שאלון קצר

ANGEL213

New member
שאלון קצר../images/Emo20.gif

סגול או כחול
נינט טייב או רוני
רן דנקר או יהודה לוי
ורד או כלנית
כלב או חתול
השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה
הבטחתי שהיה קצר ביי

ANGEL213

New member
עניתי שלא תגידו שאני עצלנית../images/Emo6.gif

סגול או כחול - סגול נינט טייב או רוני- נינט ברווווווווורררר רן דנקר או יהודה לוי רן עוד פעם בררררווווררר ורד או כלנית -ורד כלב או חתול - שניהם השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה - ראשונה

ע!!!!נה....

סגול או כחול ->כחול נינט טייב או רוני->ברור שנינט רן דנקר או יהודה לוי ->רן דנקר ורד או כלנית ->ורדד.. כלב או חתול -> כ-ל-ב!!!!!! השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה -> הראשונה הייתה יפה... אבל אי אפשר להגיד על העונה השנייה כי היא רק התחילה... א!ה2תתת...... 0פ*7!!ש!!!

עונה:

סגול או כחול : ברור שסגול נינט טייב או רוני:נינט רן דנקר או יהודה לוי:רן דנקר דה.... ורד או כלנית :כלנית כלב או חתול :כלב השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה:שניה

../images/Emo3.gifבאלי לענותת ../images/Emo3.gif

טובוששש אז.. סגול או כחול -----> ממ..
נינט או רוני -----> נינט
רן דנקר או יהודה לוי----> רןןןןןןןן
ורד או כלנית ----------> ו-ר-ד
כלב או חתוך------------> כלבבב
השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה-----> ממ..בינתיםם ..ראשונה (יותר מציאותית )
זהווו..... לאבבב אותכםם מורישישי

lilush123

New member
אני

סגול או כחול--->>כחול נינט טייב או רוני-->>ברור שנינט רן דנקר או יהודה לוי--->רן דנקר דה! ורד או כלנית-->ורד כלב או חתול-->כלב הכיי מאמי השיר שלנו עונה 1 או 2 -->2 הכיי מצחיקה זהו עניתי

ע-ו-נ-ה

סגול או כחול .............כחול!!!! נינט טייב או רוני..........שתייהם...נינט יותר רן דנקר או יהודה לוי..............שנייהם שווים...בשבילי הכוכב זה רן!! ורד או כלנית..................ורד...יותר רומנטי!!! כלב או חתול........אמן כל החתולים בעולם ימותו {עניתי על השאלה?!} השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה.........ראשונה...כולם הרבה פחות פקאציות ופקאצים!!! אוהבת -טל-

עונההההההההההה כנסו

סגול או כחול
כחול!!!!!
נינט או רוני
נינט(|נינט|) ברור זה מובן מאליו!!!!
רן דנקר או יהודה לוי
ברור שרן דנקר הכוסון שלי!!!
ורד או כלנית
ורד- יותר יפה
כלב או חתול
כ-ל-ב
השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה
ממממ עוד מוקדם מידי כדי להחליט, העונה השנייה עוד רק התחילה... חיחי היה כיףףףף

1dana1

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif שלי../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif

-סגולללללל -נינטטטטטט -רןןןןןןןן -כלניתתתתת -כלבבבבבבב -עונה שניה

1dana1

New member
אע ? כתבתי את ההודעה ב-10 ??

אולי בלילה ..? כי הלכתי לביצפר ..

Love U Tomer

New member
עונה../images/Emo127.gif

סגול נינט טייב רן דנקר ורד כלב השיר שלנו עונה שניה

עונה

סגול או כחול: שניהם נינט טייב או רוני: נינט טייב ברור רן דנקר או יהודה לוי: רן דנקר ורד או כלנית: ורד כלב או חתול: כלב השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה: עונה שנייה

תשובון קצר

סגול או כחול----------------סגול נינט טייב או רוני----------נינט.. רוני סופרסתם--היא לא שווה רן דנקר או יהודה לוי-------אמממ... שניהם... ורד או כלנית---------------מזה משנה?!?אבל ורוד.. כלב או חתול----------------שונאת חתולים אז....כלב
השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה------אין לי יס...

למעלה