שאלון קצר

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif אני עונההה!

סגול או כחול- ממ... נדמה לי כחול נינט טייב או רוני- נינטטטטטט רן דנקר או יהודה לוי- יהודה נדמה לי... ורד או כלנית- ורד כלב או חתול- כלב השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה- ראשונה, יותר מציאותית, מצחיקה, מותחת ומעניינת... שלכם
- ר!תN!ש...

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif חח אני היחידה שעניתי יהודה..

פעם הייתי אוהבת יותר את רן אבל הוא לא כל כך יפה עם השיער הקצת יותר ארוך... בעע, הוא חמוד אבל יהודה ממש חתיך!

אני מתחיל לאהוב את השאלונים האלה..

כחול אף אחת מהן. שניהם. אמ....... מה זה משנה? פרח זה פרח לא? חחחח סתם שניהם טובים. כלב לא זאת ולא זאת...

1dana1

New member
גם בלימודים אתה מחפף ככה ? ../images/Emo6.gif

חחחחחח סתםם.... אל תקח ללב (הוא לא מחסן ) ..

עונה.......

סגול או כחול?
כחול.
נינט טייב או רוני?
נינט טייב!!!
רן דנקר או יהודה לוי?
רן דנקר.
ורד או כלנית?
ורד.
כלב או חתול?
חתול. השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה?
שנייה.

עניתי ../images/Emo41.gif

סגול או כחול
כחול... נינט טייב או רוני
נינט טייב... רן דנקר או יהודה לוי
רן דנקר... ורד או כלנית
ורד... כלב או חתול
חתול... השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה
עונה שנייה
יש עונה שנייה
מתי
איפה
למה אני לא יודעת מזה

Danielle b3

New member
../images/Emo124.gifעונה../images/Emo124.gif

סגול או כחול
כחול
נינט טייב או רוני
ברור שנינט
רן דנקר או יהודה לוי
רן
ורד או כלנית
ורד
כלב או חתול
כלב
השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה
ראיתי רק ת'שנייה...

אני עונההה ../images/Emo27.gif

כחוללל
אף אחת מועדפת, אבל יותר טוב נינט! רוני בעעעעעעעעעעעעעעעע
לא מתה על שניהם, אבל רן דנקר היה הרבה יותר חמוד עם התספורת הקצרה...
לא מתה על פרחים אבל נגיד ש... ורד.
כלב.
ראשונה...

עונה על השאלון

כחול נינט טייב, רוני דואני פאקצה! רן דנקר לא מבדילה בין פרחים, הכל!. כלב- יש לי 2 כלבים בבית, כלב וכלבה. השיר שלנו- עונה ראשונה.

ענברוש90

New member
תשובה

סגול או כחול--כחול! נינט או רוני--איזה מן שאלה זאת?!יש פה מישו שחושב על רוני?! רן דנקר או יהודה לוי--רן דנקר המושלם!! ורד או כלנית--ורד! כלב או חתול--חתול כאילו דההה!וגם הכלב שלי חח... השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה-שתיהם אותו דבר!

°°NaTaLi°°

New member
תשובה

סגול או כחול- כחול נינט טייב או רוני- רוני למישהו יש בעיה עם זה? רן דנקר או יהודה לוי- רן דנקר ורד או כלנית - ורד כלב או חתול - כלב השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה - אותו הדבר!

../images/Emo26.gifעונה../images/Emo36.gif

:כחול :ברורו נינט! :יהודה לוי כאילו דה :מה ההבדל?טוב שיהיה ורד :חתול :ברור עונה שניה! חחחח אל תחשבו שאני סנובית כזאת חחח סתם משעמם לי תיראו לפני הששעה

אני עונה גם

סגול או כחול -סגול נינט טייב או רוני-נינה רן דנקר או יהודה לוי דנקר {זה לא ברור?! ורד או כלנית -כלנית כלב או חתול-כלב

אתושששש

New member
התשובות שלי ../images/Emo13.gif

כחול או סגול==>כחול נינט טייב או רוני==>נינט טייב רן דנקר או יהודה לוי==>רן דנקר ורד או כלנית==>ורד כלב או חתול==>כלב השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה--> עדיין לא נגמרה העונה השנייה אז אני לא יכולה להגיד.. אוהבת אתוו'ש

עניתי

סגול או כחול-סגול נינט טייב או רוני-נינה רן דנקר או יהודה לוי-רנוש ורד או כלנית-כלנית כלב או חתול-כלב השיר שלנו עונה ראשונה או שנייה-ראשונה

למעלה