שאלון מקורי!*גאה בעצמי*

m i r u s h i

New member
שאלון מקורי!*גאה בעצמי*../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif

תעודת זהות
שם [פרטי בלבד! P:]- גיל- עיר- צבע עיניים- צבע שיער- גובה- סימני זיהוי מיוחדים-
"רק על עצמי ידעתי לספר..."
התחביב הכי גדול שלי הוא- עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- הבן אדם הכי קרוב אליי הוא- הבת אדם הכי קרובה אליי היא- הדבר שהכי משמח אותי הוא- טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על- סוד אפל שלא ידעתם עליי- הרגל מגונה שלי- כשאף אחד לא רואה,אני- אני לא מסוגל/ת לראות- אני לא מסוגל/ת לשמוע- אני לא מסוגל/ת לעשות- הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- אני הכי פוחד/ת מ- החלום שלי הוא-
בתור ילד/ה...
אהבתי את המשחק- הייתי מכור/ה לתוכנית- הייתי אוסף/ת- שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה- מושא ההערצה שלי היה- רציתי להיות בעתיד- הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- הכי פחדתי מ- ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי.

m i r u s h i

New member
עונה לעצמי D:[הידד! פיצול!]../images/Emo108.gif

תעודת זהות
שם [פרטי בלבד! P:]-מירי גיל-17.5 עיר-אשקלון צבע עיניים-כחול צבע שיער-בין בלונד לשטני :X גובה-1.70/1 סימני זיהוי מיוחדים-נק' חן מצד שמאל של הסנטר.
התחביב הכי גדול שלי הוא-שינה[!] עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות-בילוי עם החברות והחברים,מחשב[מן הסתם P:],כתיבה ועיצוב >_< לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-חיוך על הפנים[?] וכמה שקלים ליתר בטחון בכיס.. הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-אבא ועוד כמה ידידים טובים טובים. הבת אדם הכי קרובה אליי היא-אמא ומס' מצומצם של חברות טובות [מאוד.] הדבר שהכי משמח אותי הוא-לראות מישהו שאני אוהבת מאושר,לפגוש מישהו שאני אוהבת...Things like that
טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-אחיינית שלי אומרת את השם שלי [והוגה אותו נכון!],פיל קולינס,בון ג'ובי,מילים טובות מאדם אהוב :] גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-העקרונות שלי בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-הדעה שלי על הטלנובלה העתידית P: ועוד כמה שטויות >_< סוד אפל שלא ידעתם עליי-ממ...אני ישנה עם דובי קטנטן מגיל 7[?] וכרית תמיד בידיים [כן,שניהם לא מפריעים לי בכלל
] הרגל מגונה שלי-לשים לק על הציפורניים :| אחרת אני מרגישה שהן עירומות.דפיקות XD כשאף אחד לא רואה,אני-שרה. X: אני לא מסוגל/ת לראות-התעללות בבע"ח [ולא,אני לא צמחונית..],אודטה אני לא מסוגל/ת לשמוע-אודטה,פועלי בניין [
על הבוקר קדיחות],קלקר בקלקר
,ציפורניים על לוח
אני לא מסוגל/ת לעשות-בדיקות דם |: הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא-כל הסרטים של ג'ים קארי :] הסרט הכי גרוע שראיתי הוא-הטינה
לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?-מסדרת למשפחה חיים טובים יותר. אני הכי פוחד/ת מ-מוות החלום שלי הוא-להיות מאושרת בכל שלב בחיים שלי.
בתור ילד/ה...
אהבתי את המשחק-1 2 3 דג מלוח P: הייתי מכור/ה לתוכנית-גינת ההפתעות והמחסן של כאילו :X הייתי אוסף/ת-קלפי ספייס ג'אם
שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-כל מיני שירים מפגרים של ערוץ הילדים :X מושא ההערצה שלי היה-מיכל ינאי :| רציתי להיות בעתיד-אני כבר לא זוכרת XD הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה-נילס והוגו P: משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא-שעצרתי לעצמי את זרם הדם בפרק יד בעזרת גומייה ואבא בדיוק הגיע לקחת אותי מהגן והציל לי את היד[
גיבור.] הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-ברביות >_< הכי פחדתי מ-חושך ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי.

Dark Force

New member
עונה../images/Emo8.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

תעודת זהות
שם [פרטי בלבד! P:]- שיר. גיל- 16 6 חודשים ו24 יום (ליתר דיוק
) עיר- נהריה. צבע עיניים- חום כהה כהה. צבע שיער- שחור צבוע, אבל בקרוב אני אצבע לחום דבש. גובה- 179 סימני זיהוי מיוחדים- צלקת במצח, וצלקת קטנטנה ליד העין.
התחביב הכי גדול שלי הוא- שירה ותאטרון. עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- מחשב, תפוז
, ים, מוזיקה, חברים, חיות, וכו' וכו'... לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- פלאפון, סיגריות וכו'.. הבן אדם הכי קרוב אליי הוא- אני, ואחכ חבר שלי שי. הבת אדם הכי קרובה אליי היא- עילית, חברתי הטובה ביותר
הדבר שהכי משמח אותי הוא- שלא משנה מה, גם אם נותנים לי עלה, העיקר שמישהו מראה לי שהוא חשב עליי מלכתחילה. טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- הכלב שלי, לא משנה איך ומתי. גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- האמת, אני לא ממש מקובע, אין לי שום דבר- נראה לי שהדבר היחידי שלא עושה בעד מיליון דולר זו פגיעה פיזית באנשים שאני אוהב. בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על- כמעט הכל. סוד אפל שלא ידעתם עליי- יש לי שם אמצעי, שאני לא אחשוף בחיים
הרגל מגונה שלי- אני אוהב לישון עם גרב אחת. כשאף אחד לא רואה,אני- האמת שיש דבר אחד שאני לא יכול לעשות כשמסתכלים עליי וזה לצחצח שיניים- זה פשוט ברברי מדי
אני לא מסוגל/ת לראות- חיה פצועה\מתה, פצירות. אני לא מסוגל/ת לשמוע- חיכוך של פצירה עם הציפורן
אני לא מסוגל/ת לעשות- לפגוע פגיעה פיזית באנשים שאני אוהב, או בכלב שלי. הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- יש לי המון המון, לא אכפת לי איזה. הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- כל סרט אימה שהוא לא שתיקת הכבשים. לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- האמת, לא יודע. אני הכי פוחד/ת מ- מקומות ממש ממש סגורים וחנוקים. החלום שלי הוא- שבאמת בסוף הכל יהיה טוב, מבחינתי ומבחינת כולם.
בתור ילד...
אהבתי את המשחק- גלגל המזל. הייתי מכור/ה לתוכנית- רמת אביב ג'
, פוואר ריינג'רס. הייתי אוסף/ת- פליקים, בובות של לוני טונס. שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה- לא זוכר.. מושא ההערצה שלי היה- תמיד תמיד, יעל בר זוהר. רציתי להיות בעתיד- שחקן. הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- בייבי לואי הזה. משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- כמעט הכל, חוץ מהלידה
הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- לא נדנדתי על משהו ספציפי... הכי פחדתי מ- המפלצות של הפוואר ריינג'רס.

אנונה2

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo95.gif

"יש לי שם אמצעי, שאני לא אחשוף בחיים"? כבר עשית את זה.

Lilo the fairy

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

תעודת זהות
שם [פרטי בלבד! P:]- לילו גיל- 14 וחצי D: עיר- דרום
צבע עיניים- חום בהיר. צבע שיער- חום כהה גובה- 1.63 +-. סימני זיהוי מיוחדים- ממ
, 2 נקודות החן שלי שנמצאות מעל השפה? "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא- לישון
עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- לצאת עם חברים, לשבת עם חברים, לנסוע עם חברים. לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- פלאפון. הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-
הבת אדם הכי קרובה אליי היא- אחותי כפרה עליה
הדבר שהכי משמח אותי הוא- אושר של האנשים האהובים עליי. טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- הקול שלו. . . גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- פגיעה בזכויות הטבעיות של בנאדם אחר. בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על- לאדעת. אבל הרבה דברים D: סוד אפל שלא ידעתם עליי- ררר.. אפל
ההאאממ. אין כזה
הרגל מגונה שלי- לכסוס ציפורניים
כשאף אחד לא רואה,אני- D: מזתומרת!? מחטטת באף ומורחת מתחת לשולחן!
אני לא מסוגל/ת לראות- שרמוטות. אני לא מסוגל/ת לשמוע- בכיינים. אני לא מסוגל/ת לעשות- לשבת על התחת המון זמן...אני היפראקטיבית. D: הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- אממ אימה. אין אחד מיוחד זה כולם
הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- הטינה DDDDD: לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- חצי ממנו תורמת לאנשים שצריכים. את החצי השני לאמא שלי
אני הכי פוחד/ת מ- המוות. החלום שלי הוא- לא בדיוק חלום, אבל כן משהו שאני מאוד רוצה שיקרה...לפגוש את תמיר גל
בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק- ברביות[?] :) הייתי מכור/ה לתוכנית- דובוני אכפת לי, והמחסן של כאילו D: הייתי אוסף/ת- קלפים של קטנטנות. שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה- עוגה עוגה עוגה
, במעגל נחוגה...
מושא ההערצה שלי היה- בריטני ספירס והסרט שלה =קרוסרודס. רציתי להיות בעתיד- מורה[?]
לא זוכרת כבר. הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- דובון אכפת לי הורוד D: משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- את הטיולים לחו"ל עם אבא ואמא
הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- כל טירופי הצעצוע החדשים שהיו יוצאים וכל הגן היה קונה אותם XD הכי פחדתי מ- מוות. לאבד את ההורים... ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי. אחלה שאלון בייב! ^__^ סלחו לי, אבל אני אחסוך ממכם את התמונה

boopymylife

New member
אהה נכוןןן איך שכחתיייייי

המחסן של כאילוווווווו (עד עכשיו אני זוכרת את השיר בעלפה חחחחחחחחחחחחח) במחסן הקטן של כאילו מסתתר אתם לא תאמינו כוכב שעכשיו רק גילינו כמוני ככה קוראים לו אדון כאילו אתכם יארח וכמוני ייתן לו יד כמוני הוא כמעט כמוך וכמוך אין עוד אף אחד! דוווווקאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא %#$%#$%#$%#$%#$%#$ XDDD

Nofar723

New member
עונה...

שם [פרטי בלבד! P:]-נופר גיל-עוד מעט 15
עיר-חיפה צבע עיניים-חום צבע שיער-חום גובה-לא יודעת
סימני זיהוי מיוחדים-חיוך:) "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא-לישון ולשיר(אבל אם הייתי יודעת לשיר זה היה עוד יותר נחמד) עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות-טלויזיה, חברים, צופים לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-חיוך
הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-אמממ... הבת אדם הכי קרובה אליי היא-חברות טובות הדבר שהכי משמח אותי הוא-שמחה של אנשים שקרובים אליי טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-מוזיקה
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-החופש שלי בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-לא יודעת... סוד אפל שלא ידעתם עליי-אני מכשפה
הרגל מגונה שלי-לכוסס ציפורניים כשאף אחד לא רואה,אני-עושה פרצופים למראה??...סתם
אני לא מסוגל/ת לראות-אנשים שמתלהבים מעצמם ומשתלטים על אחרים
אני לא מסוגל/ת לשמוע-קולות של אנשים שהם אוכלים
אני לא מסוגל/ת לעשות-לא יודעת הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא-מולאן רוז' הסרט הכי גרוע שראיתי הוא-לא יודעת לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?-חלק תורמת, נותנת למשפחה שלי ומשאירה לעצמי אני הכי פוחד/ת מ-לאבד אנשים שאני אוהבת החלום שלי הוא-להיות מאושרת בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק- גומי הייתי מכור/ה לתוכנית-קטנטנות הייתי אוסף/ת-כפיות
שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-שירים של קטנטנות?
מושא ההערצה שלי היה-בלן
רציתי להיות בעתיד-לא חשבתי על זהXDDD הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה-לא זוכרת משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא-את הגן שלי
ואת הגננת
הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-לא זוכרת
הכי פחדתי מ-מכשפות?

עונה

שם [פרטי בלבד! P:]-שי גיל-15 עיר-כפר ורדים צבע עיניים-חומות צבע שיער-שטני גובה-153 (כן אני נמוכה יש לכם בעיה עם זה) סימני זיהוי מיוחדים-הממ נקודות חן על הלחי "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא-התעמלות מכשירים עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות-להיות במחשב,טלוייזיה, חדר כושר לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-פאלפון הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-ידיד שלי הבת אדם הכי קרובה אליי היא-דודה שלי הדבר שהכי משמח אותי הוא-שיחת נפש טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-אביב גפן גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-אוכל מאתמול בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-המון דברים לא עולה לי משהו מסוים סוד אפל שלא ידעתם עליי-עד גיל עשר מצצתי אצבע הרגל מגונה שלי-לאכול שיער כשאף אחד לא רואה,אני-מחייכת אני לא מסוגל/ת לראות-מישהו מקיא אני לא מסוגל/ת לשמוע-את אח שלי מנגן אני לא מסוגל/ת לעשות-להיות במחשב בלי מוזיקה הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא-אז ש הסרט הכי גרוע שראיתי הוא-לא רק בלונדינית לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?-תורמת קצת וקונה לי אוטו ונהג פרטי אני הכי פוחד/ת מ-הרעש של המים שיורדים בשרותים החלום שלי הוא-להתחתן ולהקים משפחה בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק-גומי הייתי מכור/ה לתוכנית-קטנטנות הייתי אוסף/ת-בחיים לא אספתי משהו שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-יונתן הקטן סתם לא זוכרת מושא ההערצה שלי היה-מיכל ינאי רציתי להיות בעתיד-מלכת היופי הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה-מרקו משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא-רצתי החצר ונפלתי על שיח ורדים וכולי הייתי מלאה קוצים הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-נר כזה יפה הכי פחדתי מ-חושך

אנונה2

New member
../images/Emo95.gif../images/Emo95.gif

תעודת זהות שם [פרטי בלבד! P:]- אלונה גיל- 13 עיר- אלפי מנשה צבע עיניים- חום צבע שיער- חום גובה- 1.68 סימני זיהוי מיוחדים- נקודת חן מעל השפה בצד... אמ, ימין
ושוונצים בשיער משיעמום בשיעורים :| "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא- לשמוע מוזיקה ובכמויות עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- לרכב על אופניים לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- מוזיקה, היום לקחו לי את הMP ופשוט התחלתי להשתגע שם ולצרוח את השירים :| הבן אדם הכי קרוב אליי הוא- חבר טוב[
] הבת אדם הכי קרובה אליי היא- חברה טובה[
] הדבר שהכי משמח אותי הוא- צחוק, אני פשוט צוחקת מכל דבר טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- החברים הטובים שלי. כן, הבן והבת אדם
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- המוזיקה בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על- השיער שלי. אני מתה לגזור אותו כבר... סוד אפל שלא ידעתם עליי- אני רוצה להיות שחקנית
הרגל מגונה שלי- לתופף באוויר כשאני שומעת שירים קצביים [רוק, מטאל], למרות שאף פעם לא תופפתי. מישהו כאן מוכר תופים? כשאף אחד לא רואה,אני- מדברת אל עצמי. וכמה שאני מדברת... אני לא מסוגל/ת לראות- אנשים שדורכים על ג'וקים, אני לא צמחונית או משהו כזה, אבל אני יכולה להקיא מזה אני לא מסוגל/ת לשמוע- מזרחית. מי המציא את זה? אני לא מסוגל/ת לעשות- להסתרק ושהשיער יהיה בלי שוונצים. אוח
הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- ירח דבש מטורף, אפקט הפרפר הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- אני לא זוכרת, אבל יש סרט אחד שראיתי והבימוי פשוט היה גרוע לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- תורמת אותו לחלוצים?
אני הכי פוחד/ת מ- אין לי מושג
מחושך? החלום שלי הוא- אמרתי, לא? להיות שחקנית בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק- פאזל. חנונית שכמותי הייתי מכור/ה לתוכנית- המומינים, עד שקלטתי שהם עירומים
הייתי אוסף/ת- נמלים. ואחרי זה אוכלת אותם. סתם, לא שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה- כל השירים מושא ההערצה שלי היה-ציפי שביט.
רציתי להיות בעתיד- זמרת. אבל ירדתי מזה. למרות שאח שלי רוצה שאני אשיר לשירים שלו. לא משנה
הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- ארתור
כמה זמן לא ראיתי... משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- שהייתי תום-בוי, וגם עכשיו אני כזאת הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- בגדים נורמליים ולא שמלות וחצאיות. הכי פחדתי מ- חושך. ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי. בטח.

boopymylife

New member
ציפי שביט $%$% חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני הערצתי את מיכל ינאייייי עכשיו אני נזכרת חחחחחחחחחחחחחחחחחח ואת גיל ססובררר ואיתי שגבבב (טוב עד עכשיו אני חושבת שאיתי שגב מלך..)

spukipuki

New member
עונה ../images/Emo203.gif

תעודת זהות שם [פרטי בלבד- יעל ! P:] גיל- 15 עיר- פ"ת צבע עיניים- חןם צבע שיער- חום גובה- לא יודעת :p סימני זיהוי מיוחדים - " אמממ, בבית עם ז'קט שאני כל הזמן איתו,בחוץ, אממ לא יודעת רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא- ציור/לראות מכושפות/לא יודעת עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- לקרוא "הארי פוטר", לשיר (למרות שאני לא שרה כל כך טוב :p XDDD לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- כמו שאמרתי, בבית, אני תמיד עם הזקט שלי, ובחוץ, אמממ נעלי ספורט? הבן אדם הכי קרוב אליי הוא- אמממ, אח שלי, נראה לי הבת אדם הכי קרובה אליי היא- אמא/דודה/חברה טובה שלי/מישהו אחר ששכחתי XD הדבר שהכי משמח אותי הוא- לא יודעת, יש כמה... טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- מוזיקה של הסוונטיס, ואם לא מוזיקה אז צחוק של מישהו שקרוב אליי (כמה קיטץ' מצדי...) גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- לעשות קרחת בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על- לא להיות בארץ שנה סוד אפל שלא ידעתם עליי- אני כל הזמן מתלכלכת מהעט הכחול שלי הרגל מגונה שלי- לצייר כתמים כחולים עם העט הכחול שלי XDD (ואז-אני מתלכלכת מהם XDDDD) כשאף אחד לא רואה,אני- לא יודעת, אני לא ממש שמה לב נראה לי אני לא מסוגל/ת לראות- ג'וקים וחרקים אני לא מסוגל/ת לשמוע- יללת תינוק, ומזרחי וראפ אני לא מסוגל/ת לעשות- אם הכוונה למשהו שאני לא יכולה לעשות אז שפגט (אם ככה כותבים את זה) הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- אוהו, יש הרבה: קונטקט, שמש _____ בראש צלול (אני לא זוכרת את השם של הסרט), שר הטבעות, המטריקס, ג'ומאנג'י הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- אמממ, "המשחק" לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- אני הכי פוחד/ת מ- ג'וקים וקצת ממקומות מאוד מאוד חשוכים החלום שלי הוא- שאני מתה. סתם נו, לא יודעת :p בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק- "יוסף המעופף" XDDDDDDDDDDDDDDDD יש לי נוסטלגיות איומות מזה הייתי מכור/ה לתוכנית- לא יודעת... "מרקו"? אאה לא, הלוני- טונס בעצם הייתי אוסף/ת- צדפים שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה- לא זוכרת אבל נראה לי "שניים סינים עם כינור גדול..." מושא ההערצה שלי היה- לא יודעת רציתי להיות בעתיד- לא יודעת הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- הלוני טונס משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- את הסירופ לשיעול שלי XDDDDD אהבתי את הסירופ הזה XDDDD הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- בעבר כאילו? אממ, לא יודעת, הייתי דיי עלובה כשהייתי קטנה... הכי פחדתי מ- ג'וקים, כרגיל ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי. (תמונה גרועה, אני צילמתי את עצמי...)

boopymylife

New member
XXXXXDDDDDDDDDDDDD חחחחחחחחחחחחחחחח

"שניים סינים עם כינור גדול ישנו על ה___(לאזוכרת) ו___(לאזוכרת) בקול גדוללל באאא שוטר גירש אותם וזה הכללל שניים סינים עם כינור גדוללל" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה נוסטלגיות הכנסתם אותי עכשיו אני מתהה%^$#%$ אאאאאאאאאא%#$%$#% אמאלה אבא שלי היה שר לי את זה שהייתי בגיל 6 !!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

spukipuki

New member
../images/Emo203.gif

"שניים סינים עם כינור גדול, ישבו על שפת הכביש ופטפטו בקול גדול, בא שוטר גירש אותם וזה הכול, שניים סינים עם כינור גדול" :p

spukipuki

New member
נזכרתי איך קוראים לסרט... ../images/Emo203.gif

שמש נצחית בראש צלול

m i r u s h i

New member
ג'ים קארי../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

אחד הסרטים הכי טובים שלו
גם "האיש על הירח" מדהים.המלצה ^_^

spukipuki

New member
לא ראיתי... ../images/Emo203.gif