שאלון ארוך במיוחד!

MeItOsH

New member
:]

שם:מיתר גיל:16 תאריך לידה:20.6 כינוי:Meitoshka איך היית רוצה שיקראו לך?אני די בסדר עם השם שלי שם אהוב לבנים:שם שרודף אותי-דן,דני/דניאל שם אהוב לבנות:פיית' מה אתה לובש עכשיו?שמלת בלון. החג האהוב עליך:פורים
החג השנוא עלייך:ממ..אין כזה. המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול:בשר,דגים,ביצים. באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע?=פעילה-קלי קלארקסון,CSI,קרי אנדרווד,פה. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?Meitosh שנהפך לMeitoshka.הסיפור מאחורי מיתו'ש הוא שבכיתה ז' [a long long time ago..] חברה של קראה לי מיתוש במקום מייתוש וידיד שלי נדבק לזה וקרא לי כל הזמן מיתוש.וזה די נדבק לי וזהו:p מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר?מדליקה ת'לפטופ/קמה לשטוף פנים ולצחצח שיניים מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון?פיפי
מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב?ערב מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב:אכלתי. מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב:אקרא ספר. באיזה שעה הלכת לישון אתמול:23.00 באיזה שעה קמת היום:6.00 יש לך פירסינג/ קעקועים?יאפ. אם כן- איזה ואיפה:קעקועים-לב בפרק כף היד פרפר בחלק הפנימי של הרגל-מעל לקרסול. פירסינג-טראגוס,הליקס קדמי,אף,טבור,הרחבה 5.5 ועוד 7 חורים רגילים באוזניים. [3 בשמאל ו4 בימין] אוהב אותם?
מתי בפעם האחרונה: התקלחת?אתמול בערב נרדמת בשיעור?נבר. אכלת משהו?לפני חצי שעה שרת?בשיעור מתמטיקה-13.00 אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה?חח לחברה שלי..זה היה חלק מהשיר..
עשית קניות?מממ...לפני יותר מדי זמן. עישנת?אתמול.[שרדתי 24 שעות בלי!!] היית חולה?אתמול נחתכת?אתמול מהגילוח
ראית סרט?
החזקת תינוק?הרבה הרבה זמן. נסעת באוטובוס?היום התנשקת?לפני יותר מדי זמן. שכבת עם מישהו?
שתית משקה אלכוהולי?שבת. חיבקת מישהו?חברות שלי הכנת שיעורים?חח היום עשיתי את השיעורים במתמטיקה בתחילת השיעור
נסעת ברכבת?מממ..ביולי נראלי היית במסעדה?לא זוכרת לא ישנת כל הלילה?ב-26-27.8 =ווליום האם היום: שתית קפה?יאפ אכלת עוגה?נופ דיברת בטלפון?נופ דיברת בפלאפון?יאפ שלחת SMS?יאפ אכלת במבה?נופ שיקרת?נופ התקלחת?נופ שמעת מוזיקה?יאפ שתית אלכוהול?נופ שתית מים?יאפ עישנת?נופ:( צרחת?נופ נסעת מחוץ לעיר?נופ חשבת להתאבד?נופ חשבת מחשבות פילוסופיות?נופ עשית שיעורי בית?sort of רבת עם מישהו?נופ זה או זה: תפוז או תפוח?תפוח מלון או אבטיח?אבטיח חסה או כרוב?חסה אפרסק או שזיף?אפרסק מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים?פטל אייסיקיו או מסנג'ר?שניהם שוקולד חלב או מריר?חלב ביצה קשה או חביתה?לא אוכלת ביצים. לחמניה או פיתה?תלוי. פיתה או לחם?נ"ל תות או בננה?תות גלידה- בכוס או בוופל?כוס שקיעה או זריחה?שקיעה חוף או הרים?חוף קרמבו- וניל או שוקו?וניל אפרסק או שסק?אפרסק לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל?לאהוב ולהפגע כמה פעמים: ישנת עם מישהו?מישהי נחשב?אז עם חברות.. התנשקת?5 שונים. לקחת סמים?*עדיין* לא. היית בקרקס?נבר. שכבת עם מישהו?*עדיין*לא. החזקת תינוק?חח מי זוכר?! החלפת לתינוק חיתול?אעא נבר. אושפזת?נראלי כשהייתי בת איזה שנתיים
היה לך יומולדת?15 חגגת יומולדת?15 ענית על שאלונים?מיליונים.. רצית להתאבד?1 ניסית להתאבד?1 שתית תה?המון הלכת מכות?נבר האם אתה: מאמין באלוהים?יאפ ובחייזרים?אכן כן. במכשפות?גם. שדונים?יאפ. פיות?אינדיד. אתה צמחוני?Rules.
למה?כי זה גורם לי להרגיש טוב עם עצמי. מעשן?אכן למה?כי זה פסיכולוגי בטירוף וזה תמיד מרגיע אותי. מנגן על משהו?בערך על גיטרה. שר?יותר מזייפת. מתחמק כרגע מלעשות משהו?כנראה מללמוד למבחן בביולוגיה בוכה הרבה?תלוי. הבנאדם האחרון: שראית:אמאשלי חיבקת:חברה נישקת:ממ חברה? ישנת איתו במיטה:נ"ל כעסת עליו:עצמי שיקרת לו:לאיודעת חיטטת לו בדברים:
היית אצלו בבית:וואו לאיודעת היה אצלך:חברה. שבכית בגללו:חח בצל
אממ לאיודעת. שהתגעגעת אליו:רר לא ידעת. שצעקת עליו:
שדיברת איתו:אמא שדיברת איתו בטלפון:חברה ששלחת לו SMS:כנ"ל שרצית:סוג של אקס. שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים:וואו לאיודעת. אהבה וזוגיות: יש לך חבר?לא. אם כן, כמה זמן יחד?
אם לא, אתה רוצה?נראלי.כן. כמה זמן אתה אוהב אותו?אני לא מאמינה באהבה. פעם כמעט נפרדתם?
בד"כ אתם מאושרים או רבים?
אתה קנאי במערכת יחסים?לפעמים והוא, קנאי?
בסך הכל טוב לכם?

lir972

New member
חדשה בפורום:)

שם: לירן גיל: 22 תאריך לידה: 9/12/85 כינוי: ליר איך היית רוצה שיקראו לך? אני מרוצה מהשם שלי כמו שהוא שם אהוב לבנים: עומרי שם אהוב לבנות: סתיו מה אתה לובש עכשיו? סתם טרנינג החג האהוב עליך: סוכות החג השנוא עלייך: פורים המאכל שאת/ה שונא/ת ובחיים לא תסכימי לאכול: דגים ומאכלי ים באילו פורומים את/ה קורא/ת באופן קבוע? מגרש ביתי, גיבורים ועכשיו כשגיליתי את הפורום הזה אז גם בו!! מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? זה הכינוי שלי ליר, וסתם צירוף של 3 מספרים. הראשון זה היום שבו נולדתי, ועוד שניים שסתם עלו בראש מה הדבר הראשון שאת/ה עושה ברגע שאת/ה קמ/ה בבוקר? שוטפת פנים מה הדבר האחרון שאת/ה עושה לפני שאת/ה הולכ/ת לישון? קוראת ספר מה את/ה הכי אוהב/ת - את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב מה הדבר האחרון שעשית לפני שבאת למחשב: הכנתי קפה מה הדבר הבא שתעשי אחרי שתלכי מהמחשב: אראה טלוויזיה באיזה שעה הלכת לישון אתמול: 23:00 באיזה שעה קמת היום: 7:00 יש לך פירסינג/ קעקועים: לא אם כן- איזה ואיפה: ---- אוהב אותם? ---- מתי בפעם האחרונה: התקלחת? היום בבוקר נרדמת בשיעור? לא קרה מעולם אכלת משהו? לפני שעתיים שרת? אתמול בבוקר אמרת למישהו/י שאתה אוהב אותו/ה? אתמול עשית קניות? אתמול עישנת? בצבא, לפני שנתיים והפסקתי היית חולה? אני עכשיו קצת חולה נחתכת? לפני שבוע ראית סרט? אתמול בערב החזקת תינוק? מזמן נסעת באוטובוס? מזמן התנשקת? שלשום שכבת עם מישהו? שלשום שתית משקה אלכוהולי? מזמן חיבקת מישהו? אתמול הכנת שיעורים? סיימתי ללמוד לפני 5 שנים.... נסעת ברכבת? שנה וחצי היית במסעדה? אתמול לא ישנת כל הלילה? מזמן האם היום: שתית קפה? כן אכלת עוגה? כן דיברת בטלפון? לא דיברת בפלאפון? לא שלחת SMS? כן אכלת במבה? לא שיקרת? לא התקלחת? כן שמעת מוזיקה? כן שתית אלכוהול? לא שתית מים? כן עישנת? לא צרחת? כן נסעת מחוץ לעיר? לא חשבת להתאבד? לא חשבת מחשבות פילוסופיות? כן עשית שיעורי בית? ---- רבת עם מישהו? לא זה או זה: תפוז או תפוח? תפוז מלון או אבטיח? מלון חסה או כרוב? חסה אפרסק או שזיף? שזיף מיץ פטל בטעם פטל או בטעם תפוזים? פטל אייסיקיו או מסנג'ר? אייסיקיו שוקולד חלב או מריר? מריר ביצה קשה או חביתה? חביתה לחמניה או פיתה? לחמניה פיתה או לחם? פיתה תות או בננה? בננה גלידה- בכוס או בוופל? כוס שקיעה או זריחה? שקיעה חוף או הרים? חוף קרמבו- וניל או שוקו? וניל אפרסק או שסק? אפרסק לאהוב ולהפגע או לא לאהוב בכלל? לאהוב ולהפגע כמה פעמים: ישנת עם מישהו? הרבה התנשקת? הרבה לקחת סמים? אף פעם היית בקרקס? אף פעם שכבת עם מישהו? הרבה החזקת תינוק? הרבה החלפת לתינוק חיתול? אף פעם אושפזת? כשהייתי קטנה היה לך יומולדת? 22 פעם חגגת יומולדת? 22 פעם ענית על שאלונים? מיליון פעם רצית להתאבד? אף פעם ניסית להתאבד? אף פעם שתית תה? 8 כוסות רק ביומיים האחרונים הלכת מכות? אף פעם האם אתה: מאמין באלוהים? כן ובחייזרים? לא במכשפות? לא שדונים? לא פיות? לא אתה צמחוני? לא למה? כי בשר זה אחת ההנאות הגדולות בחיים מעשן? לא למה? הפסקתי כי זה היה מגעיל וזה הרחיק ממני אנשים מנגן על משהו? על העצבים שר? לא מתחמק כרגע מלעשות משהו? כן מלשטוף כלים בוכה הרבה? לא הבנאדם האחרון: שראית: אחי חיבקת: אמא שלי נישקת: אמא שלי ישנת איתו במיטה: החבר שלי כעסת עליו: אבא שלי שיקרת לו: זה היה ממש מזמן, ביסודי חיטטת לו בדברים: אני מעולם לא עשיתי דבר כזה היית אצלו בבית: החבר שלי היה אצלך: החבר שלי שבכית בגללו: אחי שהתגעגעת אליו: החברה הכי טובה שלי שנמצאת בחו"ל שצעקת עליו: אבא שלי שדיברת איתו: אחי שדיברת איתו בטלפון: החבר שלי ששלחת לו SMS: החבר שלי שרצית: החבר שלי שאמרת לו לילה טוב/בוקר טוב/צהריים טובים: בוקר טוב, לכל המשפחה אהבה וזוגיות: יש לך חברה? כן אם כן, כמה זמן יחד? ממרץ 2005 אם לא, אתה רוצה? ---- כמה זמן אתה אוהב אותו? מהרגע שראיתי אותו פעם כמעט נפרדתם? נפרדנו באמת פעמיים בד"כ אתם מאושרים או רבים? מאושרים אתה קנאי במערכת יחסים? לא והוא, קנאי? קצת בסך הכל טוב לכם? כן

למעלה