שאלון על פישי הגדול..

שאלון על פישי הגדול..

מה אתם אומרים על השאלון המושקע?? 1) מהו שמו המלא של פישי? א. אדם בן לביא ב. אדם ליוינזון ג. פישי הגדול ד. פישי בן לביא 2) מה גובהו של פישי? א. 1.98 מ' ב. 2.00 מ' ג. 2.02 מ' ד. 2.04 מ' 3) באיזו שנה נולד פישי? א. 1976 ב. 1975 ג. 1978 ד. 1977 4) איך פישי מגדיר את המוזיקה שלו? א. רגא מאפין ודאנסהול ב. ראפ ומוזיקת רחוב ג. מוזיקת רחוב ורגא מאפין ד. כל התשובות נכונות 5) מי שר עם פישי את השיר "אני אוהב אותך"? א. יוסי עדן ב. תומר יוסף ג. רגב הוד ד. עומרי גליקמן (התקווה 6) 6) איזה אמן האמין לראשונה בכשרונו של פישי והחתים אותו בחברת התקליטים שלו? א. צביקה פיק ב. צביקה הדר ג. דודו טופז 4. קובי אוז 7) מאיפה ומתי הגיע הכינוי פישי? א. כשהיה בן שנה הוא היה עושה תנועות של דג עם הפה (פיש=דג) ב. הוא היה דומה לפישנזון מ"אלכס חולה אהבה", כשהיה בן 12 ג. יש לו דוד בשם פישנזון, ודודתו התבלבלה וקראה לו בטעות פישי, כשהיה בן 7 ד. אף תשובה אינה נכונה 8) מתי הצטרף התואר "הגדול"? א. כשהוא התחיל לשיר בגיל 16 ב. כשהוא היה הכי גבוה בין החברים בגיל 14 ג. כשהוא התחיל לשיר בגיל 17 ד. כשהוא היה הכי גבוה בין החברים בגיל 15 9) למה פישי לא שירת בצבא? א. כי שמו אותו בקרבי ולא במקהלה ב. לפי דעותיו, הצבא לו פועל נכון ג. מטעמי בריאות ד. כי הוא מאמין שהמערכת הצבאית תהייה לו נוקשה מדי 10)מה אימו עושה? א. ציירת ב. שוזרת פרחים ג. שחקנית ד. זמרת יום טוב
-כשף!

יאללה נזרום

1) מהו שמו המלא של פישי? א. אדם בן לביא (פעם זה היה לוינזון) מה גובהו של פישי? הימור ב. 2.00 מ' 3) באיזו שנה נולד פישי? הימור ג. 1978 4) איך פישי מגדיר את המוזיקה שלו? ד. כל התשובות נכונות 5) מי שר עם פישי את השיר "אני אוהב אותך"? א. יוסי עדן 6) איזה אמן האמין לראשונה בכשרונו של פישי והחתים אותו בחברת התקליטים שלו? 4. קובי אוז 7) מאיפה ומתי הגיע הכינוי פישי? ב. הוא היה דומה לפישנזון מ"אלכס חולה אהבה", כשהיה בן 12 8) מתי הצטרף התואר "הגדול"? א. כשהוא התחיל לשיר בגיל 16 9) למה פישי לא שירת בצבא? ג. מטעמי בריאות 10)מה אימו עושה? א. ציירת

מישהו מוכן להסביר לי משהו???

למה עברה יממה כמעט מאז שכתבתי ת'שאלות ורק בן אדם אחד ענה עליו?? מה זה באמת לא מעניין אתכם?? כנראה שידן ושיידי צודקים!! יום טוב -כשף!

Jah 3

New member
הם לא צודקים...

1. אדם ליוינזון 2. 2 מטר ו2 סנטימטר 3. 1977 4. ראגאמאפין (תמיד המילה הזאת עושה אותי רעב משום מה... 5. תומר יוסף (?) 6. קובי אוז 7. הוא היה דומה לפישנזון מאלכס חולה אהבה בגיל 12 8.כשהוא התחיל לשיר בגיל 17 9.מטעמי בריאות 10.ציירת מה אני מקבל?

idk

New member
חחחחח סחתיין על ההשקעה

בואו ננסה :) מה אתם אומרים על השאלון המושקע?? אחד ה-שאלונים שראיתי, ואני ראיתי שאלונים! 1) מהו שמו המלא של פישי? ב. אדם ליוינזון 2) מה גובהו של פישי? א. 1.98 מ' 3) באיזו שנה נולד פישי? א. 1976 4) איך פישי מגדיר את המוזיקה שלו? ד. כל התשובות נכונות 5) מי שר עם פישי את השיר "אני אוהב אותך"? וואי אני לא מצליח להיזכר בשיר.. אבל השם של השיר נשמע לי מוכר... בואו נלך על עומרי ד. עומרי גליקמן (התקווה 6) 6) איזה אמן האמין לראשונה בכשרונו של פישי והחתים אותו בחברת התקליטים שלו? 4. קובי אוז 7) מאיפה ומתי הגיע הכינוי פישי? ד. אף תשובה אינה נכונה 8) מתי הצטרף התואר "הגדול"? ג. כשהוא התחיל לשיר בגיל 17? 9) למה פישי לא שירת בצבא? ג. מטעמי בריאות? 10)מה אימו עושה? א. ציירת וואי ניחשתי פול חח ופישי עם כל הדברים המוזרים שלו, אחד האנשים היותר חמודים וסימפטים שיש! (והוא צריך להפסיק לחפור!)

idk

New member
רק 50??.. אוף..

נו אבל המורה זה קרוב, אז תביאי לי עוד 5 נקודות שאני אקבל עובר
:) ובמה טעיתי?

בגלל שאין לך חיסורים והפרעות..

אני אתן לך שאלת בונוס- אם תענה נכון אז עברת ואם לא אז (נראה לי גם תעבור חח).. *מי שר את השיר - Ting A Ling?!!?!?! יאללה זה קל.. -כשף!

idk

New member
אמממממ...

לוידע o_O *בוש ונכלם* וזה המקצוע הראשון שאין לי בו חיסורים והפרעות!

אל תגיד לא יודע!!!!!!!!!

תחפש ת'שיר הזה ואז תגיע לאמן.. יאללה לא להתעצל.. המטרה היא שתלמד!!! חהחה איך זה נשמע.. -כשף!

idk

New member
דווקא לא רציתי לרמות ולשאול מישו

או לחפש.. אבל אם כבר- בואו ונחכים :) איפה לומדים דברים?..

קבל אותה במועד ב'...

מי שר את השיר --->>>> Blood Again יו איזה שיר יפה!!!! זה פשוט, תוריד ת'שיר- גם תעבור ת'בחינה וגם תהנה מהשיר המדהים הזה!!! יום טוב, האזנה נעימה
-כשף!

למעלה