שאלה

TheHock

New member
שאלה

אני מנחש שלא הרבה שמעו, אבל בבי"ס אורט כרמים שבכרמיאל צונזרו 5 עמודי כתבות מעיתון בי"ס בגלל שלפי טענת המנהל עודדו יציאה מהארון. רציתי לשמוע את תגובתכם לעניין

לדעתי...

קצת לא בסדר מצד המנהל אחרי הכל אנחנו (הומואים, לסביות..) לא נושכים כ"כ חזק..

Mar Jade

New member
זה בית ספר פרטי?

כלומר, במימון פרטי כמו ריאלי למשל? כי אם לא, אפשר וצריך לפנות בתלונה למשרד החינוך. אם כן, אפשר לפנות להנהלת רשת אורט, ואם לא יעזור, תמיד אפשר לעשות הפגנת התנגדות קטנה ולא מזיקה.

נראה לי..

אם זה מה ששמעתי יותר נכון קראתי בפורום "נשים בלבד " ..החליטו להוציא כתבה על הגאווה ומנהל בית הספר החליט לצנזר.. אז הם בתגובה כמחאה הם הוציאו את הכתבה בפרטיות והפיצו אותה בביצפר יחד עם עיתון הגאווה -הזמן הוורוד-

SHRIMPINION

New member
כתבה פורסמה על העניין

ב GoGay . כתב אותה נדמה לי גיא לנץ. והיא מספרת את כל הסיפור שנחשף בפורום צעירים ומתלבטים של גוגיי.

ומי אתה???

לא שמעתי על זה, מה שמאוד מוזר כי אני מביה"ס הזה (לצערי הרב). מתאים להנהלת ביה"ס לעשות בדיוק דבר כזה.

TheHock

New member
מה זאת אומרת מי אני?

טוב אני לא הולך לחשןף את זהותי פה - כי אני דיי בארון. אבל אם אתה רוצה תשלח לי EMAIL : [email protected] ודרך אגב אני לא לומד בבית ספר המדובר

my self

New member
הכוונה - תספר על עצמך בקצרה

בלי לחשוף את זהותך, כמובן. כמו שאחרים עשו.

TheHock

New member
אוקיי...

אז ככה אני בן 17 מכרמיאל, לומד בשכבה י"ב. מעריץ מושבע של קווין וזהו פחות או יותר.

גיא לנץ

New member
היום היינו ב"אורט כרמים"...

חילקנו את העמודים שצונזרו, פלוס עותקים של הזמן הורוד. ההענות מצד התלמידים היתה מדהימה. נכחנו שם איתי פנקס (יו"ר האגודה), אייל נעמן (חבר הוועד הארצי של האגודה) ואנוכי (סגן יו"ר וועד הקבוצות הצעירות של האגודה). היה נהדר, כי מרבית התלמידים באמת קיבלו אותנו בברכה, ושאלו שאלות, וכיו"ב. הצנזורה לא עצרה את העמודים האלה מלהיות מופצים בין התלמידים בבית הספר.

MARMELAD

New member
כל הכבוד!

טוב שיש אנשים שעושים דברים למען הקהילה. אתמול איזה מישהו אמר לי, שהוא לא אוהב הומואים שיש להם דגל על החלון. הוא אומר שזאת הצהרה מיותרת. התשובה שלי אליו הייתה, שכל עוד הקהילה היא עדיין "חריגה" ועדיין "שוליים", אני את הדגל שלי אמשיך לנופף. אני ממש לא מהפעילים הגדולים. עשיתי מסיבות גייז באילת לתקופה, אני מנהל כאן את פורום בנים בלבד, אבל כן, יש לי דגל, כן, אני מוצהר, כן, אני מדבר עם אנשים, מסביר להם, מנהס להוריד את ההומופביה והדעות הקדומות. ואני מאמין שיהיה שינוי. חייב להיות. ואנשים כמוך, שהולכים עוד צעד קדימה, ראויים לכל ההערכה. אז תודה, בשמי לפחות. וטוב לראות אותך כאן. ברוך הבא.

5 עמודי כתבות ?

או שבבית הספר ההוא ממש אוהבים לכתוב על נושא הגאווה או שהמנהל ממש פרנואיד/הומופוב... חוץ מזה שאין רע בלעודד יציאה מהארון, הרי בכל מקרה מי שרוצה ייצא ומי שמפחד מאוד או שיש לו סיבות לא לצאת מהארון לא ייצא בגלל כתבת בית ספר. זה לא מפתיע שבעיתון בית ספר מצנזרים כל מיני דברים, כמו שבית ספר הוא לא מקום דמוקרטי כך גם העיתון שלו.

גיא לנץ

New member
ובכן...

המטרה היתה ספיישל בנושא כלשהו. העיתון יוצא פעם בחודש או משהו כזה, ומכיל 28 עמודים. התלמידים בחרו בנושא הגאווה כספיישל לגליון הזה. צנזורה בשל הסיבות אותן המנהל נתן, של עמודים בין אם זה 1 או 5 היא פסולה והומופובית. המנהל בהחלט הומופוב והראה את זה מספר פעמים.

../images/Emo46.gif

שווווווונאת אנשים כמו אמא שלי סיפרתי לה את זה וברור מה היתה התגובה שלה המנהל צדק בלה בלה בלה... אררר! שונאת אנשים שנעולים על דעה מפגרת שכזאת

למעלה