שאלוןן!!

piece of pease

New member
אני חדשה פה ../images/Emo9.gif

אני נופר בת 13. נייס טו מיט יו אבריבאדי השעה עכשיו: 21:58 (ישתנה עד שאני אסיים לענות) שם: נופר עיר: חדרה פירסינג: אין מזל: סרטן גובה: 1.66 יחסי מין רק אחרי חתונה: מסתומרת? אם אני מאמינה בזה? אולי... אהבה ממבט ראשון: כע אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: ליואר שליין, גורי אלפי ועברי לידר הכי מוזר: ממ... מסטיק: בזוקה יום בשבוע: שלישי חיות מחמד: תוכי בשם אדם, חתולה בשם טריקו, דג בלי שם וזוג תוכים בלי שם תכונה טובה: סותמת שאין לי מה לומר? תכונה רעה: חסרת סבלנות ומתעצבנת מהר את מאמינה בגורל? כע קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? קשה..שניהם קרמבו שוקו או וניל? שוקו שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? רוב השירים של אביב גפן מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? אומרת בוקר טוב לתוכי שלי מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? אומרת לילה טוב לתוכי שלי מה הית לוקחת לאי בודד? מחשב, את התוכי שלי ומלאאא אוכל צבע שיער: שטני חום צבע עיניים: ירוק תחביבים: קראטה, ציור, כתיבה, מחשבים, סקייטבורד, רולרבליידס איזה שפות את מדברת: עברית ואנגלית את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? כעעעע היום הכי גרוע בחיים שלך? לוזכרת..נראה לי שנולדתי היום הכי טוב בחיים שלך? לוזכרת.. יש חבר? לא.. דלוקה על מישהו? לא את רוצה לגור במקום אחר? כן! לעוף מחדרה! חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? כע ממה את הכי פוחדת? חושך ועוד משו..שכחתי על מה את חושבת שאת הולכת לישון? הרבה דברים טעם גלידה אהוב? שוקולדדדדד פרי אהוב? שזיף, משמש, מלון וענבים מכונית? מסתומרת? סוג? חיפושית!
שיעור? אהוב? ממ...אומנות (או נמות), מתמטיקה (סקלוני) ומדעים. השיעורים שעוברים עם הכי הרבה הומור חג? חנוכה צבע: כתום וכחול תוכנית אהובה: משחק מכוררר
מילה אהובה: פאק XD דיסק אהוב: אביב גפן, היהודים, אבריל האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אח שלי הקטן? ראה אותך בוכה: המדריכה שלי במכבי צעיר צעק עליך: ? שלח לך הודעה: אלי..:S ראית איתו טלויזיה: אחותי, דודה שלי ובעלה שאמר שאת חשובה לו: חברה שלי... נגע בך: שבא איתי במגע? אחותי דיבר איתך בטלפון: אבא הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: צ'רלי בממלכת השוקולד. שוב סרט מושכר שראית: תפוס ת'כריש ומת לצעוק 3 סרט קולנוע: גבר מי שמטפלת השיר שנתקע לך בראש: בנתיים כלום האיש האחרון שהתקשרת אליו: הביתה מה עושה? עונה על השאלון
תוכנית טלויזיה שראית: אינויאשה ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כעעעע גרמת למישהו לצחוק? כע קנית משהו? כע הסתפרת? לא היית בים? בדיוק חזרתי מהים
הרגשת טיפשה? כע..
האם אי פעם.. בכית על בן? כן והוא סתם חרא נזרקת על ידי מישהו? כן..ובכלל לא אהבתי אותו בגדו בך? כע נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כע ההית מאוהבת? כע.. ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? לאאאא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? הרסני אלכוהול? שלוק מהמבחנות האלה שנותנים בחתונות..זה היה בחתונה של דודה שלי בגיל 8...בעעעע (אמא הביאה לי..) שיחקת מונופול? כעעע בכית פעם בגלל סרט? כמעט תמיד הית על במה? מ..בטקסים של הבצפר היסודי נכשלת במקצוע? לא ביקרת בארץ אחרת? כע עשית אמבטיית קצף? כעע ברחת מהבית? לא..
ביקשת סליחה ולא התכוונת? כע קיללת את ההורים שלך? כן...
קיללת מורה? כן אבל היא לא יודעת
השעו אותך מהביצפר? לא
השעה עכשיו: 22:10

NiKi†a

New member
עונה ../images/Emo9.gif

השעה עכשיו: 1:09 שם: שירן עיר: לא גרה בעיר. פירסינג: יש מזל: טוב [עקרב]. גובה: 1.65 יחסי מין רק אחרי חתונה: חח לא. אהבה ממבט ראשון: לא אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: הכי מוזר: מסטיק: מנגו-אפרסק יום בשבוע: שישי חיות מחמד: כלב תכונה טובה: תכונה רעה: את מאמינה בגורל? לא קור או חום? חום לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? מוקה. שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? יש יותר מידי
מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? נמאס לי לענות על השאלה הזאת. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? ^ מה הית לוקחת לאי בודד? דיי. צבע שיער: חום בהיר צבע עיניים: כנ"ל [עם ירוק בשמש!
] תחביבים: יש איזה שפות את מדברת: עברית, אנגלית. את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? תלוי היום הכי גרוע בחיים שלך? היום הכי טוב בחיים שלך? יש חבר? כן
דלוקה על מישהו? את רוצה לגור במקום אחר? כן חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? בהחלט ממה את הכי פוחדת? כמה פעמים כבר עניתי על זה. על מה את חושבת שאת הולכת לישון? טעם גלידה אהוב? פיסטוק, מקופלת, וניל עם עוגיות, מוקה. פרי אהוב? מנגו. מכונית? שיעור? חג? חנוכה. צבע: כחול, שחור תוכנית אהובה: מילה אהובה: דיסק אהוב: יותר מידי האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני ראה אותך בוכה: עופר צעק עליך: אבא P: שלח לך הודעה: ידיד שלי ראית איתו טלויזיה: שאמר שאת חשובה לו: עופר
נגע בך: עופר דיבר איתך בטלפון: אמא הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: 1984 סרט מושכר שראית: לא זוכרת סרט קולנוע: מדגסקר השיר שנתקע לך בראש: שומדבר האיש האחרון שהתקשרת אליו: אבא מה עושה? עונה על זה? תוכנית טלויזיה שראית: רצים לדירה ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? כן =] הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? עכשיו :] ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? כן עישנת? כן מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? לא טוב אלכוהול? כן שיחקת מונופול? כן בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן ביקרת בארץ אחרת? כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר? לא

אני אוהבת פופקורן סגול וקקטוס../images/Emo9.gif

השעה עכשיו:02:48 שם:גל עיר:יבנה פירסינג:- מזל:מאוזניים עקרב ואל תשאלו שאלות
גובה:1.56 יחסי מין רק אחרי חתונה:תלוי מי מה מו מתי למה וכמה אהבה ממבט ראשון:מה איתה?*תמימה* אהבה וירטואלית:מה איתה?*ממשיכה להעמיד פני תמימה..להעמיד פנים אמרתי?מתנצלת זו השעה
* הכי כוסון:רובי וויליאמס?
הכי מוזר:יש הרבה
מסטיק:כן,תודה
סתם סתם..בטעם אבטיח או דובדבן יום בשבוע:ראשון
חיות מחמד:אין
תכונה טובה:חמימות ואופטימיות
תכונה רעה:חוסר טאקט
את מאמינה בגורל?לא ממש קור או חום?קור רולז לישון או לקום?לקום
חוף או הרים?הרים..
*סלע..אויש זה כל כך מתאים פה
יש לי אחד שהבאתי מהרי ירושלים* קרמבו שוקו או וניל?וניל
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת?אמ..אמ...אמ..יש הרבה
. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר?קמה..
ואז מדליקה מחשב ורק אז הולכת לצחצח שיניים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה?צחצחת שיניים..לא רגע
מכבה את האור מה היית לוקחת לאי בודד?
הרבה דברים צבע שיער:חום בהיר..
עוד מישהו עם השאלה הזאת? צבע עיניים:חום כהה..ראו תגובה לשאלה קודמת תחביבים:לרקוד
לרכוב על סוסים
אמ אתגרים
ולצאת עם חברות איזה שפות את מדברת:עיברית אנגלית ומיליליטר צרפתית
את בנאדם של לילה או של יום?של יום..
בעיקר בוקר..
או פשוט מאוחר בלילה
רגישה לדגדוגים?תלוי איך מדגדגים
היום הכי גרוע בחיים שלך?הראשון בנובמבר השנה וכמה חודשים לפניו..וגם היום שניסיתי להתאבד
היום הכי טוב בחיים שלך?אמ..אמ..שניה..
לאדעת יש כמה נחמדים פה ושם,זה הכל יש חבר?
נאופ. דלוקה על מישהו?על זה טל תענה
את רוצה לגור במקום אחר?כן
בערך..:S חושבת להתאבד?לא
אוהבת רכבות הרים?
! ממה את הכי פוחדת?לא יודעת כרגע:S על מה את חושבת שאת הולכת לישון?על הרבה דברים
טעם גלידה אהוב?יש הרבה
פרי אהוב?
אמ אמ אמ..תפוח ירוק בננה וסטאף מכונית?- שיעור?אמ אמ..אין כזה
מחול
חג?שבועות
בלי סיבה מיוחדת צבע:כחול
תוכנית אהובה:עקרות בית נואשות
מילה אהובה:יש הרבה
בעיקרון זה "וזה"
דיסק אהוב:יש הרבה
האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך?אני ראה אותך בוכה:אמ אמ לא יודעת צעק עליך:אמא שלח לך הודעה:טל
ראית איתו טלויזיה:אמ אמ אמ אחותי שאמר שאת חשובה לו:אמ..לא יודעת
נגע בך:אמ אמ אמא? דיבר איתך בטלפון:אמ..אבא הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת:הארי פוטר החמישי ההבטחה-להביא מתנות מארה"ב
סרט מושכר שראית:לא זוכרת
סרט קולנוע:לא זוכרת
השיר שנתקע לך בראש:אמ אמ ..יש הרבה
האיש האחרון שהתקשרת אליו:אבא
מה עושה?עונה על השאלון
תוכנית טלויזיה שראית:אמ אמ אמ לא זוכרת ב-24 שעות האחרונות.. בכית?בערך צחקת?כן גרמת למישהו לצחוק?נראה לי
קנית משהו?לא הסתפרת?לא היית בים?לא הרגשת טיפשה?כן קצת
האם אי פעם.. בכית על בן? לא נזרקת על ידי מישהו?לא בגדו בך?בערך:S נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק?כן ההית מאוהבת?בערך:S ראית ת'בית הלבן?טלויזיה
ראית את מגדל אייפל?גם הייתי עליו
עישנת?לא
מה את חושבת על עישון בגיל עשרה?יאכ!
לא משנה באיזה גיל אלכוהול?אלוכוהול
שיחקת מונופול?מזמן בכית פעם בגלל סרט?כן נראה לי:S הית על במה?כן
נכשלת במקצוע?כן
ביקרת בארץ אחרת?כן עשית אמבטיית קצף?מזמן ברחת מהבית?לא ביקשת סליחה ולא התכוונת?לא קיללת את ההורים שלך?כן:$ קיללת מורה?כן השעו אותך מהביצפר?לא

D o o S h a

New member
../images/Emo179.gif תשובותתתתת

השעה עכשיו: 09:43 אם המחשב שלי מדייק שם: -- עיר: -- פירסינג: אין מזל: אריה גובה: לא זוכרת יחסי מין רק אחרי חתונה: לא אהבה ממבט ראשון: לא אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: מממ הכי מוזר: דניס מסטיק:
בכל מיני טעמים יום בשבוע: השנה- רביעי! (היומולדת לי, עוד יומייםםם!!) חיות מחמד: חתול תכונה טובה: נאמנה תכונה רעה: מתעצבנת בקלות את מאמינה בגורל? לא ממש קור או חום? חום לישון או לקום? לישוןןן חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? אוו יש כל מיני מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מסתכלת מה השעה מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מתכסה בשמיכה מה הית לוקחת לאי בודד? אין לי מושג צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: לרקוד, אומנות... איזה שפות את מדברת: עברית ערבית אנגלית ספרדית את בנאדם של לילה או של יום? היו את השאלות האלה בשאלון אחר הרגע, לא? רגישה לדגדוגים? לא ממש, תלוי איפה היום הכי גרוע בחיים שלך? ממ היום הכי טוב בחיים שלך? ממ יש חבר? לא דלוקה על מישהו? לא ממש את רוצה לגור במקום אחר? לא חושבת להתאבד? לאאא אוהבת רכבות הרים? לאאאאאאאאא ממה את הכי פוחדת? מחלות סופניות על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על מה שעבר עליי באותו יום, או על מה שהולך לקרות מחר טעם גלידה אהוב? אין אחד מסוים, אני אוהבת הרבה פרי אהוב? אבטיח נניח מכונית? ? שיעור? ?? חג? חנמוכה ופורים ופסח וראש השנה צבע: כחול נניח תוכנית אהובה: אין מילה אהובה: חיחי יש הרבה דיסק אהוב: אין, משתנה כל הזמןןן האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני? ראה אותך בוכה: חברה צעק עליך: כנ"ל, אבל סתם שטויות שלח לך הודעה: חברה אחרת ראית איתו טלויזיה: אחותי, הרגע שאמר שאת חשובה לו: אבא נגע בך: אחותי (איך זה נשמע...) דיבר איתך בטלפון: חברה הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ההבטחה- מה? סרט מושכר שראית: בנות בסטייל סרט קולנוע: מלחמת העולמות וחיפושית בהילוך גבוה השיר שנתקע לך בראש: SINCE YOU BEEN GONE האיש האחרון שהתקשרת אליו: חברה מה עושה? משתעממת תוכנית טלויזיה שראית: "הבוקר" עם אפרת רייטן, טחחח ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן חח קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם.. בכית על בן? לא נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? לאא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? נורא אלכוהול? לא שיחקת מונופול? בטח בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? לא ביקרת בארץ אחרת? הרבה עשית אמבטיית קצף? בטח ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? לא! קיללת מורה? לא בפנים השעו אותך מהביצפר? לא

רונוש12

New member
עונההההה

השעה עכשיו:1:32(בלילה) שם:רונה עיר:כפר-סבא פירסינג:אין מזל:שור גובה:1.47 יחסי מין רק אחרי חתונה:אהם אהם יש לי עוד המון זמן! אהבה ממבט ראשון:מאמינה אהבה וירטואלית:לא מאמינה הכי כוסון:בילי ג'ו(גרין דיי) והצרפתי שלי מרעננה
הכי מוזר:אוקיי..מישו שמן לאללה עם חולצת בטן מסטיק:בזוקה
יום בשבוע:שני ושבת(היום שנולדתי).. חיות מחמד:כלב,חתול,ותוכי! תכונה טובה:שאני נחמדה.. תכונה רעה:שאני..לא יודעת..לא עולה לי בראש את מאמינה בגורל?לפעמים קור או חום?פושר
לישון או לקום?לישון חוף או הרים?חוף קרמבו שוקו או וניל?שונאת קרמבו
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת?שיר צרפתי..
חח.. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר?פותחת את החלון מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה?על המחשב מה הית לוקחת לאי בודד?מחשב ואם פי 3 צבע שיער:חום בהיר צבע עיניים:חום תחביבים:מחשב,שופינג,פורומים..,לרקוד,לשיר ועוד הרבה.. איזה שפות את מדברת:ספרדית אנגלית ועברית את בנאדם של לילה או של יום?יום רגישה לדגדוגים?כן
היום הכי גרוע בחיים שלך?היום שבו..אני ימות..חס וחלילה..
היום הכי טוב בחיים שלך?שנולדתי
יש חבר?לא דלוקה על מישהו?כן,על הצרפתי
את רוצה לגור במקום אחר?לא חושבת להתאבד?בכלל לא! אוהבת רכבות הרים?לא ממה את הכי פוחדת?למות,סרטי אימה ורכבות הרים על מה את חושבת שאת הולכת לישון?על איך יהיה לי מחר.. טעם גלידה אהוב?תות..ובננה
פרי אהוב?שסק מכונית?אין לי רישיון שיעור?אין חג?פורים
צבע:צבעים בהירים
תוכנית אהובה:טלנובלה בע"מ מילה אהובה:שכחתי.. דיסק אהוב:החדש של גרין דיי האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך?אני
ראה אותך בוכה:אבא שלי
צעק עליך:אפחד.. שלח לך הודעה:ילד אחד אתם לא מכירים..
ראית איתו טלויזיה:אח שלי שאמר שאת חשובה לו:אבא שלי
נגע בך:הצרפתי..
דיבר איתך בטלפון:חברה שלי יעל הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת:צ'ארלי והשוקולדה ההבטחה-שאני לא יריב עם אח שלי..
סרט מושכר שראית:המספריים של אדוארד..נחמד.. סרט קולנוע:צ'ארלי בממלכת השוקולד השיר שנתקע לך בראש:הצרפתי..חחח.. האיש האחרון שהתקשרת אליו:אבא שלי מה עושה?על המחשב תוכנית טלויזיה שראית:כוכב נולד3 ב-24 שעות האחרונות.. בכית?כן צחקת?כן גרמת למישהו לצחוק?כן לאח שלי! קנית משהו?כן במבה
הסתפרת?לא הסתפרתי לפני איזה 4 חודשים היית בים?לפני שבועיים הרגשת טיפשה?עכשיו! האם אי פעם.. בכית על בן?כן נזרקת על ידי מישהו?כן..
בגדו בך?לא! נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק?כן הרבה פעמים ההית מאוהבת?המון ראית ת'בית הלבן?לא ראית את מגדל אייפל?לא עישנת?לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה?מגעיל דוחה ולא בריא אלכוהול?בחיים לא שיחקת מונופול?ממזמן.. בכית פעם בגלל סרט?כן..לפני שנה! הית על במה?כן בכיתה ג' נכשלת במקצוע?חשבון
ביקרת בארץ אחרת?כן בטורקיה ויוון עשית אמבטיית קצף?ממזמן.. ברחת מהבית?לא.. ביקשת סליחה ולא התכוונת?לא קיללת את ההורים שלך?לא!! קיללת מורה?לא השעו אותך מהביצפר?ולא

למעלה