שאלון BATTLE FOR MIDDLE EARTH

Stansfield

New member
שאלון BATTLE FOR MIDDLE EARTH ../images/Emo6.gif

למי מכם שיש לו/שיחק במשחק BATTLE FOR MIDDLE EARTH (הראשון כמובן, השני עוד לא יצא כידוע לכם) הנה שאלון קטן, תספרו לנו מה אתם מעדיפים... SKIRMISH / CAMPAIGN GOOD / EVIL GONDOR / ROHAN MORDOR / ISENGARD צבא המתים / הבאלרוג לקרוא לרוהירים / לקרוא לאלפים לקרוא לנשרים / לקרוא לאנטים אראגורן / לגולאס גיבור שאתם הכי אוהבים לשחק איתו... וטיפ טוב לניצחון...

bigbird123

New member
אממ

CAMPAIGN - כי יש את מינאס טירית GOOD גונדור כמובן, גנדלף שולט
באלרוג רוהירים נשרים אראגורן הכי אוהב לשחק עם גנדלף, במיוחד עם הכוח האחרון שלו (העיגול הכחול הזה) טיפ, אממ אין לי משהו ספציפי, חוץ מלשמור שגנדלף לא ימות

Stansfield

New member
שלי ../images/Emo3.gif

CAMPAIGN GOOD ROHAN ISENGARD צבא המתים רוהירים אנטים לגולאס (מה לעשות שהוא יותר טוב במשחק
) גאנדלף (הוא פשוט שולט) תעשו כמה שיותר סוסים - לא משנה עם רואהן או גונדור (אם רואהן אז חצי עם חצים וחצי בלי) - תשפרו אותם עד הסוף, אם אתם עם גונדור אז תשימו גם את גאנדלף (הלבן) על שאדופקס ותשלחו את כולם ביחד, אתם תהיו כמעט בלתי מנוצחים

oneman2

New member
מה?!../images/Emo12.gif

עשו את לגולאס יותר טוב מאראגורן?!

Stansfield

New member
לדעתי כן

אם תשחק בCAMPAIGN ובסוף כל שלב מראים מי הורג הכי הרבה, לגולאס תמיד אצלי היה הראשון

oneman2

New member
../images/Emo7.gif

פה קבור אראגורן בן אראתורן מלך גונדור ת.נ.צ.ב.ה

bigbird123

New member
רק כי היריית חצים שלו מהירה..

אבל אם למשל רוצים להרוס איתו מבנה זה יקח שעות נותנים לאראגורן את השדרוג של אנדוריל ואת הפגיון האדום (שברח לי השם של מה זה) והוא הורס מבנים תוך 3 מכות

Stansfield

New member
כן זה נכון

אבל מבחינת הריגה לגולאס יותר מוצלח
מה שכן, לוקח יותר זמן להרוג את אראגורן אבל לקחת את לגולאס, אראגורן וגימלי ביחד אתה בקלות יכול להרוג צבא שלם. גם גימלי שעושים את הגרזן האדום הזה (SLAYER נראה לי קוראים לזה) אז הוא ממש חזק, אני אוהבת איך שהוא מעיף את האנשים חח

maglor

New member
מבחינתי

campaign אין שאלה מהבחינה הזאת, הskirmish פשוט עושה משחק אסטרגיה רגיל, לא מתאים. אני ממש לא יודע לגבי זה גונגור ורוהאן, את גונדור אני ממש אוהב בגלל ההיסטוריה שלה, בגלל מינאס טירית', לעומת זאת יש לי נקודה רגישה לרוהאן בגלל ההסתערות שלהם על שדות הפלנור, זה תמיד עושה לי צמרמורת כשאני רואה \קורא שהם מסתערים אל מול אויב כה חזק, בשביל נאמנות בלבד. מורדור, בגלל המומאקיל אני לא יכול לומר, לא יצא לי לשחק עם הבאלרוג, אבל אני מת על צבא המתים, מומאקיל נופלים בשנייה, ווהו לקרוא לרוהירים, האלפים ממש לא שווים כשאתה קורא להם לקרוא לנשרים, האנטים איטיים מדי. אראגורן אראגורן או גימלי טיפ: אם אתם משחקים בצד הטוב, קודם למלא את כל שטחי הבנייה בבניינים מייצרים כלומר חווה או נפחייה (בגונדור בלבד) ואז לבנות את כל המגדלים האפשריים חוץ מאחד ושם לבנות posturn gate, לסגור את השער הראשי וככה כמעט בלתי אפשרי לנצח אתכם. וגם כשאתם משחקים את הטובים לבנות בכל camp או מה שלא יהיה כי אתם תבואו תחסלו camp אחד תמשיכו הלאה ותגלו שכל פעם האויב משתלט על אותו מקום מחדש.

Stansfield

New member
../images/Emo45.gif

וכשאתה אומר למלא את כל המקומות האפשריים בחוות וכו' בהתחלה, אז אתה בונה בהכל חוות ואז הורס אותם ובונה אורוות וכו'?

maglor

New member
כן, בונה בהכל חוות והורס לפי הצורך

יוצר תזרים מזומנים נאה למדי. במיוחד כשיש לך הכפלה על הבניינים המייצרים.

Stansfield

New member
../images/Emo45.gif ניסיתי את זה

והלך אחלה! חח אני אובססיבית על המשחק הזה כבר חודשים ואני תמיד משחקת אותו דבר, יש לי מאין שיטה שכזאת, אז נחמד סוף סוף לשנות משהו חחחח תודה

למעלה