שאלון היכרות~

• פותח הנושא Didsy
  • פורסם בתאריך

קמגארו

New member
קוהיי ויוהיי ../images/Emo6.gif

מתקפת הסופר פגיאיות שלנו דוגרי הם נראים כמו צוות שיצא מלאבלאס ...... במיוחד עם הנאמורה סאנסאיי, השטלטות עולמית וכאלה @___@

ChiNoRyu

New member
יבדבדו!~

שם: איילת כינוי: הו, יש כל כך הרבה X: גיל: 18 עיר: תל אביב אנימה אהובה: פרינס אוף טניס ^^" דמות אהובה: גוקו- סאיוקי, קירה- גנדאם סיד דמות אהובה מפרינס אוף טניס: קיריהארה שיר פתיחה אהוב: Dream believer שיר סיום אהוב: You got game? שיר יפני אהוב: Nightmare- Raven loud speeeaker ^-^

Nora Shu

New member
../images/Emo9.gif

שם: ענת. גיל: 17, דסו!^^ עיר: ... חדרה. אנימה אהובה: Gravitation, חשיש, Weiss Kreuz/Gluhen/Side B וסאיוקי. דמות אהובה: שינדו שואיצ'י מגראווי, יוג'י מוויז וגוקו מסאיוקי. דמות אהובה מפרינס אוף טניס: ריומה, אייג'י, גאקוטו וכרגע מפתחת אובססיה למרואי. XDD שיר פתיחה אהוב: לא'דעת, בטח Future. שיר סיום אהוב: הו~ You Got Game? וגם את Kaze no Tabibito! אח, פוג'י... שיר יפני אהוב: כרגע, Kyokyou של Kagrra, [ובגלל שאני מקשיבה לו כרגע, Cassis של Gazette ^_^]. אני גם אוהבת גלידה, מלפפונים חמוצים ואני לא בהריון. הממ...

ChiNoRyu

New member
XDDD

"גלידה מלפפונים חמוצים ואני לא בהריון" אהבתי ^^'

ketty the sheep

New member
הוי הוי!~

שם: קטיה. כינוי: אר. קטקט? D: (אבל רק אם אתם איילת XD) גיל: ;; עיר: פ"ת/אשדוד. אנימה אהובה: האנטר האנטר. ^^;;;; דמות אהובה: היסוקה-צ'ו~ דמות אהובה מפרינס אוף טניס: ג'ירו. *________* ומיזוקי. אבל איכס, זה מיזוקי. שיר פתיחה אהוב: Shining. שיר סיום אהוב: סאקורה. ;___; כן, אני אומו. שיר יפני אהוב: Too many to mention. ^^;;;;;;;;

Vivi Sparrow

New member
אני? ^^"

שם: אביה כינוי: ויוי גיל: 15 בעוד חודש וחצי P: עיר: ראש העין, עיר התימנים ^_^ אנימה אהובה: בליץ', היקארו נו גו דמות אהובה: סאי ומיטאני מהיקארו נו גו, איצ'יגו ואוריהימה מבליץ', באנקוטסו מאינויאשה, אקסל מאקסל סאגה, וכו' וכו' [? @@]. דמות אהובה מפרינס אוף טניס: אין O: שיר פתיחה אהוב: אין O: שיר סיום אהוב: אין :O שיר יפני אהוב: יש יותר מדיי >: אבל שני השירים שאני מקשיבה להם המון כרגע הם GIGPIG BOOGIE וSENOR SENORA SENORITA של מיאבי [הסינגל לא יצא ממערכת הסטריאו שלי מאז שקיבלתי את המשלוח O:] .."

אהההה?!

מיאני!
הלוואי והיה לי קצת מיטאני X היקארו ._.;;;;;;; [תמונות <.<]

מומייגי

New member
אואיישי סנפי!

שם: מומשירו כינוי: מומו גיל: 14 עיר: טוקיו אנימה אהובה: קנשיין דמות אהובה: איצ'יגו מבליץ' דמות אהובה מפרינס אוף טניס : קמיו מפודומינה סתתתתתתתתתתתתתתתתםםםםםםםםםםםם שם:רות כינוי: כתוב למעלה!! מומייגי גיל: הי-מי-צו עיר: ירושלים אנימה אהובה: קובוי ביבופ (טוב, נו, חשיש...) דמות אהובה: בכל העולם כולו? אלוקים!! דמות אהובה מחשיש: פוג'י. אה, לא, טזקה. בעצם קיידו. אררררר... זה קשה מדי! שיר פתיחה/סיום/יפני אהוב: אני לא אוהבת שירים. רק בישים. ומסנג'ר לעת הצורך: [email protected] וייאי! פורום חשיש להסניף בו!

S.Riddle

New member
Hona Sainara~~

שם: לירון. כינוי: טוֹפוּ, אילומי-גאקוטו-צ'אן, מיזוקי וכיוצא בזה. 3: גיל: 4. ^_^ עיר: רמת-גן. אנימה אהובה: סליירס.
דמות אהובה: סובארו סומראגי [טוקיו באבילון\X] דמות אהובה מפרינס אוף טניס: טוטי. ו, אר, מיזוקי.
שיר פתיחה אהוב: Get Along / The Slayers. שיר סיום אהוב: Heaven's Not Enough / Wolf's Rain. [הסיום של פרק 25.] שיר יפני אהוב: כן, כאילו שזה הולך לעבוד. @_@ יש מצב טוב ל-Mizerable של גאקט או בערך כל אחד מהשירים של מאאיה סאקאמוטו\מגומי הייאשיברה.

Silky

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo110.gif../images/Emo54.gif

שם: מאיה כינוי: תלוי את מי שואלים
גיל: 23. כן. עיר: ירושלים אנימה אהובה: טנשי ני נארומון דמות אהובה: רפאל מטנימון
, קירה מdeath note
דמות אהובה מפרינס אוף טניס: Kirihara Akaya שיר פתיחה/סיום/יפני אהוב: אני בטריפ של שנאה עכשיו. נסו שוב מחר.

chibisuke

New member
אוקייי..

אני הרי כ"כ לא מוכר ולא קשור אז זה יעזור לאנשים להכיר אותי... שם:אמיר~~ כינוי:chibisuke גיל:לא אוהב ת'גיל שלי, ש'כחו מזה עיר:חולון~ אנימה אהובה:יאקיטאטה ג'פן... וכמובן פרינס אוף טניס~! דמות אהובה:היסוקה מHXH דמות אהובה מפרינס אוף טניס:אמ.. פוג'י בעיקר אבל גם מיזוקי שולט! שיר פתיחה אהוב:של פאט? האחרון, דרים בליבר נכון? בכללי זה משתנה כל חצי שנייה אז לא לשאול שיר סיום אהוב:של פאט, הראשון,יו גוט גיים שיר יפני אהוב:נו זה משתנה כל חצי שנייה~ קרה~קרה

קמגארו

New member
אתה לא אוהב את הגיל שלך ?

נאני נאני ? אני בת 19 @__________@ זקנה בלויה אין מצב שהגיל שלך יותר מביך חוץ מיזה מומיגי היא בת 21 ומאיה........טוב בוא רק נגיד שהיא סאנפיי !
מאיה סאנפיי

למעלה