שאלון מיוחד!

D o o S h a

New member
שאלון מיוחד!

חשבתי על רעיון להכין שאלון מיוחד לתושבי העיר שלנו: כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? 2- מדוע? 3- כמה שנים אתה גר כאן? 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? 7- ואיזה הכי לא? 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? 3- אכלת גלידה בקניון? 4- יצאת לבלות בעיר? 5- היית בקאנטרי? 6- התלוננת על העיר? 7- שמחת על שאתה גר בעיר? 8- היית בבאולינג? 9- ביקרת בספרייה העירונית? 10- תרמת לעיר? מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? 2- בן-חמו או וולד? 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? 4- החלק הישן או החדש של הקניון? 5- קולנוע 1234 או 567? 6- שכונת אליעזר או הדרים? 7- קניון הדרים או ערים? 8- לגור ברחוב ראשי או לא? 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמל ככפר-סבאי אמיתי?

D o o S h a

New member
../images/Emo179.gifעונה לעצמי...

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? כן... 2- מדוע? כי זאת עיר נחמדה מאוד 3- כמה שנים אתה גר כאן? מאז שנולדתי 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? גורדון 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? בערך... 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? אליעזר! 7- ואיזה הכי לא? לא יודעת... 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? כן.. לפחות 4 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? ממ.. בוא נחשוב 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? הקניון? עם כל מה שדבוק שם בריצפה... מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? שבוע? 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? שבועיים ככה 3- אכלת גלידה בקניון? הרבה זמן 4- יצאת לבלות בעיר? חח.. לפני הרבה זמן 5- היית בקאנטרי? כמה שנים... 6- התלוננת על העיר? כח הזמן 7- שמחת על שאתה גר בעיר? כל הזמן! 8- היית בבאולינג? המוווןן זמן 9- ביקרת בספרייה העירונית? כנ"ל 10- תרמת לעיר? ממ מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפ"ס!! 2- בן-חמו או וולד? לא יודעת.. 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? בן-חמו 4- החלק הישן או החדש של הקניון? החדש! 5- קולנוע 1234 או 567? 1234 6- שכונת אליעזר או הדרים? אליעזר 7- קניון הדרים או ערים? ערים, זאת לא שאלה בכלל 8- לגור ברחוב ראשי או לא? לא... סואן 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? אין הבדל כ"כ 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד טובים.. אין תלונות ושאלה אחרונה- האם אתה מגדיר את עצמך ככפר-סבאי אמיתי? תלוי. אני גרה כאן מאז שנולדתי אז כן, אבל לא מכירה את כל כל כל המקומות שיש בעיר.. וכו'

badboy3919

New member
עונה...

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? בטח... 2- מדוע? עיר ירוקה,נקייה,בערכת חינוך טובה ונוער סך הכל סבבה.. 3- כמה שנים אתה גר כאן? כמעט 9 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? גורדון 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? בערך 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? הדרים החדשה,נראת אחלה שכונה. 7- ואיזה הכי לא? קפלן 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? לא,רק בית אחד... 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? שאלה טובה..אני חושב שספיר זה מקום יפה.,. 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? השוק... מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? לפני שלושה ימים 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? לפני שנה בערך... 3- אכלת גלידה בקניון? לפני חודש 4- יצאת לבלות בעיר? מזמן,הערסים הרסו את כל הבילוי. 5- היית בקאנטרי? חחח כמעט כל היום 6- התלוננת על העיר? לא זוכר אבל יוצא לי לעשות את זה מדי פעם. 7- שמחת על שאתה גר בעיר? כמעט כל יום (בימים שבהם אני לא מתלונן :) ) 8- היית בבאולינג? חחח,כיתה ז' בערך 9- ביקרת בספרייה העירונית? לפני חודש בערך,למדתי לבגרות בתנ"ך שם. 10- תרמת לעיר? שנה שעברה,הייתי בפרוייקט למען החברה בבתי נוער. מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפר סבא 2- בן-חמו או וולד? אותו ח^$ אבל נגיד שבן חמו כי הוא יותר צעיר ו"רענן". 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? שאלה קשה,אבל בכל זאת בן חמו 4- החלק הישן או החדש של הקניון? חדש,בכל זאת הוא יותר גדול ומרשים. 5- קולנוע 1234 או 567? 1234, ה567 תקועים 6- שכונת אליעזר או הדרים? הדרים. 7- קניון הדרים או ערים? ערים,ברור... 8- לגור ברחוב ראשי או לא? בטח!!! אני אחד כזה...ויצמן רולז! 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? ד"ר לק 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? דן,הם יותר משקיעים. ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמך ככפר-סבאי אמיתי? אממ,כן!בטח! אני חייב לציין שזה אחלה שאלון,הלוואי שיהיו עוד...

למה אתה לא אוהב את קפלן?

יש שם בתים גדולים ויפים, שקט שם.. יש גם את הבית ספר הדמוקרטי (נו, הייתי חייבתP:) ואת החורשה הגדולה.. אני נורא אוהבת את השכונה הזו, גרתי שם והצטערתי לעזוב.

../images/Emo26.gif

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא?
2- מדוע? שקט פה, אני חי פה די הרבה זמן, אני אוהב את העיר הזו, ראה ירוקה בשרון. 3- כמה שנים אתה גר כאן? 13 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? סורקיס. 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? בואו נגיד בעדינות?, הוא יכול לעשות הרבה יותר. 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? אני אוהב את ותיקים. אבל לא משהו מיוחד. 7- ואיזה הכי לא? עזבו. 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? כרגע לא. 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? אני אוהב גן הזכרון. 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? תחנה מרכזית? מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? שלשום אאלט. 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? די מזמן. 3- אכלת גלידה בקניון? מעדיף קרפ. 4- יצאת לבלות בעיר? שלשום. 5- היית בקאנטרי? לפני 5 שנים. 6- התלוננת על העיר? היום, בפורום,על האנטנות. 7- שמחת על שאתה גר בעיר? כל יום. 8- היית בבאולינג? לפני קצת יותר משבעה חודשים. 9- ביקרת בספרייה העירונית? לפני חודשיים. 10- תרמת לעיר?
מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? מן הסתם, כפ"ס. 2- בן-חמו או וולד? בן-חמו. 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? בן-חמו? 4- החלק הישן או החדש של הקניון? ישן, לא, בעצם חדש, בעצם את שניהם. 5- קולנוע 1234 או 567? 567 רולז. 6- שכונת אליעזר או הדרים? אליעזר, כי בהדרים יש קרינה. 7- קניון הדרים או ערים? ערים, כי בהדרים יש קרינה. 8- לגור ברחוב ראשי או לא? שקט! 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? ד"ר לק. 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד. ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמל ככפר-סבאי אמיתי? אני חושב שכן. השאלה היא "מהו כפרסבאי אמיתי?"

משעמם בעבודה..

1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? מחבב פלוס. 2- מדוע? בעיקר בגלל האנשים. 3- כמה שנים אתה גר כאן? 15 פלוס. 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? גורדון. 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? כן. 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? לא יודע. 7- ואיזה הכי לא? אין כזאת. 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? 5 , וכל אחד באיזור שונה. 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? איפה שיש שטחים פתוחים. 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? לא יודע. מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? שבועיים. 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? שבועיים. 3- אכלת גלידה בקניון? כן , אבל רק אלוהים זוכר מתי. 4- יצאת לבלות בעיר? בעיר עצמה? לא.. אבל במסעדות , מקומות בילוי כן. 5- היית בקאנטרי? לא מאז שעברתי להולמס פלייס. 6- התלוננת על העיר? כמובן , אני בנאדם מתלונן. 7- שמחת על שאתה גר בעיר? היה יכול להיות יותר גרוע, אז כן. 8- היית בבאולינג? מזמן... עוד כשהכדור שקל יותר ממני. 9- ביקרת בספרייה העירונית? מזמן, עוד לפני עידן האינטרנט. 10- תרמת לעיר? מצטער , תרמתי במשרד. מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפר סבא , בגלל האנשים. 2- בן-חמו או וולד? חמו , רק כי הוא יותר רענן. 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? שתיהם היו טובים. 4- החלק הישן או החדש של הקניון? חדש. 5- קולנוע 1234 או 567? לא אכפת לי. 6- שכונת אליעזר או הדרים? שיעשו פרד זוג. 7- קניון הדרים או ערים? ערים. 8- לגור ברחוב ראשי או לא? אני איש של שקט בבוקר.. ממש לא. 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? ד"ר לק 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? דן. ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמך ככפר-סבאי אמיתי? לא במיוחד..

וואי מעולה!!!!!!!!!!!!! כל הכבוד!

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? כן, מאוד. 2- מדוע? השקט, האנשים והאוירה הטובה. 3- כמה שנים אתה גר כאן? 15 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא?ברנר 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? לא. 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? לא שכונה , אבל איזור המגורים שלי מצוין. 7- ואיזה הכי לא? לא יודעת. 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? רק איפה שאני גרה היום. 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? המקום הסודי- אקח אתכם בהזדמנות. 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? אין לי מושג. מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? לפני שבוע וחצי 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? 35 שקלים לכרטיס לפחות שיהיה בסינמה סיטי. 3- אכלת גלידה בקניון? לפחות כמה שנים. 4- יצאת לבלות בעיר? לא זוכרת כבר... 5- היית בקאנטרי? לפני 5 שנים. 6- התלוננת על העיר? הרגע:) 7- שמחת על שאתה גר בעיר? בשאלה השנייה. 8- היית בבאולינג? לפני כמה חודשים. 9- ביקרת בספרייה העירונית? כבר שנים שלא הייתי שם. 10- תרמת לעיר? עד לפני שנתיים כל יום במשך 6 שנים. מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפר סבא- פחות פלצני ופחות דתיים. 2- בן-חמו או וולד? בן חמו- כי לולד כבר לא היה כוח. 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? בן חמו. 4- החלק הישן או החדש של הקניון? אף אחד מהם. 5- קולנוע 1234 או 567? 567- יותר אינטימי. 6- שכונת אליעזר או הדרים?לא מכירה את אליעזר. 7- קניון הדרים או ערים? לא הייתי בקניון הדרים. 8- לגור ברחוב ראשי או לא? עדיף שלא. 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? הגלידה בגאולה פינת ויצמן. 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמך ככפר-סבאי אמיתי? ללא כל ספק. כפר סבא בליבי.

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo27.gifעונה../images/Emo37.gif

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? ב=ר=ו=ר 2- מדוע? העיר עצמה יפה ומטופחת (חוץ מפארק סבא כמו שקראו לו כאן הגן הנעלם, יש מה לעשות פה (לגיל שלי לפחות.... היותר גדולים אומרים שלו) ועוד מלא! 3- כמה שנים אתה גר כאן? 10! 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? הייתי בסורקיס
5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? בנתיים אין לי יותר מדיי טענות... בדר גמור. 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? שכונתי-סביוני הכפר 7- ואיזה הכי לא? מעדיף שלא להגיד פה בפורום כפ"ס! 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? לא 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? מרכז ספיר 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? אממ... פארק סבא! חחח
מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? יום שישי 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? האמת הרבה זמן לא ראיתי... רק לפני כמה שבועות 3- אכלת גלידה בקניון?לפני כמה שבועות 4- יצאת לבלות בעיר? סופ"ש שעבר 5- היית בקאנטרי? הרבה זמן לא הייתי 6- התלוננת על העיר? אתמול שהלכתי עם האחים שלי ואמא שלי לעיר לקנות את הספרים ולא הייתה חנייה (דיברנו על זה בפורום עכשיו שגם העירייה הקציבה כסף להסדרת מקומות חנייה נוספים בעיר.... נקווה שהם באמת יפעלו) 7- שמחת על שאתה גר בעיר? שבוע שעבר... 8- היית בבאולינג? לפני שבועיים 9- ביקרת בספרייה העירונית? חחח באמצע השנה (שנת הלימודים) 10- תרמת לעיר? לעיר עצמה לא זכור לי שתרמתי משהו מיוחד בזמן האחרון... מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפ"ס! 2- בן-חמו או וולד? עדיין לא יודע... 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? האמת שאין לי מושג... 4- החלק הישן או החדש של הקניון? הישן 5- קולנוע 1234 או 567? 1234 6- שכונת אליעזר או הדרים? הדרים 7- קניון הדרים או ערים? ערים ("קניון" הדרים זה מרכז מסחרי... לא קניון) 8- לגור ברחוב ראשי או לא? מצד אחד קרבה לחנויות מצד שני רעעש! ולכן לא!! 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? ד"ר לק 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמל ככפר-סבאי אמיתי? כן!

ba r2 0 1 0

New member
אהה ובקשר לשאלה 10 (אגד או דן)

לא כל הנהגים של אגד נחמדים כמו שמציגים אותם בפרסומת~! חחחחחחחח

Super Chuly

New member
אני מתה על שאלונים...

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? מאוד 2- מדוע? כי היא שקטה (לפחות איפה שאני גרה), יש בה אוכלוסיה טובה וכו' 3- כמה שנים אתה גר כאן? משנת 92 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? אופירה נבון (חראאא!!!) 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? לא מרוצה אבל גם אין תלונות... 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? את שלי- תשלו"ז (גני השרון) 7- ואיזה הכי לא? אין אחת ספציפית 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? לא, רק בדירה אחת... 9- מהו המקום הכי יפה בעיר? היה לי ליד הבית שדה ממש יפה, אבל עכשיו הופכים אותו לשכונה, אז אני מחפשת מקום חדש, הצעות מישהו? 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? אנא אערף... מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? אתמול בערב... 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? כנ"ל 3- אכלת גלידה בקניון? ממש ממש מזמן, לא זוכרת כבר... 4- יצאת לבלות בעיר? אתמול בערב... 5- היית בקאנטרי? לפני איזה שנה, כשעוד הייתי מנוייה 6- התלוננת על העיר? לפני כמה זמן פה בפורום, שאין מקומות בילוי לצעירים... 7- שמחת על שאתה גר בעיר? כמעט כל יום, בעיקר כשאני נוסעת למקומות רועשים ומלוכלכים... 8- היית בבאולינג? אוו ווה, לפני איזה שלוש- ארבע שנים... 9- ביקרת בספרייה העירונית? לפני שלושה ימים (בערך.. .הכוונה הייתה להגיע לספריה העירונית, ובטעות הגעתי לספריה של הילדים... מחוסר ריכוז...) 10- תרמת לעיר? מאיזו בחינה? מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפר סבא, איו מין שאלה? 2- בן-חמו או וולד? בן חמו 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? בן חמו 4- החלק הישן או החדש של הקניון? תלוי במה שמתחשק... 5- קולנוע 1234 או 567? 1234 6- שכונת אליעזר או הדרים? הדרים (לא ממש מכירה את אליעזר) 7- קניון הדרים או ערים? בהדרים עוד אין ממש כלום, אז ערים... 8- לגור ברחוב ראשי או לא? לא ברחוב ראשי 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? יש בוויצמן "גלידה מן"- יותר טעים! 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמך ככפר-סבאי אמיתי? אני חושבת שכן... ליהי :)

עונה../images/Emo85.gif

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? מאוד 2- מדוע? עיר שקטה,נחמדה.. 3- כמה שנים אתה גר כאן?14 שנה 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? א-ו בבית ספר גורדון כיתה ז' בבן צבי וח'+ט' אלון 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה?קצת.. 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? הדרים החדשה
7- ואיזה הכי לא? נממ כל השכונות הם נחמדות 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? כן 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? גן הזיכרון.. ומאחורי העירייה 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? אממ לא יודע
מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? נממ לפני כמה ימים 2- ראית סרט בקולנוע בקניון?לא 3- אכלת גלידה בקניון?לא 4- יצאת לבלות בעיר?כן 5- היית בקאנטרי?בחיים לא ההיתי O: 6- התלוננת על העיר?כן 7- שמחת על שאתה גר בעיר?כן 8- היית בבאולינג?כן 9- ביקרת בספרייה העירונית?כן 10- תרמת לעיר?לע): מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? כפ"ס 2- בן-חמו או וולד?... [אין לי מה לענות] 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? אוחיון.. 4- החלק הישן או החדש של הקניון? חלק ישן 5- קולנוע 1234 או 567? קולנוע 1234 6- שכונת אליעזר או הדרים? הדרים 7- קניון הדרים או ערים? ערים 8- לגור ברחוב ראשי או לא? רחוב ראשי 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? שניהם לא.. 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד

יוו לא שמתי לב לשאלה האחרונה

ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמל ככפר-סבאי אמיתי? כן!

Adidason326655

New member
והרי התשובות :

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? רגשותיי מעורבים 2- מדוע? יש מינוסים ופלוסים 3- כמה שנים אתה גר כאן? 14 (כל חיי) 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? ברנר (איכס) 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? מראש העיר כן, מהעירייה לא. 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? רום העיר כמובן 7- ואיזה הכי לא? קפלן... 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? לא 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? ספיר 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? המגרש ספורט של אלון מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? שבוע, אני עובר שם בדרך למועצת הנוער 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? חודש, פחות. 3- אכלת גלידה בקניון? ואו... שנה?! 4- יצאת לבלות בעיר? שבוע וחצי 5- היית בקאנטרי? כמה שנים טובות 6- התלוננת על העיר? כל יום 7- שמחת על שאתה גר בעיר? כל יום 8- היית בבאולינג? חצי שנה 9- ביקרת בספרייה העירונית? שבועיים 10- תרמת לעיר? היום! מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? רעננה 2- בן-חמו או וולד? בן-חמו 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? בן-חמו 4- החלק הישן או החדש של הקניון? הישן 5- קולנוע 1234 או 567? 1234 6- שכונת אליעזר או הדרים? לא יודע איפה זה אליעזר 7- קניון הדרים או ערים? ערים 8- לגור ברחוב ראשי או לא? לא 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? ג'וסלנד (אבל דלי-קרים בנזונה) 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמל ככפר-סבאי אמיתי? כן.

למעלה