שאלון הכרות [:

Doli Moli Poli

New member
שלילי..

שם:טלי גיל:13 מסנג'ר אם בא לך:[email protected] ספר אהוב (ואם אין לכן תגידו בנצי הפיל הצבעוני או משהו):נממ..אני חושבת "סודות נעורים" סדרה אהובה:קייל XY
סדרת ילדים אהובה:פרפר נחמד
, סתם , אין.. השיר הטוב ביותר בעולם:The Diary Of Jane- Breaking Benjamin מנגנות? על מה?על פסנתר , וטיפה גיטרה.. נכון שגם אתן אהבתן את הביצוע של ונילה סקיי לאמברלה?כן..
, חבורת אימואים שקסיים שכמוהם XDD נכון שגם אתן יודעות מי זה הסדרה המוזרה ההיא, השבט, אבל אף פעם לא באמת ראיתן?לא XD פירסינג:רוצה , סיידליפ (עגיל בשפה) , אבל הורים חראות , אז אני עושה רק ב14.. פורומים אחרים שאתן בהם:אבריל לאבין , טוקיו הוטל , קייל XY , סלבס7 המאכל האהוב עלייכן:ביצת עין
שחקן אהוב כי הוא חתיך:אין >< שחקן אהוב כי הוא אחלה שחקן:הזה ששיחק ב"ללכת על הכל" מה עדיף - מתוק או מלוח:מתוק אתן יודעות איפה נמצא שער האוייב?XDDD ?!! סופשבוע נחמד לכולם D:

Trugbild

New member
../images/Emo103.gifאני לא בטוחה איך הגעתי לכאן../images/Emo12.gif

אבל אם כבר שאלון אז למה לא שם:רוני גיל:14 מסנג'ר אם בא לך: לא בא לי
ספר אהוב (ואם אין לכן תגידו בנצי הפיל הצבעוני או משהו):רודף העפיפונים, אבל גם את בנצי הפיל הצבעוני אני מאד אוהבת סדרה אהובה:- סדרת ילדים אהובה:- השיר הטוב ביותר בעולם: הטוב ביותר בעולם? אמ, 1000 meere מנגנות? על מה? גיטרה נכון שגם אתן אהבתן את הביצוע של ונילה סקיי לאמברלה? נכון נכון שגם אתן יודעות מי זה הסדרה המוזרה ההיא, השבט, אבל אף פעם לא באמת ראיתן? נכון פירסינג: סיידליפ/לשון[אין לי את שניהם, אבל אני אשמח] פורומים אחרים שאתן בהם: - המאכל האהוב עלייכן: אורז שחקן אהוב כי הוא חתיך: ג'וני דפ שחקן אהוב כי הוא אחלה שחקן: ג'וני דפ, דן שפירא מה עדיף - מתוק או מלוח: מלוח אתן יודעות איפה נמצא שער האוייב? בפניה משמאל

Billy Shirs

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שם: שיר גיל: 16 מסנג'ר אם בא לך: תבקשי ספר אהוב (ואם אין לכן תגידו בנצי הפיל הצבעוני או משהו): הומ... יש כל כך הרבה! בשורות טובות, הארי פוטר, ועוד כמה סדרה אהובה: ניפ\טאק, בוסטון ליגל סדרת ילדים אהובה: נילס
, צבי הנינג'ה השיר הטוב ביותר בעולם: Benzedrine של התפוחים, "העלה" של המכשפות מנגנות? על מה? תופים נכון שגם אתן אהבתן את הביצוע של ונילה סקיי לאמברלה? לא ממש נכון שגם אתן יודעות מי זה הסדרה המוזרה ההיא, השבט, אבל אף פעם לא באמת ראיתן? נכון מאוד פירסינג: לא פורומים אחרים שאתן בהם: אין ממש... סתם מבליחה מדי פעם המאכל האהוב עלייכן: שוקולד, אם כי אני כרגע בהתנזרות שחקן אהוב כי הוא חתיך: סת' רוגן
שחקן אהוב כי הוא אחלה שחקן: רובין ויליאמס מה עדיף - מתוק או מלוח: תמיד מתוק אתן יודעות איפה נמצא שער האוייב?

פלאפאל

New member
עלייך לא הייתי מאמינה.

הארי פוטר בשורות טובות ועוד כמה - ולא לדעת איפה שער האוייב?!

Billy Shirs

New member
אין לי מושג איפה שער האויב!

אבל אני יודעת את כל השורשים הריבועיים עד 17.

פלאפאל

New member
לא מכפר.

שער האויב תמיד למטה. תזכרי את זה, עוד ישאלו אותך את השאלה הזאת מתישהו P:

dirty look

New member
פירסמו את הפורום הזה בפורום של טוקיו

אז סתם ניכנסתי לראותXD ואני לא אימוXD

Fall Out Liel

New member
עדיין לא הצטרפתי רשמית אבל אני אוהבת שאלונים

שם: ליאל
מסנג'ר אם בא לך: --
ספר אהוב (ואם אין לכן תגידו בנצי הפיל הצבעוני או משהו): הארי פוטר, הנעלמים, לא בלי בתי, מתמטיקה 3 יח"ל
[זה בצחוק כמובן לחסרי חוש ההומור האימואי
]
סדרה אהובה: חברים
סדרת ילדים אהובה: נראה לי פוקימון ><
השיר הטוב ביותר בעולם: יש המון
מנגנות? על מה? על העצבים של כולם
אני בערך יודעת לא ממש לנגן על מה שנקרא גיטרה..XD
נכון שגם אתן אהבתן את הביצוע של ונילה סקיי לאמברלה?
תמיד מצחיק, גם אחרי 2114540545 פעמים XDDD
נכון שגם אתן יודעות מי זה הסדרה המוזרה ההיא, השבט, אבל אף פעם לא באמת ראיתן? אממ לא O_O
פירסינג: אין
פורומים אחרים שאתן בהם: יש בחתימה ועוד כמה בעולמי האישי שתוכלו למצוא
המאכל האהוב עלייכן: סלט
[נו מה? זה בריא
]
שחקן אהוב כי הוא חתיך: טום ווילינג, בראד פיט והאלה מ"על טבעי" ו"נמלטים"
|גררררררר|
שחקן אהוב כי הוא אחלה שחקן: אלה מחברים
וג'ים קארי XD
מה עדיף - מתוק או מלוח: מתוק
אתן יודעות איפה נמצא שער האוייב? אצל האוייב? ><

פלאפאל

New member
אבל הוא זקן ומקומט X:

והפנים שלו נורא מרובעים. והוא זרק את ג'ניפר אניסטון והיא כזאת חמודה ;(

MispIaced

New member
אנג'לינה יותר יפה ממנה.

והשפתיים שלה יכולות לשמש כגלגל הצלה מעולה אם הם אי פעם ייטבעו

פלאפאל

New member
איכ, אנג'לינה לא משו.

היא לא מכוערת, ברור שלא. אבל היא גם לא משהו. היא לא נראית אנושית במיוחד. ואניסטון כל כך חמודה ומלבבת ^^

Fall Out Liel

New member
אמ..אפשר לומר שעכשיו הוא דומה יותר ל..../images/Emo168.gif

מגבת XD אבל פעם הוא נראה כ"כ..
|גררר| וכן, אני אוהבת את ג'ניפר אבל הוא גבר, ברור שהוא ילך אחרי אנג'לינה.. ~_~"

אני אוהבת אותך, מגניבה שלי../images/Emo23.gif

שם: מאיה המנהלת. גברת מנהלת בשבילכם
גיל: 19 מסנג'ר אם בא לך: פפפף נראה לכם. שכל אלו שאני מוחקת יציקו לי במסנג'ר? אם אתם רוצים ליצור איתי קשר אני תיד זמינה במסרים. ספר אהוב (ואם אין לכן תגידו בנצי הפיל הצבעוני או משהו): סדרה אהובה: גיבורים. סדרת ילדים אהובה: המממ המומינים. השיר הטוב ביותר בעולם: לא יודעת]; מנגנות? על מה? עעל העצבים ועל פסנתר. בערך. נכון שגם אתן אהבתן את הביצוע של ונילה סקיי לאמברלה? מאוד. נכון שגם אתן יודעות מי זה הסדרה המוזרה ההיא, השבט, אבל אף פעם לא באמת ראיתן? דווקא ראיתי פירסינג: אין): פורומים אחרים שאתן בהם: הארי פוטר - הספר, סדירים, פאנפיקים. המאכל האהוב עלייכן: טרולים שחקן אהוב כי הוא חתיך: מיילו ונטימיליה שחקן אהוב כי הוא אחלה שחקן: ג'וני דפ. או הפוך. המממ.. מה עדיף - מתוק או מלוח: מלוח ואז מתוק. אתן יודעות איפה נמצא שער האוייב? למטה!

למעלה