שאלום סופשבוע!!!! (כי משעמם לי...)

שאלום סופשבוע!!!! (כי משעמם לי...)

מה האירוע הכי משמח שקרה לכם השבוע? והכי כואב/עצוב? בכיתם השבוע הרבה? צחקתם השבוע הרבה? מה רציתם שיקרה השבוע ולא קרה? מה רציתם שלא יקרה השבוע וקרה? מה אתם רוצים שיהיה בשבוע הבא? אמ אתם לא רוצים שיהיה בשבוע הבא? את מי אהבתם השבוע, יותר מהכל? את מי שנאתם השבוע, יותר מהכל? ציטוט משיר שעשה לכם את השבוע? מה אתם מחפשים בפורום פוקפק כמו זה? מה קראתם השבוע? ראיתם סרט טוב? ראיתם סרט ממש גרוע? קניתם משהו חדש? איבדתם משהו חשוב? קיבלתם משהו מתנה? למי הבאת מתנה? [אם הבאתם, ומה הבאתם] האם נחשפתם השבוע למשהו חדש? את מי חיבקתם השבוע חיבוק ממש טוב? למי נתתם כאפה ממש טובה? אל מי התגעגעתם הכי הרבה? מה האובססיה השבועית? מה היה שיא השבוע? [תפרטו] חלום שחלמתם השבוע: המלצת השבוע שלכם היא? האם אתם מפחדים מהאינקוויזיציה השבוע? (תפרטו) עם מי דיברתם המון המון המון בטלפון? למי איחלתם לילה טוב יפה? את מי נתחקר השבוע? ובמה נשחק השבוע?/למה אוריה לא פותח יותר משחקים? ו- כמובן: מה שלומכם? משפט סיכום:

majsbi

New member
כנראהגם לי משעמם נורא אם אני אני עונה על זה

מה האירוע הכי משמח שקרה לכם השבוע? עשו לי המשפחה סוסוף יומולדת והכי כואב/עצוב? בכיתם השבוע הרבה?לא צחקתם השבוע הרבה?לא מה רציתם שיקרה השבוע ולא קרה?שציור שצירתי סוסוף יקבל אישור של מנהלי אתר להשתתף בגלריה ו..עוד לא! מה רציתם שלא יקרה השבוע וקרה?כלום מה אתם רוצים שיהיה בשבוע הבא?קל בתכונות ובלימודים אמ אתם לא רוצים שיהיה בשבוע הבא? לימודים! את מי אהבתם השבוע, יותר מהכל?את עצמי את מי שנאתם השבוע, יותר מהכל?את עצמי ציטוט משיר שעשה לכם את השבוע?"צועק אל הקירות"(אין לי מושג אזה שיר זה) מה אתם מחפשים בפורום פוקפק כמו זה? קצת עניין שיפיג את השיעמום מה קראתם השבוע? יהושוע, שופטים, שמאל א, ב,מלכים, שמות, במדבר, והרבה תרגילים במ"מ ראיתם סרט טוב?לא, אין זמן ראיתם סרט ממש גרוע?לא קניתם משהו חדש?כן איבדתם משהו חשוב?לא קיבלתם משהו מתנה?מממ.. היתה לי יומלדת...אז כן..הרבה למי הבאת מתנה? [אם הבאתם, ומה הבאתם]לא הבאתי האם נחשפתם השבוע למשהו חדש?לא את מי חיבקתם השבוע חיבוק ממש טוב?חברה שלי שלא ראיתי הרבה זמן למי נתתם כאפה ממש טובה?אפחד אל מי התגעגעתם הכי הרבה?אףחד מה האובססיה השבועית? זנבות זנבות זנבות מה היה שיא השבוע? [תפרטו] שיחה עם המנהלת על הברזה משיעור גמרא לצורך למידה למ"מ חלום שחלמתם השבוע:לא זוכרת המלצת השבוע שלכם היא?תשקיעו האם אתם מפחדים מהאינקוויזיציה השבוע? (תפרטו) לא עם מי דיברתם המון המון המון בטלפון?אף חד למי איחלתם לילה טוב יפה?אף חד את מי נתחקר השבוע?אותך! ובמה נשחק השבוע?/למה אוריה לא פותח יותר משחקים?אין לי רעיונות ו- כמובן: מה שלומכם? טוב תודה משפט סיכום: מיאו

אני עייפה מידי בשביל ללכת לישון. וזאת התוצאה:

מה האירוע הכי משמח שקרה לכם השבוע?שנגמר תקשורת D: והכי כואב/עצוב?ההרגשה הנפשית והאישית. בכיתם השבוע הרבה?לא! צחקתם השבוע הרבה?כן! מה רציתם שיקרה השבוע ולא קרה?ללכת לים
מה רציתם שלא יקרה השבוע וקרה?בגרות בתקשורת XD מה אתם רוצים שיהיה בשבוע הבא?כיף? אמ אתם לא רוצים שיהיה בשבוע הבא?לא כיף? את מי אהבתם השבוע, יותר מהכל? לא יודעת. לא את עצמי מסתבר. את מי שנאתם השבוע, יותר מהכל? אני לא שונאת. ציטוט משיר שעשה לכם את השבוע? זה שיר שלי,אבל עדיין. "כל מה שאת יודעת זה להרוס." מה אתם מחפשים בפורום פוקפק כמו זה?פוקפק? הא? מה קראתם השבוע?חומר לבגרות בתקשורת. ראיתם סרט טוב?לא. הייתה בגרות בתקשורת. ראיתם סרט ממש גרוע?שוב. לא. הייתה בגרות בתק' קניתם משהו חדש?מוח? איבדתם משהו חשוב?מוח? קיבלתם משהו מתנה?כאב ראש. למי הבאת מתנה? [אם הבאתם, ומה הבאתם]לחברה שלי,גולגולת מפימו האם נחשפתם השבוע למשהו חדש?לא את מי חיבקתם השבוע חיבוק ממש טוב?כל בנאדם שחיבקתי למי נתתם כאפה ממש טובה?לאפחד. אל מי התגעגעתם הכי הרבה?לחברה ולבחור. מה האובססיה השבועית?כתיבה מה היה שיא השבוע? [תפרטו]בגרות בתק'. וגם כמה שירים שכתבתי. חלום שחלמתם השבוע:לא השבוע. אבל שבוע שעבר. חלמתי שדבורה עוקצת אותי ואמא שלי אומרת לי לא אכפת לי תמותי. המלצת השבוע שלכם היא? האם אתם מפחדים מהאינקוויזיציה השבוע? (תפרטו) עם מי דיברתם המון המון המון בטלפון?אפחד! בגרות בת'! למי איחלתם לילה טוב יפה?לבחור
את מי נתחקר השבוע?את מי שבאלכם. ובמה נשחק השבוע?/למה אוריה לא פותח יותר משחקים? שאלה טובה ו- כמובן: מה שלומכם?כואב לי הראש. משפט סיכום: "להרוס זה לא הכל. אני יודעת גם לבנות"

אכן כן.

נחתכתי באגודל באמצעות סכין יפנית. זה היה ככ עמוק עד שעשו לי שלושה תפרים. וזה ככ כואב >:

אמנם לא תפרים אבל החתול שלי סרט אותי

סריטה אכזרית ביותר באורך של 30 ס"מ ביד אבל חפיף

ShadowDweller

New member
איזה חתול חמוד ../images/Emo3.gif

גם החתול שלי תמיד סורט אותי
האמת שהוא כבר הפסיק.. הוא משתמש בזה רק להגנה עצמית XD יש לי ממנו 2 צלקות ביד מפצע ממש עמוק שהוא עשה לי כשהוא נשך אותי והזזתי את היד
חתולים

ShadowDweller

New member
איזה יפיוף!../images/Emo99.gif

והינה לך שלי.. הוא קצת פוזל XD יש לי עוד אחד.. תכף תמונה.

למעלה