהילה. כרגע האתר נפל לצורך תיקונים, אבל נחזור בקרוב. אגב אם מעניין אותך - בכנס עולמות בפסח יהיו שתי הרצאות ותחרות המוקדשים ל'חומריו האפלים'. אגב מי שיזכה בתחרות יזכה בכל הטרילוגייה חינם, והתחרות קלה יחסית

נטעש

New member
איזה קטע..

איזה קטע שהתחלתי את ספר בידיוק שנפתח הפורום... חה חה חה...

Fairywitch

New member
ברוכה הבאה, נטע../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני חנה, בת 29, מחיפה. בקשר לצירוף המקרים- I guess it was ment to be

נטעש

New member
תודה רבה!

אחרי שאני אגמור את משקפת הענבר אני הולכת לשנות את השם שלי על פי מה שיהיה הכי מוצא חן בעיני בקשר לכנס העולמות- נשמע נורא מעניין. אמנם אני קראתי רק את הארי פוטר ועוד מעט אני אגמור את כל הטריולגיה חומרים האפלים נשמע ממש מענין. אחרי שאני אגמור את חומריו האפלים אני עוברת לטירולוגיה הבאה: שר הטבעות... נרניה קראתי רק את הספר הראשון (תוך שלוש שעות!!) אבל זה קצת מתסכל שכבעולם שלנו עוברת שעה ביינתים בנרניה עוברות 20 שנה... אולי יום אחד אני אקרא אותם אבל בנתיים אני רק אראה את הסרטים.. יש עוד ספרי קוסמות שכדאי לי לקרוא...?

Fairywitch

New member
הארי פוטר, כמובן,

והתחלתי עכשיו את "ארטמיס פאול". נחמד. מומלץ גם "מכשפה" מאת סיליה ריס, זה לא פנטזיה, אבל זה מקסים. "הטירה הנעה"- גם חמוד מאוד, ו"אבני הנבואה"- ספר מקסים של ילדה בת 13 (!) בשם פלאביה בוז'ור.

האבק

New member
ארטמיס פאוול

הראשון חמוד מאד, מהשני ממש ממש נהנתי. מומלץ
גם המשחק של אנדר הוא ספר טוב, אבל הוא לא בדיוק פנטזיה. אם את רוצה פנטזיה כבדה יותר, אבל באמת באמת משובחת (מלאת סקס, מלחמות, דם, פוליטיקה ו... המון מוות)אז תקראי את סדרת "שיר של אש ושל קרח" . הספר הראשון הוא "משחקי הכס".

נטעש

New member
להזכירך אני בת 13..

אני לא קוראת על פולטיקה דם וסקס... (ואני חשבתי שחומריו האפלים זה קצת כבד...)

Fairywitch

New member
נדמה לי שניסיתי פעם את רומח הדרקון-

או אחד בסגנון. לא אהבתי. אני אוהבת פנטזיה שמחוברת למציאות ושאפשר להזדהות עם הדמויות, כמו ה"פ, נרניה ו"חומריו". הדמויות אנושיות כמונו.

Beetle Juice

New member
וגם את הסדרה של דיויד אדינגס../images/Emo15.gif

'המלוריאן ' וה 'בלגיארד' בלי סקס, לא עולה על PG-13 וגם ממש טוב. זה ספר פנטזיה אולטימטיבי, יש לו את כל הקריטריונים והוא בכל זאת מצליח. בכלל- המשחק של אדר מעולה(לא אהבתי את שאר הספרים) ויש גם את גיימן
והרבה. ומכשפה- ניסיתי לקרוא, אבל די שיעמם אותי. אגב, חנה, קראת את קוסמת? ספר ההמשך?

Fairywitch

New member
לא, אבל הוא כבר מחכה על המדף.

קניתי אותו ברגע שיצא, כי שמעתי עליו הרבה לפני כן, ורק חיכיתי שיגיע לארץ

נטעש

New member
את הארי פוטר אני יודעת כבר בעל פה

... אני קראתי את כולם כבר כל כך הרבה פעמים ואף פעם לא נמאס לי... ג.ק. רולינג גאון אמיתית!!!!

אבראט!!

זה פשוט ספר פנטזיה מעולה שאף אחד לא מכיר, וצריכים להכיר. =] כדאי לך לקרוא אם יש לך איך להשיג את זה=]

האבק

New member
היה באתר

היה באתר מאמר המשווה את ליירה ואת קנדי קווקנבוש (משהו כזה?) מאבראט.

אני יודעת

קראתי והתלהבתי מזה שעוד מישהו פה שמע על זה. אבל לפי הסימן שאלה שכתבת אחרי השם של קנדי אני יכולה להבין שלא קראת? חבל, תקרא.. אוף אבל הספר השני כבר יצא באנגלית ואין לי מושג מה נסגר עם זה בעברית לא אמרו כלום על זה שבכלל התחילו לתרגם (ממש חיפשתי) אם הם לא מתרגמים את זה זה יהיה ממש גרוע. אבל תקראו! חח

האבק

New member
באמת לא קראתי את הספר

וגם לא שמעתי עליו עד שקראתי את המאמר הזה
איזו הוצאה לאור הוציאה את הספר? אני אולי יוכל לברר אם מתרגמים אותו או לא
אודי

האבק

New member
כמו שאן אמרה,

הסרט בהחלט באופק ובתהליכי הפקה כבר עכשיו. כמו שראית למטה, מתבצעים אודישנים פתוחים לתפקיד של ליירה. קצת על הסרט: הבמאי יהיה אנאד טאקר (לא מישהו מוכר) וחברת ההפקה היא ניו ליין-סינמה (שהפיקה את שר הטבעות). בינתיים אין שום שחקן שהתקבל לאיזשהו תפקיד.

למעלה