שאלום סופשבוע!!!! (כי משעמם לי...)

נו,זה חתול. מה רצית שהוא יעשה? ילקק אותך?

(אני לא בנאדם של חתולים. אני בנאדם של כלבים) אני מרגישה כאיול ישלי במבה ממש כבדה במקום אגודל. וזה לוחץ ומושך ושורף. ואני חיב על אופטלגין. ואני מתבכיינת יותר מידי

ShadowDweller

New member
../images/Emo207.gifמותר להשוויץ?!

ציירתי עוד ציור
גאד אני כ"כ גרועה
דעות.. תגובות.. מישו?!

ShadowDweller

New member
תודה ../images/Emo9.gif

אממ.. הוא שחקן. משחק ב-'סיפור אהבה בלתי נשכח' ועוד..

A Radcliffe

New member
כדי לעשות דווקא../images/Emo11.gif../images/Emo129.gif

מה האירוע הכי משמח שקרה לכם השבוע?נמ... אני חושבת שפסטיגן? והכי כואב/עצוב?כל מיני בכיתם השבוע הרבה?יחסית, המון צחקתם השבוע הרבה?תמיד מה רציתם שיקרה השבוע ולא קרה?ממ...לא מה רציתם שלא יקרה השבוע וקרה?נמ.... >< מה אתם רוצים שיהיה בשבוע הבא?השבוע הזה כאילו? גיחה טובה אמ אתם לא רוצים שיהיה בשבוע הבא?גיחה לא טובה את מי אהבתם השבוע, יותר מהכל?אמ... המון אנשים
את מי שנאתם השבוע, יותר מהכל?עצמי? ציטוט משיר שעשה לכם את השבוע?אני יכולה להגיד שנדבקתי השבוע לשיר "לידו" ולשירים של ביט 69
מה אתם מחפשים בפורום פוקפק כמו זה?ממ...חיים? מה קראתם השבוע?ממ..... לא ממש קראתי..
ראיתם סרט טוב?לא ראיתם סרט ממש גרוע?לא קניתם משהו חדש?גיטרה!!
איבדתם משהו חשוב?אמ... את העכבר של מגי? קיבלתם משהו מתנה?גיטרה למי הבאת מתנה? [אם הבאתם, ומה הבאתם] לא האם נחשפתם השבוע למשהו חדש?אמ... ללורל?
את מי חיבקתם השבוע חיבוק ממש טוב?לאדעת למי נתתם כאפה ממש טובה?אפחד אל מי התגעגעתם הכי הרבה?אמ... שירה
מה האובססיה השבועית?ממ... מה היה שיא השבוע? [תפרטו]בכי חלום שחלמתם השבוע:חלמתי על מוסקו. וגם על בן ודניאל
לא ממש זוכרת מה היה שם
המלצת השבוע שלכם היא? אל תשקיעו בשלטים לגיחה האם אתם מפחדים מהאינקוויזיציה השבוע? (תפרטו)שו הד'ה? עם מי דיברתם המון המון המון בטלפון?לא מדברת בטלפון. אבל פלג. דיברנו איזה חצי דקה למי איחלתם לילה טוב יפה?ממ.. לא להרבה את מי נתחקר השבוע?B- ובמה נשחק השבוע?/למה אוריה לא פותח יותר משחקים?
ו- כמובן: מה שלומכם?קקי
ולא ביולוגיה
משפט סיכום:דליה חמודה
אני מרגישה כה לא קשורה

למעלה