שאלון מקורי!*גאה בעצמי*

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

תעודת זהות
שם [פרטי בלבד! P:]- ליאור גיל- 15 (וכמעט ארבעה חודשים
) עיר- חור נידח
צבע עיניים- תכלת-ירוק צבע שיער- ג'ינג'י גובה- 1.75 סימני זיהוי מיוחדים- אני ג'ירפה
"רק על עצמי ידעתי לספר..."
התחביב הכי גדול שלי הוא- כלבים
עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- לגלוש באינטרנט (לדבר אתכם) ו..זהו נראה לי
לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- לא עולה לי רעיון
הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-לאדעת
הבת אדם הכי קרובה אליי היא- לאדעת
הדבר שהכי משמח אותי הוא- יש כלמיני
טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- מוזיקה
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- כל מה שקשור לכלבה שלי.. בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על- לאדעת
סוד אפל שלא ידעתם עליי- חחח לא נראה לי שיש כזה
הרגל מגונה שלי- אוכל[?] כשאף אחד לא רואה,אני- מה יש לי לעשות שאף אחד לא רואה?
אני לא מסוגל/ת לראות- התעללות בבעלי חיים אני לא מסוגל/ת לשמוע- בכי של כלב אני לא מסוגל/ת לעשות- שפגט
הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- יש כל מיני סרטים... אין אחד ספציפי.. הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- למזלי לא היה אחד כזה
לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- הייתי שומרת לעצמי, נותנת להורים ותורמת לעמותות בעלי חיים
אני הכי פוחד/ת מ- שחייה בחושך... החלום שלי הוא- להיות וטרינרית
בתור ילד/ה...
אהבתי את המשחק- ברביות
הייתי מכור/ה לתוכנית- היו לי כמה תוכניות, כמו: ארתור
הייתי אוסף/ת- מטבעות נראה לי... שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה- לא זוכרת... מושא ההערצה שלי היה- שאלתיאל[?] רציתי להיות בעתיד- וטרינרית
הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- פחחח לא זכורה לי אחת משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- יש לי כל מיני זכרונות.. השאלה היא על איזה גיל (ספציפי) מדובר... הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- צעצועים
הכי פחדתי מ- חושך ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי. - עדיף שלא

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifעונה../images/Emo3.gif

תעודת זהות שם [פרטי בלבד! P:]-ספיר גיל-14 עיר-נס ציונה צבע עיניים-חום צבע שיער-חום גובה-1.65 בערך סימני זיהוי מיוחדים-אממ.. "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא-ריקוד עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות-אמממ.. אין לי מושג
לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-גומיה על היד ומסטיק
הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-יש כמה.. הבת אדם הכי קרובה אליי היא-כנ"ל הדבר שהכי משמח אותי הוא-שאנשים שמחים טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-את.. לא יודעת
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-יש כמה דברים:p בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-יש מלאאאאאאאאאאאאאא דברים סוד אפל שלא ידעתם עליי-אבל הוא אפל הרגל מגונה שלי-לקפוץ 50 פעם כל בוקר כשאף אחד לא רואה,אני-אני
אני לא מסוגל/ת לראות-שנתקע לילדים אוכל בגשר\שיניים אני לא מסוגל/ת לשמוע-אנשים בוכים ולא ללכת לשאול מה קרה.. אני לא מסוגל/ת לעשות-אממ.. הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא-זה משתנה.. הסרט הכי גרוע שראיתי הוא-אמ.. נראה לי לדפוק חתונה לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?-הרבה.. אני הכי פוחד/ת מ-גבהים.. יש לי פחד גבהיים החלום שלי הוא-אממ.. בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק-אהבתי ללכת מכות
הייתי מכור/ה לתוכנית-פרנקלין. הייתי אוסף/ת-ג'וג'וים
שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-כל שירי הילדיםםם.. יש שירים כ"כ יפים
מושא ההערצה שלי היה-היי פייב
ומיכל ינאי
רציתי להיות בעתיד-אממ.. הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- פו הדב
משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא-שתמיד אהבתי לקחת מילקי ולפוך את זה על הדשא הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-לא זוכרת.. הכי פחדתי מ- ולסיום סיומת! ^_^ נעשה לעצמי פרסומת! D: מצורפת התמונה שלי. לא

עונה:

תעודת זהות שם [פרטי בלבד! P:]- מור גיל-14 עיר-צור יגאל. צבע עיניים-חום-קקי. צבע שיער-שחור-פחם. גובה- 1.62 ככה.. סימני זיהוי מיוחדים-משקפיים אדומות. שיער מתולתל שחור. "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא-ציור. עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- מחשב. טלויזיה. מוזיקה. חברות. לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-פלאפון. הבן אדם הכי קרוב אליי הוא- הבת אדם הכי קרובה אליי היא-אמא. הדבר שהכי משמח אותי הוא-יש הרבה דברים.. טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-"משתגע כבר מלך להיות" חחח לכו תבינו אותי.. גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-לאכול מקקים. בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-הכל . סוד אפל שלא ידעתם עליי- שיישאר סוד. הרגל מגונה שלי-ללעוס דברים קטנים וחסרי שימוש (שלטים, אנטנה של פלאפון וכו') כשאף אחד לא רואה,אני- קוצץ ציפורניים. אני לא מסוגל/ת לראות- אני לא מסוגל/ת לשמוע- רוני סופרסטאר. אני לא מסוגל/ת לעשות- אין דבר שלא מסוגלים לעשות. הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- שר הטבעות. הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- יומני הנסיכה 2. לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- חוסך אותו לדברים יותר גדולים. אבל חלק קטן כמובן יבוא לבזבוז. אני הכי פוחד/ת מ- חושך. החלום שלי הוא- להיות סטאנדאפיסטית - זה סתם חלום קטן וחביב. לא משו שיחזיק אותי בעולם הזה. ת'אמת אני רוצה להיות במאית או משו בתחום הקולנוע. בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק- מלך האריות. הייתי מכור/ה לתוכנית- סימבה הקטן משו. עם אייל. הייתי אוסף/ת- פוגים, גוגואים, קלפים. שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-הדרדסים. מושא ההערצה שלי היה- האריה מסימבה הקטן. רציתי להיות בעתיד- וטרינרית. הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה- בלינקי ביל וסימבה. משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- ילדות עשוקה. הכי נידנדתי להורים שיקנו לי- בובות חיות כאלו. הכי פחדתי מ- חייזרים וחושך.

boopymylife

New member
עכשיו באמת הרגת אותי %#$%#$%

XXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD הי הי! בלינקי ביל דוב קואלה לא רגיל! אמיץ כמו תן חזק כמו פיללל כולם עם בלינקי בילללל $@#$#@$#@$#@$#@$@#$@#$@# חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

JULI4561

New member
מור לך באמת מתאים להיות סטנדאפיסטית

את רק מדברת ואני נשפכת מצחוק

boopymylife

New member
../images/Emo3.gifעונההה..

שם: ליאור
עיר: חיפה
צבע עיניים: חום
צבע שיער: חום
גובה: מטר72
סימני זיהוי מיוחדים:
התחביב הכי גדול שלי הוא: לשמוע שירים ולבלות כמה שיותר(ורצוי בלילה)
עוד כמה דברים שאני אוהבת לעשות: להיות בפורום הזה, ללכת לים(בקיץ) מנמנמ לצייר (למרות שאני לא כלכך טובה בזה.. יחסית..).. סודוקו.. ממ טלויזיה.. טיולים.. לאדעת =)
לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי:הקרם שלי .. (מעתיקניתXD)
הבנאדם הכי קרוב אליי הוא: נמנמ. לא ניראה לי שיש כזה.
הבת אדם הכי קרובה אלי(
בת-אדם עלק)היא: חברה שלי. לא מכירים..
הדבר שהכי משמח אותי הוא: קיטשי קצת, אבל אהבה..
טוב לי כשאני שומעת את: הרכילויות של ברוריה אבידן בריר
XD חח סתם.. ממ טוב לי כשאני שומעת את - עברי לידר (?)
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשרת על: התחשבות ברצונות שלי
בעד מיליון דולר הייתי מתפשרת על: מה שהיה צריך, עד הגבול שלי.
סוד אפל שלא ידעתם עליי: זה סוד אפל לא?
הרגל מגונה שלי: כשאני לא מצליחה להרדם אני יוצאת החוצה וסופרת בלטות.. חח ממ סתם לאדעת.. ממממממממ... הרגל-מגונה?! קסיסת ציפורניים נחשב? עישון? משו כזה?
שאף אחד לא רואה אני: כותבת ביומן שלי(?)
אני לא מסוגלת לראות: אנשים סובלים.
אני לא מסוגלת לשמוע: צרחות/חריקות חזקות
אני לא מסוגלת לעשות: לבגוד
הסרט שאני הכי אוהבת הוא: יש הרבה. אבל במיוחד ונילה סקיי ואפקט הפרפר.
הסרט הכי גרוע שראיתי הוא: חחחחחח יש הרבה. לא זוכרת אחד עכשיו.
לו הייתי רוטשילד: הייתי עושה כל מה שאני רוצה כדי להיות מאושרת אבל לא מפונקת מדי, ומנסה לעשות גם טוב לאחרים כמה שאפשר.(?)
אני הכי פוחדת מ:(רק אני חשה בצופית גרנט?!
) ממ.. הפחד הכי גדול שלי? בדידות וזקנה.
החלום שלי הוא: להיות מאושרת.. חח(אני תמיד כותבת את זה)
בתור ילדה אהבתי את המשחק: "נחש מי", "סולמות ונחשים", "קראקופה"
בתור ילדה הייתי מכורה לתוכנית: "הלב", "מומינים", "גינת ההפתעות" (חחחחחח אני בחיים לא ישכח את התקופה הזאת אמא'לה)
בתור ילדה הייתי אוספת: מדבקות, כרטיסיות, גולות, וההפתעות של ביצת קינדר (אהבתי אוספים חחח)
שיר הילדים האהוב עליי היה: "דון קישוט"(הייתי מכורה לשיר הזה), ו"עוף גוזל", ואהבתי גם את כל השירים של חנוכה פורים יומולדת וכל זה חחח
מושא ההערצה שלי היה: אמא שלי (ניראה לי אני לא זוכרת תאמת)
בתור ילדה,רציתי להיות בעתיד: וטרינרית או זמרת. חחח (עדיין לא הבנתי את הקשר בינהם)
הדמות המצוירת החביבה עליי הייתה: דובוני אכפתלי!!!!!%$#
משהו שאני הכי זוכרת מהגיל הזה הוא: הרבה על האש עם המשפחה (כולל דודים דודות וסבתות), והרבה טיולים וטיסות חח (ואני זוכרת איך התרגשתי מכל דבר)
הכי נידנדתי להורים שלי שיקנו לי: עוד ועוד ברביות ובובות! חחח
הכי פחדתי מ: חייזרים..מפלצות מכשפות וכל השטויות האלה.. XD
אמאאאלה מירי הכנסת אותי למוזת נוסטלגיהההההההה פשוט ! חחח
תמונה--->

JULI4561

New member
עונהההההההה../images/Emo140.gif

תעודת זהות
שם [פרטי בלבד! P:]- ג'ול(י) גיל-14 עיר-ליד ה"ה צבע עיניים-חום צבע שיער-חום גובה- מטר חמישים ומשהו
סימני זיהוי מיוחדים- צלקת קטנה מתחת לגבה אבל לא על העין בצד כזה. "רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא-לשיר,לרוקד,לשחק עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות- להיות במחשב ,לראות טלויזיה,להיות הרבה אם חברים,פלאפון,לישון גם חח .. לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי- פלאפון .. הבן אדם הכי קרוב אליי הוא- אבא [?] חחח הבת אדם הכי קרובה אליי היא- אחותי !!! הדבר שהכי משמח אותי הוא-שאני מוצאת כסף .. או שיש לי אודישן למשהו :] טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]- סטנד אפ אבל מצחיק~!~ גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על- לטוס לאילת!! בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-לנסוע לאילת ... חחחחח סוד אפל שלא ידעתם עליי- אפל[?] לא נראה לי שיש משהו כזה הרגל מגונה שלי- לכסוס ציפורניים .. כשאף אחד לא רואה,אני- בוהה אני לא מסוגל/ת לראות-ילדים קטנים שאוכלים את שנזלת שלהם פיכס אני לא מסוגל/ת לשמוע- דיכאוןן .. זה מטמטמם ת'שכל אני לא מסוגל/ת לעשות-לפגוע באנשים שלא עשו לי כלום, הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא- יש מלאאאאא הסרט הכי גרוע שראיתי הוא- ואיי היה איזה סרט אחד גרועעעע שאני לא זוכרת ת'שם שלו .. לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?- משקיעה , מביאה למשפחתי ,עושה הרבה הרבה שופינג ,טסה הרבה , תורמת לצדקה וזהו . אני הכי פוחד/ת מ- כלבים!!!! החלום שלי הוא- להצליח בכל מה שאני יעשה . בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק-אלאדין במחשב וגם מלך האריות וסוניקס הייתי מכור/ה לתוכנית- ערוץ הילדים היתי כל הזמן רואה ערוץ הילדים הכול את כל התוכניות!!! - אבל הכי היה קטנטנות!! הייתי אוסף/ת-פוגים וקלפים של קטנטנות היתה לי חוברת גם חחח שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-"ברבאבא נולד בגינה , הוא גדל בין עצים וצמחים אך בגלל שהיתה לו צורה משונה צחקו עליו כל הילדים" מושא ההערצה שלי היה-מיכל ינאי!מזה אהבתי אותה רציתי להיות בעתיד-לא ידעתי מה אני רוצה להיות הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה-ארתור,פרנקלין,מומינים,לוני טונס למיניהם משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא-שאחותי נולדה הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-סט של צבעים וטושים אבל גדול והם קנו לי ליומולדת וכל הזמן אמרתי שאני רוצה עוד אחד ... הכי פחדתי מ- כלבים(אבל יותר ממה שאני היום),ורופאי שיניים .

moton

New member
עונה......./images/Emo3.gif

תעודת זהות שם [פרטי בלבד! P:]-מוטי גיל-16 עיר-רמלה צבע עיניים-חום צבע שיער-שחור גובה-קרוב ל-2 מ'.. לא יודע בדיוק סימני זיהוי מיוחדים-הגובה והמשקפיים "רק על עצמי לספר ידעתי ..." התחביב הכי גדול שלי הוא-גרפיקה ועריכה עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות-לנהל פורומים
לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-הצוואר שלי! [הוא מחבר בין הראש לשאר חלקי הגוף...] הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-החברים שלי מאז הגן הבת אדם הכי קרובה אליי היא-כנ"ל הדבר שהכי משמח אותי הוא-שאני יודע שהכול בחיים זמני טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-דנדי צוחקת
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-החפצים שלי בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-הרבה דברים
סוד אפל שלא ידעתם עליי-אני החפרפרת
הרגל מגונה שלי-לכסוס ציפורניים
כשאף אחד לא רואה,אני-איך אפשר לא לראות אותי?
כשלא רואים אותי אני כנראה במקלחת
אני לא מסוגל/ת לראות-התעללות בבע"ח אני לא מסוגל/ת לשמוע-שירי דיכאון אני לא מסוגל/ת לעשות-עבודות הגשה כמו שצריך.. אני ממש עצלן הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא-יש הרבה אין לי אחד ספציפי הסרט הכי גרוע שראיתי הוא-אמממ לא זוכר.. לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?-קונה להורים שלי בית חדש.. זה החלום שלהם.. ואנחנו נעבור בע"ה עוד שנתיים לבית חדש וגדול אני הכי פוחד/ת מ-ג'וקים וחרקים וכלבים נובחים החלום שלי הוא-להצליח בעתיד במה שאני אבחר לעשות בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק-מחבואים הייתי מכור/ה לתוכנית-פרפר נחמד.. הייתי אוסף/ת-מחזיקי מפתחות.. ועדיין יש לי את האוסף!! יותר מ-75 מחזיקים שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-ועדיין "רציתי שתדע" מושא ההערצה שלי היה-מיכל ינאי וחני נחמיאס רציתי להיות בעתיד-זמר
הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה-הדרדסים משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא- הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-לא נידנדתי הכי פחדתי מ-ג'וקים וכלבים.. לא השתנה

הייתי אתמול../images/Emo134.gif../images/Emo204.gif

(יום שני) ברמלה
היה לנו שם סיור, פשוט חילקו את הכיתה לקבוצות, נתנו לנו מפה ודף עם משימות, והיינו צריכים לעבור בכל העיר ולחפש את המקומות ולענות על השאלות
היה מתיש
אבל אחריי כן היינו בשוק
הוא שימושי הרבה יותר מהשוק של יפו

KeReN 0R

New member
../images/Emo41.gifעונה../images/Emo119.gif

תעודת זהות שם [פרטי בלבד! P:]-קרן גיל-עוד מעט 15(ב-27!) עיר-חולון צבע עיניים-חום בהיר צבע שיער-חום גובה-1.65 סימני זיהוי מיוחדים-
"רק על עצמי ידעתי לספר..." התחביב הכי גדול שלי הוא-לשמוע מוסיקה עוד כמה דברים שאני אוהב/ת לעשות-לשיר,לראות סרטים,לבלות עם חברות... לעולם,אבל לעולם,לא תמצאו אותי בלי-תיק\ארנק הבן אדם הכי קרוב אליי הוא-אבא ואח שלי הבת אדם הכי קרובה אליי היא-אמא שלי הדבר שהכי משמח אותי הוא-דברים מצחיקים כי אוהבת לצחוק טוב לי כשאני שומע/ת את [לא בהכרח מוזיקה ;)]-בת דודה שנייה שלי-היא בת שנה וחצי והיא ממש מתוקה
גם בעד מיליון דולר לא הייתי מתפשר/ת על-השקפת העולם שלי בעד מיליון דולר הייתי מתפשר/ת על-הרבה דברים... סוד אפל שלא ידעתם עליי-פעם ורוד היה הצבע האהוב עלי
הרגל מגונה שלי-לשחק עם השיער שלי שאני לחוצה כשאף אחד לא רואה,אני-מדליקה ת'אור
אני לא מסוגל/ת לראות-התעללות בחיות,פקאצות
אני לא מסוגל/ת לשמוע-בכי של תינוק,מוזיקה גרועה,אנשים שמזייפים בשירה(
) אני לא מסוגל/ת לעשות-משהו רע לאיש טוב
הסרט שאני הכי אוהב/ת הוא-גריז,בחזרה לעתיד הסרט הכי גרוע שראיתי הוא-הג'יגולו מת מצחוק 2 נראה לי... לו הייתי רוטשילד,מה הייתי עושה עם כל הכסף?-מה שרוטשילד היה עושה
אני הכי פוחד/ת מ-אסונות טבע החלום שלי הוא-להיות מאושרת כמובן
בתור ילד/ה... אהבתי את המשחק-מחבואים,משחקי כדור,גומי... הייתי מכור/ה לתוכנית-פאוור רינג'רס,צבי הנינג'ה הייתי אוסף/ת-פוגים חח... שיר הילדים האהוב עליי ביותר היה-שירים של ערוץ הילדים והפסטיגלים מושא ההערצה שלי היה-מיכל ינאי(
) רציתי להיות בעתיד-רקדנית וציירת הדמות המצויירת החביבה עליי הייתה-הפאוור רינג'רס משהו שאני הכי זוכר/ת מהגיל הזה הוא-את החגים והטיולים הכי נידנדתי להורים שיקנו לי-ברביות הכי פחדתי מ-ג'וקים

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

"הלוואי ש____ החידון הזה - יחזור על עצמו לפחות עוד פעם 1 בחיים שלי!!!" לקוח מתוך התשובות שלו לשאלון של ליאור P: ושיעשה גם לי את היום [אם לא את השבוע]
מה רע? :p הוא קרוב משפחה שלי,מותר לו.

m i r u s h i

New member
סתם בצחוק../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

דיברנו על זה בשרשור של ה
אתמול P: {הוא כבר נמחק,כי אורי שונא מתחזים.ובצדק ^_^}

למעלה