שאלון פורום! לכולם

Pooola

New member
שאלון פורום! לכולם ../images/Emo13.gif

אני בטוחה בטוחה שיש פה עוד אנשים מלבדי ומלבד שרון ושני טוב נו, ורננה. אני בטוחה! אז לכבוד הביטחון העצום שלי, הכנתי שאלון קצרצר כדי שנכיר פה אחד את השני
כל החדשים, כל הבלתי נראים וגם הותיקים - תענו על השאלון! הכי כיף להכיר אנשים חדשים! טה טה טה טה
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ שם: גיל: מאיפה: הכי טעים לי: הכי חזק בפלייליסט: (תרגישו חופשי לפרט זמרים ואמנים שהם לא 30STM) איך ומתי הכרתם את 30? איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? הייתם בהופעה? וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? חומוס או טחינה? אימו או הומלס? מכנסי שקי-קקי או בוגי? תעעענננננווווו ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ כנסו לקבוצה של שלושים בפייסבוק! http://www.facebook.com/pages/30-Seconds-to-Mars-Israel/177064522335071?ref=ts רק 60 איש עשו לייק. אני בטוחה שהיו יותר מ-60 בהופעה... אה כן, לא! לא נמאס לי להציף את הפורום ולא אכפת לי ש-90% מההודעות כאן הם שלי אני מזמינה את כולם להציף בהודעות משלהם. רק בלי ספאם, טוב?

Pooola

New member
אני (מפתיע מישהו?)

שם: נטע גיל: 21 מאיפה: ישוב נידח בדרום. מכירים את מעגלים? חחח הכי טעים לי: שוקולד הכי חזק בפלייליסט: טוב אה.. אדם למברט, גאגא קצת, מייקל ג'קסון, מוש בן ארי, מוניקה סקס, מיי כימיקל רומאנס, הורטס (מי בא להופעה?), בון ג'ובי, קווין, קולדפליי, בקסטריט בויז (חהחה) בלו ^^ איך ומתי הכרתם את 30? לפני 5 שנים בערך, כשהיה את הקליפ של THE KILL. ראיתי אותו בערוצי מוזיקה והתלהבתי מהחתיך שם... איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? בתקופה שקדמה להופעה מישהי הגיבה אצלי בבלוג ואמרה לי לבקר פה. וביקרתי והכרתי אחלה אנשים, ונחשו מה? נשארתי! לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? ABL הייתם בהופעה? בארור! וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? ורוווווד ולא יעזור לג'ארד כלום חומוס או טחינה? הומוס! אימו או הומלס? ברור שהומלס ערבי מוחמד |ערבי| מכנסי שקי-קקי או בוגי? שיהיה עירום. עדיף, לא? או מקסימום תחתונים.

A Modern Myth

New member
את היית זו שמכרה תליונים

של 30 מפימו בישראבלוג? כי אם זו את, יש מצב גדול שאני הגבתי לך בבלוג את התגובה שהביאה אותך לפה. חחחח

Pooola

New member
כן כן זו אני ../images/Emo6.gif ותודה לך! ../images/Emo3.gif

בזכותך אני כאן כדי לחפור ולהטריד את כולם
(ואני כבר לא קוראת לטריאד: משולש עם קו באמצע)

אני אני אני ! :) כי אף אחד לא מכיר אותי O:

שם: עדי אברמוביץ גיל: 15.5 למרות שאני נראית הרבה יותר ... מאיפה: חור במרכז - גני תקווה הכי טעים לי: סושי! הכי חזק בפלייליסט: (תרגישו חופשי לפרט זמרים ואמנים שהם לא 30STM): רשימת השמעה של 30 - לא יכולה לבחור >< איך ומתי הכרתם את 30? לפני קצת פחות משנתיים - שמעתי איפה שהוא את THE KILL ואז התמכרתי ... איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? אחרי ההופעה , אמרו לי שיש פורום אז הצטרפתי לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? ABL הייתם בהופעה? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן !!!!! היום הכי טוב בחיייי :D וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? ורווווד ! חומוס או טחינה? חומווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווס !!! אימו או הומלס? כל כך אימו. מכנסי שקי-קקי או בוגי? אף אחד ...

A Modern Myth

New member
טוב יאללה...

שם: אילנה גיל: 17 מאיפה: קרית גת הכי טעים לי: כל דבר מתוק הכי חזק בפלייליסט: (תרגישו חופשי לפרט זמרים ואמנים שהם לא 30STM) RHCP, פו פייטרס, קולדפליי, הביטלס, פינק פלויד, בלקפילד, קווין.. אממ וזה מה שאני מצליחה להזכר כרגע איך ומתי הכרתם את 30? לפני 4 וחצי שנים, הייתי אז מנהלת בפורום של נמלטים ומישהי כתבה שהיא שומעת את דה קיל. אז שמעתי אותו פעם אחת ולא הפסקתי למשך יומיים ברציפות. בהתחלה בכלל חשבתי שדה קיל זה השם של הלהקה ו30STM של השיר חחחח. וכל השאר היסטוריה! איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? אני ממש לא זוכרת.. הייתי סמויה מלא זמן וסתם קראתי ואי שם לפני שנה פחות או יותר התחלתי גם לכתוב. לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? אין לי תשובה לשאלה כזאת. הייתם בהופעה? כמובן! היה מדהים... וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? It's not pink it pomegranate!!
חומוס או טחינה? The almighty HUMMUS! אימו או הומלס? אני מעדיפה את תקופת ה"אימו" שלהם מאשר תקופת ההומלס סטייל שלהם. וכנראה שטומו עדיין תקוע בה מכנסי שקי-קקי או בוגי? אמממ.. חצאית אגב אני תמיד קוראת פה (גם בתקופת היובש האחרונה...) אבל משום מה המחשב שלי לא ממש הסתדר עם תפוז אז רק עכשיו הצלחתי להגיב אחרי מלא זמן שלא.

Pooola

New member
אהה קולדפליי! שמעת שהם באים לישראל?

בספטמבר! כך השמועה אומרת לפחות... ואם את כבר פה - תביאי איתך עוד אנשים

A Modern Myth

New member
כן שמעתי... חבל שזה ממש לא נראה

שזה הולך לקרות, בדיוק כמו בפעם הקודמת שהודיעו שהם באים אני מאוד מקווה אבל שזה יקרה... אחרי 30 וכל מני להקות שכבר מתו, קולדפליי היא הלהקה שאני ממש ממש רוצה לראות בלייב חברים שלי לא אוהדי 30 במיוחד
ז"א אי אפשר ממש לא להכיר אותם עם כמה שאני מדברת עליהם, אבל לא ברמה של להצטרף לפורום ממש חח

חח עכשיו תורי..

שם: דניאל, אבל תהיו חופשיים לקרוא לי דני :) גיל: 15.5 מאיפה: חולון הכי טעים לי: תאמינו או לא, יש לי התמכרות קטנה וקצת מוגזמת לירקות.. בוא נגיד שישמצב אני מחסלת קילו מכל סוג בשבוע :) אבל בתכלס, הכי טעים ? סושי ואוכל איטלקי :) הכי חזק בפלייליסט: כרגע זה 30, גרין דיי, סימפל, all american rejects, the fray, paramore, papa roach, a rocket to the moon, secondhand serenade, beatles, אמינם, the ready go, owl city, the pierces, איך ומתי הכרתם את 30? בסביבות הלפני שנתיים וחצי-שלוש, בחקירה עמוקה של רקוויאם לחלום, נתקלתי בשחקן שבמקרה גם סולן של להקה שחברה השמיעה והמוזיקה לא יכלה לצאת לי מהנפש. איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? טיפה אחרי ההתחלה של האובססיה שהייתה על ג'ארד, ישר הצטרפתי ולאט לאט איבדתי תאובססיה :) לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? וואו... זה כואב לי לענות על זה בגלל שאני מתחברת מאוד לשתי הסגנונות של האלבומים הקודמים וגם לאלבום העכשווי (אני אוהבת אלטרנטיב ואלקטרו בדיוק כמעט כמו רוק ופאנק) אבל השירים שבאמת השפיעו עליי במהלך ההיכרות שלהם באו מABL, אז.. זו הבחירה (הרגשה שאכזבתי את TIW) הייתם בהופעה?בוודאי :) אני הייתי זו שהכינה לעצמה תחולצות וכולם שאלו מאיפה P: וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? טחחחח שעד מחר יגיד שזה רימון - ורוד נקודה. חומוס או טחינה? אנלא מתלהבת מאף אחד מהם, אבל בוא נגיד שהם עפו על זה שהם יודעים להגיד חומוס :) אימו או הומלס? בתכלס ? אנלא מהמכורים לאימואים, אבל כן, בתקופה ההיא הייתה להם הקולקציה הכי שפויה (געגועים למכופתרות, למקטורנים, ולמעילים הצבאיים שנחו על גופם) מכנסי שקי-קקי או בוגי? עם הגוף שלהם ? הכל :)

תאמת.. ישלהם הפצצות סטייל זעירות

נורא יחודיות.. אבל מה שכן.. שהם דוגלים בסטייל בו, זה החולצות-גופיות הקרועות שחושפות את הזרועות (ובמקרה שלהם את השרירים) ותמיד הם נראות מעולה, גם החולצה עצמה וגם הם בה :)

Pooola

New member
החולצות האלה גרמו לחבר הומו שלי

לרצות את שאנון לעצמו!
השרירים!!!!!!!!

HARMONY224

New member
נו טוב :)

שם: הרמוני גיל: מתקרבת ל16 מאיפה: חיפה סיטי הכי טעים לי: סושששי הכי חזק בפלייליסט: (תרגישו חופשי לפרט זמרים ואמנים שהם לא מארס)- AVENGED SEVENFOLD אהוביי, מארס, פאפא רוץ', סאם41, skillet, aerosmith, אמינם, tree days grace, סימפל פלאן, מיוז, לינקין פארק, lifehouse, גריןדיי, ג'סטין טימברלייק BULLET FOR MY VALENTINE, בלינק 182 איך ומתי הכרתם את 30? לפני שלוש שנים בערך כשהם הנחו איזה טקס, בהתחלה שנאתי את ג'ארד O: איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? הרבה חפירות על מארס באינטרנט :) לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? a beautiful lie הייתם בהופעה? בטטטטטח! הערב של חיי! וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? ורוד! חומוס או טחינה? שניהם לא משהו אימו או הומלס? אחח תקופת האימו... מכנסי שקי-קקי או בוגי? לא צריך מכנס P:

Pooola

New member
נכון! לא צריך מכנס! שאנון יכול לוותר על ביגוד

NASTIAtheSAVIOR

New member
קולולו

שם: נסטיה גיל: 15 מאיפה: חור בדרום... הכי טעים לי: שוקולד ♥ הכי חזק בפלייליסט: מן הסתם ש30, ליידי גאגא, בריטני, בון ג'ובי, מטאליקה, נירוונה, גאנז אנד רוזס, איירוסמית', ג'סטין ביבר, דודו אהרון, משה פרץ, עומר אדם... יש לי טעם מאוד מגוון במוזיקה,אני שומעת הכל. תרתי משמע. :) איך ומתי הכרתם את 30? לפני 4-5 שנים אני חושבת,אני לא זוכרת אם הכרתי אותם מחברה או שראיתי קליפ שלהם באמטיוי... איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? חברה שלחה לי. :) לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? האלבום השני והשלישי ♥ הייתם בהופעה? כן ולא היה יכול להיות יותר טוב מזה 3> וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? ורוד חומוס או טחינה? חומוס אימו או הומלס? הומלס מכנסי שקי-קקי או בוגי? בוגי!

RenanaD

New member
../images/Emo9.gif

שם: רננה גיל: 22 הכי טעים לי: כל דבר מתוק? ואז מלוח. ואז שוב מתוק... הכי חזק בפלייליסט: אוהו, הרבה! איך ומתי הכרתם את 30? "שבוע הסמים והאלכוהול" אי שם בצבא. חייבו את כולם להיות נוכחים בפעילות אחת לפחות (אכן, היה רישום
) אז הלכתי עם חברות להקרנה של "רקוויאם לחלום", שתמיד רציתי לראות. לא זיהיתי את ג'ארד, לא ידעתי מי זה, אבל השם שלו בכתוביות בסוף היה מוכר לי משום מה. החברות אמרו שיש לו להקה, גם עליה בחיים לא שמעתי. חזרתי הביתה, הורדתי את שני האלבומים, שמעתי פעם אחת וזהו. אחרי חודש התחשק לי לשמוע שוב, התאהבתי, רצתי לחנות לקנות את שניהם, והשאר היסטוריה
ובדיעבד גיליתי שראיתי מיליון סרטים שג'ארד שיחק בהם, אבל לא קישרתי שזה אותו שחקן בכולם. היה ממש נחמד לגלות. איך הגעתם לפורום המגניבוש של 30? אני בתפוז כבר 10-11 שנה, אז היה לי מאוד טבעי לחפש את הפורום שלהם בשניה ששמעתי עליהם... הייתי קוראת סמויה די הרבה זמן, ובאיזשהו שלב התחלתי גם להגיב. וואו, ימי הקומונה! לאיזה אלבום אתם הכי מתחברים? לכולם באותה מידה? TIW הוא האחרון שיצא, אז הוא (עדיין) הכי חרוש אצלי. הייתם בהופעה? לא, מה פתאום... שורה ראשונה ועל הבמה ב-"קינגז + קווינז", בייבי
וסתם שאלות בשביל הלול! רימון או ורוד? מחליא. העותק של TIW Deluxe שקנו ושלחו לי מארה"ב הוא הוורוד
חומוס או טחינה? טחינה. אבל "היינו בישראל! מממ חומוס!", כאילו שזה הדבר היחיד שיש לעשות פה
אימו או הומלס? הומלס, ברור. מכנסי שקי-קקי או בוגי? אלאדין. שאנון בדוסית-שיק.

למעלה