שאלון.. משעמם פה!

א ת ו ש ש

New member
שאלון.. משעמם פה!

שם:אתי כינויי:אין משהו תאריך לידה:25.6 מזל:סרטן סגנון לבוש:ג'ינס וטי-שירט משהו כזה סטייל כללי:לא מוגדר פירסינג:לא קעקועים:לא צבע אהוב:כחול ירוק טורקיז צבע שנוא:אין מאכל אהוב:כל מיני חטיף אהוב:דוריטוס חטיף שנוא:במבה נוגט איכסה ! פרי אהוב:אפרסק אבטיח פסיפלורה אוו זה לא יגמר פרי שנוא:גויאבה בע"ח אהוב:כולם יש בע"ח?כן חמוסה חמודה! מקום בילוי מועדף:ים מוטו:ארוך אין לי כוח.. סרט:פרל הארבור! שיר:המון אבל השיר של השבוע הזה הוא - STAIND- SO FAR AWAY זמר:אריק קלפטון , בוב מארלי וכל מיני כאלה.. זמרת:קייט ארל ודיידו! להקה:אוו מלא אבל אהובות במיוחד ניקלבאק סאודגארדן נירוונה דרים תיאט'ר בון גובי רדיוהד..... סטייה:אין משהו שריטה:משוגעת לגמרי חולשה:בעלי חיים איברים פניימים ניתוחים וכ"ו.. מפחיד:חייזרים (שהייתי בת 4 לא הייתי פוחדת מחייזרים) משמח:שאני מצליחה מכעיס:שלא מקשיבים לי מעציב:התעללות בבעלי חיים אנשים עניים,מוגבלי וכ"ו.. מילה \ משפט שאתה תמיד אומר:"אני לא אצליח" ואני מצליחה בסוף חיחיחיח שיר שעושה מצב רוח טוב:SO FAR AWAY-STAIND בנאדם שעושה מצב רוח טוב:מישהו! ביה"ס:אורט יגאל אלון כיתה :י עיר מגורים:חור בצפון גובה:157 מוצא:מסובך אופטימי \ פסימי:פסימית העדפה מינית:סטרייטית טלויזיה:האנטומיה של גריי ,האוס,אי אר רדיו:= דיסק:של דרים תיאט'ר בעיקר הכי אוהב בגוף שלך:עיניים הכי שונא בגוף שלך:יריכיים תכונה שנואה בעצמך:חופרת תכונה שנואה באחרים:חופרים קרציות רעים לוקח לכל מקום:פלאפון שיר שאתה שומע כשאתה עצוב:אין שיר מסוים בחיים לא יתפסו אותך עם: 3 דברים שהיית לוקח לאי בודד: איפה אתה עכשיו?בבית?! יש מקום אחר שהיית רוצה להיות בו?לא למה אתה לא שם?ככה עם מי היית הכי רוצה להיות עכשיו?מישהו רוצה אבל לא יכול?כן את מי אתה הכי אוהב בעולם?את המשפחה שלי ואותו את מי אתה הכי שונא בעולם?מישהו ומישהי! לא יכול בלי:פלאפון , מוזיקה מתגעגע ל:מישהו גורם לך לבכות:הרבה דברים מצחיק אותך:טמטום של אנשים חחח בחיים לא:אקח סמים אעשן סיגריה ארצח אגנוב וכל מיני דברים מחשבה שלא יוצאת לך מהראש:הוא מתנה שהיית רוצה לקבל:כלום רק להצליח ולהיות שמחה כישרון:שירה ואני מנגנת קצת אבל פשוט נורא תחביבים:לשיר לקרוא מוזיקה אוסף:היה בולים.. ציטוט אהוב: מקלחת או אמבטיה:מקלחת ים או בריכה:ים חורף או קיץ:אביב לבן או שחור:שחור אופי או יופי:אופי כמות או איכות:איכות קור או חום:חום חלום שאתה זוכר:אוו יש מלא חלום שהיית רוצה שיתגשם:אחד הדבר הכי נועז שעשית:עליתי לבד לאוטובוס חחחח לא יודעת אין משהו אני הכי חנונית שיש הדבר הכי טיפשי שעשית:כל כך הרבה הדבר הכי מצחיק שעשית:יש מספיק הדבר הכי מצחיק שקרה לך:לא יודעת הדבר הכי מפדח שקרה לך: מקרה הכי טוב שקרה לך: מקרה הכי רע שקרה לך: הרגש הכי שלילי בעולם:שנאה הרגש הכי חיובי בעולם:אהבה החפץ הכי חשוב לך בעולם:אין כזה דבר ראשון על הבוקר:מצחצחת שיניים דבר אחרון לפני שהולכים לישון:כנ"ל מחשבה אחרונה לפני שהולכים לישון:הוא מחשבה ראשונה כשאתה קם בבוקר:הוא נרדם בקלות?לא קם בקלות?ממש לא איך אתה עונה לטלפון?:הלו?! איך הציונים:סבבה איך העסקים?:מה?! גיבור על מצויר:אה?! דמות מצויירת:מיקי מאוס בימבה פו הדוב סדרה מצוירת:היו כל כך הרבה אבל כעת כלום סרט דיסני אהוב:סימבה הכי היית רוצה לפגוש את: יכתבו על המצבה שלך: אם היתה לך משאלה, מה היית מבקש?להיות בריאה ושמחה איזו חיה מייצגת אותך הכי טוב:לא יודעת אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית רוצה להיות?"לרצות להיות מישהו אחר זה בזבוז של הבן אדם שאתה" אם היית יכול לבחור להיות גבר או אישה, מה היית בוחר?אישה או גבר אממ גבר יש חבר\ה?לא השיר הכי רומנטי שיש:לא יודעת סיטואציה הכי רומנטית שהיתה לך:כלום אהבת פעם מישהי עד דמעות?:כן מישהו לא מישהי סטוץ או מערכת רצינית?:לא זה ולא זה וסטוץ בחיים לא! האם חשבת על ידיד/ה באופן מיני:לא אם היית הומו/לסבית, את מי היית עושה?כלום העיקרון הכי חזק שלך:זכויות בעלי חיים , ציונות - אנשים הפוכים מאלה פשוט לא יכולה לסבול אותם! שיר שתקוע לך בראש: כואב לך משהו עכשיו?הגרון איך אתה מרגיש עכשיו?סבבה חוץ מזה שאני חולה...

ארוךך.. עושה רק ת'ראשוניםם..

שם: אפרת כינוי: אפי, אפ תאריך לידה: 16.8 מזל: אריה סגנון לבוש: זרוק סטייל כללי: פירסינג: קעקועים: צבע אהוב: כחול צבע שנוא: לאדעת מאכל אהוב: צ'יפס חטיף אהוב: מסטיק זה חטיף? XD חטיף שנוא: דוריטוס, במבה, במבה נוגט, צ'יטוס ויש עוד מלאא פרי אהוב: אבטיח פרי שנוא: אפרסמון בע"ח אהוב: ארנביםם יש בע"ח? כולם מתו :[ מקום בילוי מועדף: אין כמו הבית... מוטו: אל תקחו ללב את מה שאפשר לדחוף לתחחחת סרט: יש הרבהה שיר: כנ"ל זמר: בוב מארלי זמרת: קלי קלארקסון ואבריל להקה: ניקל ועוד מלא סחתיין על היוזמה.. פעם הבאה לדלל בשאלות חחח

למעלה