שאלון .

Pushoka

New member
שיר?!?!?! ../images/Emo2.gif

לא אמרת לי שאת לא סובלת אותן!!!!!! למה??? למה???

עכשיו טל לא תדבר איתי יותר בחיים.

איי,איך הרסתי חברות כה נפלאה
אבל נגיד שלום מדיי פעם.... נכון? XD

Pushoka

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

במכוון זה היה לשיר(י) ועכשיו גם אלייך

../images/Emo23.gif עונה ../images/Emo23.gif

שם: שיר :) גיל: 13 דול אהובה: מלודי דול שנואה: חח איין דבר ככזה \: שיר אהוב: Beep & I DONT NEED A MAN שיר שנוא: ממ..אין לי\: יום אהוב בשבוע: רביעי. צבע שיער[שלך]: חום אדמדם צבע עיניים[שלך]: חום כהה תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]:
ציון הכי גרוע[בבצפר]: 60? ספורט..טטטטח תלכו 2 צעדים שמאלה . מה יש שם?: הדיוידי של סיפור סינדרלה XD תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?: לדלת
צבע אהוב[שלך]: ורוד סדרה אהובה: "הטופ מודל הבאה" יס או הוט?: יס השיר שלנו או האלופה?: השיר שלנו ניקול או ג'סיקה?: מלודי קימברלי או כרמית?: מלודי כחול או אדום?: מלודי חחחח סתם..כחול אנגלית או עברית?: אנגלית שם אהוב: דנה, ג'סיקה, מלודי, כריסטינה... ואופאל זה שם מדהים גם
שם שנוא: ג'ף, ג'פריסון וכל המעפנים האלה. רוק או קלאסי?: אפחד\: בגדים צמודים או רחבים?: צמודים בקיני או שלם?: בקיני רן דנקר או יהודה לוי?: רן
וואלה או נענע?: וואלה שחור או לבן?: ממ..שניהם P:

Pushoka

New member
את לא רוצה היטס ../images/Emo7.gif

וגם לא מקפליי
ואיזה תמונה
אני רואה שהתאהבת במלודי קשות... XD

Aeon

New member
עונה

שם: מיטל. גיל: 22. דול אהובה: כרמית.
דול שנואה: אין כזה דבר
שיר אהוב: כפתורים. שיר שנוא: Wait A Minute. יום אהוב בשבוע: חמישי. צבע שיער שלך: חום כהה. צבע עיניים שלך: חום כהה. תמונה אהובה:
תלכו שני צעדים שמאלה, מה יש שם?: כסא. תלכו מאותו מקום שני צעדים קדימה, לאן הגעתם?: למראה. צבע אהוב: כתום. סדרה אהובה: CSI מיאמי. יס או הוט?: הוט. השיר שלנו או האלופה?: השיר שלנו. ניקול או ג'סיקה?: ג'סיקה. קימברלי או כרמית?: כרמית.
מלודי או אשלי??: אשלי. כחול או אדום: כחול. אנגלית או עברית?: אנגלית. שם אהוב: אריאל. שם שנוא: איה.
רוק או קלאסי?: רוק. בגדים צמודים או רחבים?: צמודים. בקיני או שלם?: בקיני. רן דנקר או יהודה לוי?: רן דנקר - ברור...
וואלה או נענע?: וואלה
(<-- ככה צריך לכתוב את זה, אם סימן קריאה...
) שחור או לבן?: שחור.

Aeon

New member
אכן הורשיו = ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

וזה שבתמונה הוא אהבת חיי
ג'ייסון מיוז
(שחקן)

למעלה