שאלון ממעמקים

שאלון ממעמקים ../images/Emo11.gif

כל השאלות הן מהדיסק האחרון!
שיר הכי אהוב-
שיר הכי פחות אהוב-
זמרת מועדפת-
זמר מועדף-
הרעיון של שיתוף שושנה דמארי בתקליט, טוב או רע? למה?

התשובות שלי

שיר אהוב: "שובי אל ביתי" - שיר מס'3 בדיסק. שיר פחות אהוב: " אין לי תירוצים" - בביצוע של מירב איתן. השיר אחלה, אבל לא אהבתי את הקול של מירב. זמרת מועדפת: דין דין אביב (דיווה בפני עצמה).בן אדם קטן עם כישרון גדול. זמר מועדף: עידן רייכל, אילן דמתי, ווגדרס אבי וואסה. הרעיון של שיתוף הפעולה עם שושנה דמארי: אחלה שיתוף פעולה, ואני מקווה שהם ימשיכו במוזיקה ,כי זה שילוב נדיר. אחלה שירים, ואחלה ביצועים.

אחלה שאלון../images/Emo13.gif

למרות שעדיין לא קניתי את הדיסק, עדיין שמעתי את כל השירים בדיסק כמה פעמים שיר הכי אהוב- ממעמקים שיר הכי פחות אהוב- זמרת מועדפת- דינדין זמר מועדף-עידן רייכל הרעיון של שיתוף שושנה דמארי בתקליט, טוב או רע? למה? לדעתי הוא מצויין אהבתי את השילוב

JennyKalender

New member
תשובות -

שיר הכי אהוב: "ממעמקים" ו"שובי אל ביתי".
שיר הכי פחות אהוב: הממ, אני חושבת ש"מכל האהבות".
זמרת מועדפת: בדיסק עצמו אהבתי מאוד את דין דין אביב, ובהופעה נהניתי לשמוע את כברה
זמר מועדף: עידן רייכל ו-ווגדרס אבי וואסה.
הרעיון של שיתוף שושנה דמארי בתקליט, טוב או רע? למה? לדעתי, זה רעיון טוב, ואהבתי מאוד את השירים שלה (במיוחד את "עלה נישא ברוח".)

10 הגרי

New member
תשובות ../images/Emo9.gif

שיר הכי אהוב-"מילים יפות מאלה" שיר הכי פחות אהוב-"מכל האהבות" זמרת מועדפת-דינדין אביב זמר מועדף-עידן רייכל לדעתי,הרעיון של שיתוף שושנה דמארי הוא רעיון טוב,מפני שביצוע השירים יצא יפה.

למעלה