שאלון מיוחד!

inbal88

New member
עדי,כבר שכחתי שאתה אוהב שאלונים ../images/Emo13.gif

אז הנה התשובות שלי... כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? כן, נחמד.. 2- מדוע? קרוב למרכז הארץ, חברים, שילוב בין עיר הומה לבין שכונות "שקטות".. 3- כמה שנים אתה גר כאן? כל החיים... כמעט 18 4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? הייתי-בר אילן 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? ברור! 6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? השכונות החדשות במשה דיין למעלה.. 7- ואיזה הכי לא? אממ...לא רוצה לענות.... 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? כן, אבל רק לתקופה של שלושה חודשים... 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? יש ביציאה מכפ"ס בערך אזור אחד קטנטן שנראה כאילו לא דרכה בו רגל...נראה לי שזה הזכר היחיד שנותר מהפרדסים של כפ"ס.. 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? לצערי, האזור של בתי הספר.. מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? אתמול.. 2- ראית סרט בקולנוע בקניון?כן, אתמול.. 3- אכלת גלידה בקניון?אממ..לא. 4- יצאת לבלות בעיר? כן 5- היית בקאנטרי? ברור! 6- התלוננת על העיר? אולי... 7- שמחת על שאתה גר בעיר? בד"כ כן.. 8- היית בבאולינג? כן... 9- ביקרת בספרייה העירונית? כן 10- תרמת לעיר? "אין נחתום מעיד על עיסתו" וואו טוב שאני לא מרגישה פלצנית ברגע זה...כן, זה מה שקורה שמשננים ניבים ומילים לפסיכומטרי.. מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? אוי, שאלה טיפה מכשילה.. ברעננה נמצאים החברים הכי טובים שלי אז קשה לבחור... אבל נראה לי שכפ"ס זה כמו מקום מפלט מהאנשים ברעננה.. 2- בן-חמו או וולד? בן-חמו.. 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון?בן-חמו.. 4- החלק הישן או החדש של הקניון? לא זה ולא זה (אני נמצאת בתנועה שמתנגדת לתרבות המערב!!) אממ..עכשיו ברצינות-הישן... 5- קולנוע 1234 או 567?567 מזכיר לי קו אוטובוס שמעלה לי נוסטלגיה מצחיקה.. 6- שכונת אליעזר או הדרים? אליעזר זה המקום שנמצא בראש פארק סבא? אם כן..אז אליעזר... 7- קניון הדרים או ערים? לא זה ולא זה.. 8- לגור ברחוב ראשי או לא? לא!!!!!!! 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? לא זה ולא זה..פינגווין!!! 10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? יש גם קווים של דן..אבל ברור שאגד.. ושאלה אחרונה: האם אתה מגדיר את עצמל ככפר-סבאי אמיתי? אממ..לא ממש..

סקר מאוד נחמד מצידי ../images/Emo13.gif

אז ככה, הנה התשובות: 1. כן אני אוהב את כפר סבא 2. התרגלתי על העיר הזאת. 3. אני גר משנת 1982 4. למדתי ביסודי "יצחק שדה" 5 אני מרוצה חלק מתפקוד ראש העיר העכשווי למרות שאני מכיר כמה שנים את בן חמו. 6. הדרים 7. קפלן (של ערסים
) 8. מנת 1982 לא. 9. קניון ערים 10. איזור תעשיה הישן 1. בחודש יולי 2. בחודש יולי - סרט: מלחמת העולמות 3. לפני שנה 4. בשנת 2001 5. לא הייתי 6. לא התלוננתי 7. שאלה מיותרת... 8. בבאולינג הייתי לפני 5 חודשים 9. לפני 8 שנים 10 לא תרמתי 1. כפר סבא 2. יצחק וולד 3. בן חמו 4. קשה קשה... שניהם 5. 1234 6. הדרים 7. קניון ערים 8. לא 9. ד"ר לק 10 אגד (מה עם רכבת?)

Double U

New member
תשובותיי:

כללי: 1- האם אתה אוהב את כפר-סבא? בכללי, כן
2- מדוע? יש בעיר רכבת (ועוד אחת בקרוב
), אוטובוסים, קניון גדול ועוד. 3- כמה שנים אתה גר כאן? 9 וחצי שנים
4- האיזה בי"ס יסודי היית\ אתה נמצא? למדתי בבית הספר היסודי ע"ש מרדכי סורקיס. 5- האם אתה מרוצה מתפקוד ראש העיר והעיריה? אני לא ממש מתעמק בנושא אבל כעיקרון אני מרוצה
6- איזה שכונה אתה הכי אוהב בכפ"ס? סביוני הכפר-השכונה שלי
7- ואיזה הכי לא? אין לי שום דבר נגד אף שכונה. 8- האם גרת בכמה דירות\ בתים שונים ברחבי העיר? לא. אני גר באותה הדירה עם משפחתי כבר 9 וחצי שנים. 9- מהו המקום הכ יפה בעיר? הקניון[?] 10- והמקום הכי לא יפה, שלא נאמר: מכוער בעיר? בית ספר סורקיס
מתי בפעם האחרונה... 1- היית בקניון ערים? לפני...שבוע 2- ראית סרט בקולנוע בקניון? לפני כמה שבועות 3- אכלת גלידה בקניון? לפני כמה שבועות. 4- יצאת לבלות בעיר? לפני שבוע 5- היית בקאנטרי? אף פעם
6- התלוננת על העיר? לא 7- שמחת על שאתה גר בעיר? כן, בעיקר בתקופות האלה
8- היית בבאולינג? לפני שבועיים-שלושה 9- ביקרת בספרייה העירונית? לא זוכר
10- תרמת לעיר? נסעתי ברכבת לכפר סבא[?] מה עדיף \ זה או זה 1- כפ"ס או רעננה? לא משנה. העיקר שאף אחד בשם עוזי כהן לא ישתלט לי על העיר
2- בן-חמו או וולד? בן חמו אני חושב 3- בן-חמו או יעקוב אוחיון? כנ"ל. 4- החלק הישן או החדש של הקניון? שניהם מאוד יפים ושימושיים
5- קולנוע 1234 או 567? 1234. קולנוע 567 זה קולנוע נידח. 6- שכונת אליעזר או הדרים? הדרים
7- קניון הדרים או ערים? ברור שערים. קניון הדרים זה לא בדיוק קניון אלא מרכז מסחרי כזה למרות השם שניתן לו. 8- לגור ברחוב ראשי או לא? לא. סתם רעש. עדיף לגור ברחוב משני שקרוב טיפה לכביש ראשי. 9- הגלידה של ד"ר לק או ג'וסלנד? ד"ר לק
10- אוטובוס של אגד (כמו שיש) או של דן? אגד

למעלה