שאלון בניחוח מצרי

MilkShack

New member
שאלון בניחוח מצרי ../images/Emo162.gif

אם הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים?
אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה?
במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים?
יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה?
כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל?
בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר?
ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? (פה תצטרכו לבחור את אחת האפשרויות!)
איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10?
ולמצה בתור מאכל?
ולעשר המכות?
אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה?
אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים?
תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? לא (כבר השארתי תתשובה)
מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה?
מי באמת אוהב את החג הזה?!
משהו טוב ממש בפסח:
משהו רע ממש בפסח: (כל הזכויות שמורות לי! אנ'לא מאמין שכתבתי אותו! חח)

new born1

New member
חחח עונה בניחוח מצרי XD

אם הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים?: אממממ.. אני הייתי בוחר אולי בהמבורגר. אני שונא מצות XD אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה?: אמממ של קורט?XD במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים?: חחחח אולי. סתם סתם XD. אממ לא יודע הייתי חוגג רק כמה שעות. 50 שעות זה הגזמה D: יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה?: יש הבדל אבל מצה רטובה אני שונא D: כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל?: אממממ 1131316346464648646313213521530316513434641153123435465132465456153435435416513246532165465748684654331315 דולר. D: בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר?: מגילת אסתר D: כולם שם שיכורים XD ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? (פה תצטרכו לבחור את אחת האפשרויות!): בוא נשתכר ונהנה מהרגע. אתמול השתכרתי למוות D: איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10?: אמממ 7 כי אין חמץ.. אני חי מפיצות ואני לא יכולXD. אבל כיף לשתות בסדר D: ולמצה בתור מאכל?: 0 XD ולעשר המכות?: 10. חבל שלמצרים לא נתנו יותר מכות XD אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה?: אמא עירקית.XDDDDDDDDD אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים?: אממממ.. כינים זה לא נחמד. אבל מגיע להם
תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? לא (כבר השארתי תתשובה): חחחח בדיוק מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה?: אממ אני ככה ככה. מי באמת אוהב את החג הזה?!: כל מי ששונא לחם XD משהו טוב ממש בפסח: אממ הסדר והשתייה D: משהו רע ממש בפסח: אין פיצות!! (כל הזכויות שמורות לי! אנ'לא מאמין שכתבתי אותו! חח): חח כל הכבוד@@!!!@

Pickle Weasle

New member
חג שמח יהודים

אם הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים? המבורגררר אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה? פרעה... רציני כאילו במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים? בחיים לא יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה? כשזה מגיע למצה עם שוקולד אז בטח... רטובה יותר טוב... כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל? כמה שיעלה הארון קבורה בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר? כשמסתכלים על זה, אסתר נורא משעמם. מצרים מצרים.. ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? לא ממש הבנתי את הראשון אבל אני אבחר בו בכל זאת XD איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10? 8 ולמצה בתור מאכל? 4 ולעשר המכות? 10 XD אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה? מיילי סיירוס אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים? צפרדעים חח תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? אבל אבל... כן! מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה? אני.. מי באמת אוהב את החג הזה?! אני.. משהו טוב ממש בפסח: אני.. חח סתם... אממ הביחד של הסדר. וזה שאסור חומוס כי עחס חומוס משהו רע ממש בפסח: חרוסת

Daklak

New member
פסח?!?

אם הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים? שונא מצות. המבורגר אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה? פרעה ככה עם הזקן XD במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים? הייתי חותך למיטה אחרי שעה יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה? מצה רטובה זה עם מים ומצה לא רטובה זה בלי D: כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל? הרבה מאוד בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר? מצרים!!!! אני כל פעם נגנב מחדש שהים נחצה לשניים ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? בוא נגמור עם זה ונלך לישון איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10? 10 D: ולמצה בתור מאכל? 1- ולעשר המכות? 10 אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה? מכת אלכוהול ככה הם באמת ירגשו את הכאב אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים? צפרדעים זה לא נראה לי היה כלכך משמעותי תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? לא (כבר השארתי תתשובה) מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה? אבו חסן לוריד מי באמת אוהב את החג הזה?! הערבים מוכרים להם את כל הלחם משהו טוב ממש בפסח: חופש משהו רע ממש בפסח: עבודות לחופש

GodSaveTheQueen

New member
עונהD:

הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים? חח לאכול מצותD: למרות שאני שונאת את זה אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה? פרעה במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים? בהחלט! יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה?שונאת מצות! כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל?50000000 אלף דולר! בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר? יציאת מצרים ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? (פה תצטרכו לבחור את אחת האפשרויות!) בואו נשתכר ונהנה מהרגעP: איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10?8 ולמצה בתור מאכל?0 ולעשר המכות?10 P: שנון אור שנון אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה? מנדבושקס מוחחחעע אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים?צפרדע תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? לא (כבר השארתי תתשובה)חחח לא מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה? אני לא ממ שאוכלת כשר מי באמת אוהב את החג הזה?! לא יודעת! משהו טוב ממש בפסח: חופש משהו רע ממש בפסח: מצות והרבה עבודות וניקיון

Soggy Dream

New member
....

אם הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים? מצות, אני צמחוני אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה? פרעה יותר סקסי במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים? לא חח הייתי אוכל פיתה בצד יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה? אממ.. כנראה כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל? כמה שעולה שטיפת קיבה בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר? יציאת מצרים ללא ספק ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? (פה תצטרכו לבחור את אחת האפשרויות!) אפשרות שניה. למרות שאלכוהול מכניס אותי לדכיאון איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10? 7 ולמצה בתור מאכל? 0 ולעשר המכות? 10 חח אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה? איידס חיחי אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים? צפרדע תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? לא (כבר השארתי תתשובה)חח ואני אומר: כןןןן מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה? לא אוכל כשר מי באמת אוהב את החג הזה?! לא אני משהו טוב ממש בפסח: החופש משהו רע ממש בפסח: השיעמום בחופש

pluplup

New member
יאללה.

אם הייתם צריכים לבחור בין לאכול מצות מתי שבא לכם, לבין לאכול המבורגר אחת לשבוע בלבד במשך שנה שלמה, במה הייתם בוחרים? צ'יזבורגר (!) אחת לשבוע. אם הייתם חייבים לתלות פוסטר של אחד מהם בחדר, במי הייתם בוחרים, המן הרשע או פרעה? פרעה כ"כ הרבה יותר סוס. במידה וליל הסדר היה נמשך 50 שעות, הייתם מתנצרים? LOL יש באמת הבדל בין מצה רטובה למצה לא רטובה? אהא. כמה הייתם דורשים שישלמו לכם כדי שתשתו מצה מרוסקת בתוך כוס יין, עם שיערות של בבון מכוער ויריקה של פיל?
,משהו כמו 2 מיליון. בינינו איזה סיפור יותר מגניב, יציאת מצרים או מגילת אסתר? יצירת מצריים,יחי משה. ליל הסדר - בוא נגמור עם זה ודי\בוא נשתכר ונהנה מהרגע? (פה תצטרכו לבחור את אחת האפשרויות!) 1. איזה ציון הייתם נותנים לפסח מ1 עד 10? 9,בגלל הקניידלעך. ולמצה בתור מאכל? נראה לי ש7. ולעשר המכות? 10! אם הייתם צריכים להוסיף מכה, מה היא הייתה? סירוס/עיקור. אם הייתם צריכים להוריד מכה אחת, מה הייתם חוסכים למצרים? צפרדע,מכה מעפנה. תגידו אך ורק את האמת - אתם יכולים להיזכר בעשרת המכות ב-10 שניות? לא (כבר השארתי תתשובה). אכן,לא. מי מכם אוכל כשר ומרגיש טוב עם זה? אני!!!! לא (כי בינינו,אין כמו חזיר,ורק מצות במשך חודש זה פאקינג עינוי). מי באמת אוהב את החג הזה?! אין כמו קניידלעך. משהו טוב ממש בפסח: קניידלעך. משהו רע ממש בפסח: ליל הסדר (כי לחכות לאוכל 2138057342158724 שעות זה פאקינג סבל). מישהו אשכרה קורא את זה,אגב?

למעלה