שאלה

t-man

New member
הקארד המלא של רסלמניה 18

הקרב על האליפות העולם: *כריס ג´ריקו נגד טריפל איץ´ *הרוק נגד הוליווד הוגן *סטיב אוסטין נגד סקוט הול *ריק פלייר נגד אנדרטייקר הקרב על האליפות הבין-יבשתית: *רוב ואן דאם נגד ווליאם ריגל *קורט אנגל נגד קיין *אדג´ נגד בוקר טיי הקרב על האליפות הזוגות-קרב מרובע: *צ´אק ובילי נגד איי פיי איי נגד דאדלי בויז נגד הרדי בויז הקרב על האליפות האירופאית: *דימונד דאלאס פייג´ נגד כירסטאן *מיסטר פרפקט,טיסט ולאנס סטורם נגד ראקישי,אלברט וסקוטי 2 הוטי

WcW 4 Life

New member
שאלה

מתי WRESTLEMANIA 18? שאול קרבות יפים העלת .יש לך עוד WCW יפים?

dead man

New member
היי אנשים תגידו לאיזה קרב אתם הכי

מצפים לו ברסלמניה אולי שאלו את זה קודם אבל שבוע לא היה לי את המחשב היה בתיקון וכו´. אז לאיזה קרב אתם הכי מצפים?

t-man

New member
ההיסטוריה חוזרת על עצמה-התמונה

ריק פלייר נגד אנדרטייקר ב-92´

אם פלייר

היה נגד האנדרטייקר ב92,למה הוא עזר לו בקרב נגד הוגאן (כשהוא הביא את הכיסא)? חוצמזה, הקרב שאני מחכה זה "חילופי הדורות": הוגאן נגד הרוק. אם נאש היה מתאבק נגד ביג שואו או האנדרטייקר הייתי מחכה לקרב הזה. . .

t-man

New member
תשובה

כשריק פלייר עזר לאנדרטייקר לזכות בתואר ב-27 לנובמבר 91´ נגד אלק הוגן שניהם היו היילים(רעים) אבל מתי שקרב בינהם נערך ב-92´ אנדרטייקר כבר הפך לפייס(טוב)

ריק פלייר

כמה זמן בכלל הוא היה בWWF? על איזה רקע הוא הגיע, איך הציגו את הדמות שלו, מה הוא עשה ובכמה ובמה הוא זכה? אני הכרתי אותו בWCW ואני יודע שרוב התארים, היוקרה שלו וההיסטוריה שלו מגיעים משם. ואם כבר בריק פלייר עסקתי, איך הציגו את הסיפור שלו עכשיו, ולא הבנתי למה ואיך הוא נלחם בNWO.

t-man

New member
האמתי...

שריק פלייר היה רק שנתיים ב-WWF(נכון שזה נראה יותר?)מ-91´עד 92´ הוא התחיל את הקריירה שלו ב-AWA אבל הוא התאבק ברוב הקריירה שלו ב-NWA (שמה של הליגה השתנה ל-WCW ב-93´ אחרי שטד טרנר רכש אותה),ב-91´ הוא עזב ל-WWF(אם התואר העולמי של WCW) וזכה באליפות העולם ברואיל ראמבל 1992 לאחר שנשאר אחרון כשהשליך סיד מזירה אבל הפסיד את התואר לרנדי סאבג´ ברסלמניה 8 ואז חזר ל-WCW

אילן די

New member
האנדרטייקר וריק פלייר. סקר

זה די סמלי שזו הרסלמניה העשירית של האנדרטייקר. בכל תשעת הרסלמניות הקודמות - טייקר ניצח והוא המתאבק היחידי שלא הפסיד מעולם ברסלמניה. היות והמספר 10 הוא כל כך סמלי והיות ומדובר בריק פלייר - האם לדעתכם טייקר יפסיד הפעם ? טי מאן, מה דעתך להפוך את זה לסקר ? אני אגב - מאמין שטייקר יפסיד.

איך מצביעים פה לסקרים?

בכל מקרה, כתגובה פה, אני אומר שטייקר יפסיד כי הוא יקבל "בוקס בביצים" (כמו שהמורה שלי לנהיגה אהב לומר). טבע תמיד מנצח מוות. ופלייר הוא "נער הטבע". אבל. . . .לדעתי טייקר יפסיד בגלל התערבות חיצונית. יש מישהו שכרגע לא בWWF שטייקר פצע או שהוא עזב אחרי סיכסוך איתו?

raw is eyal

New member
אני מאמין שטייקר ינצח אבל

עם תיהיה התערבות אני מאמין שהמתערבים יהיו ההארדיז משני סיבות כל הפיוד שלהם עם האנדרטייקר שהודגש בראמבל וגם בגלל שהם מההום טאון של ריק פלייר מה שעושה את פלייר לגיבור של ההארדיז

TripleRVD

New member
השתגעתם ברור ש אנדרטייקר ינצח אבל..

פיזית ברור שטייקר ינצח אלה אם מישהו יבוא לעזרה של פלייר שכנראה זה יהיה דייויד פלייר או אולי באיזשהו קרב אחר אני מאד מקווה ש סטיינר יתערב אבל אם מדברים על הקרב של טייקר ו פלייר אני אומר אם אף אחד לא מתערב לטובת פליר אז טייקר אם הניצחון ה 10 ברסלמניה מה אתם חושבים?

dead man

New member
לדעתי שימו לב כולם מתייחסים בעיקר

לקרב בין טריפל לג´ריקו או הוגאן נגד רוקי אבל לדעתי הקרב בין פלייר לטאקר זה הכי חשוב מבחינת ההשלכות אחרי רסלמניה יכול להיות שבקרבות שהזכרתי יקרו דברים מפתיעים אולי איזה מתאבק יחזור אבל הקרב בין פלייר לטאקר הכי חשוב כי טאקר "שליחו של וינס" ופלייר הבעלים כן בטוח יבוא מישהו שיפריע בקרב אולי אנדרטאקר יצטרף לאן ווי או או שאחד מן האן ווי או יבוא לעזור לו, זה קרב מאוד חשוב הרי צוות הכתיבה יודע שקרב בין איזה זקן מסכן שבקושי זז וטאקר זה לא בדיוק מה שמצפים הקהל בשבילו אז בטוח יהיה משהו מעניין וגדול באמצע הקרב הזה

אילן די

New member
אולי אפילו

וינס מקמהון יתערב לטובת טייקר... למרות שאני עדיין חושב שהאנדרטייקר יפסיד הפסד היסטורי ברסלמניה.

pegasus kid

New member
מאצ´ו מאן ?

לפי זכרוני פלייר הפסיד את התואר לברט הארט בססקאטון ולפי הסטורי ליין פלייר " הועף " מהWWF לאחר הפסד לקורט הניג ב LOSER LEAVES COMPANY MATCH

t-man

New member
ריק פלייר זכה בתואר העולמי

פעמיים בפעם הראשונה הפסיד את התואר לרנדי סאבג´ ברסלמניה 8 ולאחר מכן זכה בחגורה שוב והפסיד את התואר לברט הרט

TripleRVD

New member
זה מצחיק שמדברים על זה שיבואו

לעזרה של טייקר כאילו הוא צריך אותה באמת הרי פלייר עוד להיות בשר מטחנה אם אף אחד לא יעזור לו אז אני לא חושב שמישהו יבוא לעזור לטייקר במיוחד שהוא עומד לשלוט על הקרב כי לא ניראה לי שפלייר בשיא הכושר אני כמעט בטוח ש מישהו יתערב לזכותו של פלייר

שכחת להגיד שרק 4 קרבות מהם

נקבעו במקור בינתיים והם ג´ריקו נגד טריפל אייצ´, רוק נגד הוגן, אוסטין נגד הול וואן דאם נגד ריגאל. מסכים איתך בקשר לפלייר וטייקר, זה חצי נקבע. אבל קיין נגד אנגל כמה שזה נראה ברור, זה שמועה כמו גם אדג´ נגד בוקר טי, הקרב המרובע, הקרב על האליפות האירופאית, שלא נראה לי נכון והאחרון

t-man

New member
רוב הסיכוים שהקרבות שכתבתי

יהיו ברסלמניה ויכרזו או ברו או בסמאקדאוון

למעלה