שאלון!!!!!!!!!!!!!!

לירןןןן

New member
שאלון!!!!!!!!!!!!!!

שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? מיקום: האם תקראי לבת שלך על שמך? אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? מין: סטרייט/גיי/ביי: רווק? אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: גיל: גיל שהיית רוצה להיות: כיתה: מצבך החברתי: למה את/ה בפורום? גובה: צבע עיניים: אוהב אותו? צבע שער: אוהב אותו? צבע אהוב: למה קראת לעצמך ככה בתפוז? פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): חיות מחמד? מה העבודה שלך? יש פירסינג קעקועים? אובססיות? התמכרויות איזה שפות אתה דובר. ציטוט מועדף/ מוטו: האם אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה יודע לשיר? האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? האם אתה מתבודד? מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? האם אתה פועל בפזיזות? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? על סמים? קורא עיתון? מתפלל? הולך לבית כנסת? מדבר עם זרים? ישן עם בובות פרווה? יוצא לטיול בגשם? מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? נוהג? אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך?

ווואאאוווווו מה זה??? הצתרפנו לשבק?

מה זה השאלון הזה??? אני מצטער שאני לא ממלא אותו.. פשוט זה יכך לי מלא זמן.ץ. שבקושי יש לי כדי להכנס לפורום.. אפילו בצבא לא נותנים דברים כאלה..חחח

ליזוש4

New member
איזה שאלון....

חחח מה הפואנטה של השאלון הזה? הוא אמור להראות משו? אם כן תגידו... ויהונתן.. אני מתה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

shizza

New member
לא הצטרפנו...צירפו אותנו

מוחע! אכן אכן השב"כ השתלט על חיינו!!! אעאעא מוכר... בכל בלוג יש תשאלונים האלה... מעצבן... תגיד אתה תשחק עוד איפשהו?! ופאק...אתה בן 18 ואתה משחק דמות של אחד בן 13 פתאטי....איך אתה יכול?! רק בשביל זה צריך כישרון....

פלגיה

New member
לא עסוק!

לא עסוק אבל לאפחד איו כח לקרוא ולכתוב כ"כ הרבה בנת? אוהבת
ככה
יעל

==>שלייי<==

שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא.. ממש לא! מיקום: רמת גן האם תקראי לבת שלך על שמך? לא... אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? נראה לי.. אור ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? מאי האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: רווק? כן אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 17/3 גיל: 15 גיל שהיית רוצה להיות: 16.5 [בגיל של אדם.. חחח:)] כיתה:ט' מצבך החברתי: טובב מאוד.. [מה השאלה הסתומה הזאת?] למה את/ה בפורום? בגלל אדם! גובה: 1.65 צבע עיניים: חום בהיר אוהב אותו? למה לא? צבע שער: שטני אוהב אותו? כן.. צבע אהוב: וורוד למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי אני חולה תומר [אדם הירש] פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:פרוויקט Y ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): חיות מחמד? דג.. חחח מה העבודה שלך? לבנתיים רק ביביסיטר יש פירסינג? כן, בפופיק.. והיה בלשון.. אבל אני יחזיר אותו בקרוב:) קעקועים? לא .. איכסס אובססיות? התמכרויות איזה שפות אתה דובר. ערבית.. אנגלית ציטוט מועדף/ מוטו: " אדם הירש=>לא ראיתי יפה כמוך" האם אתה חי את הרגע? כןן יש לך סודות? בטח אתה שונא את עצמך? לאאא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כןן יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? כוסית אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? החיים שלי מה הפחד הגדול ביותר שלך? גו'קים אתה יודע לשיר?לאאאאא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא.. האם אתה מתבודד? לאאאאאא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אדם הירש אדם הירש ו... אדם הירש אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?כן... למה לא? האם אתה פועל בפזיזות? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך?לא האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אמ... כלוםם אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?כןןןן מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?אמ... לא זוכרת מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? גוף ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב?כן יש לך ביטחון עצמי?כן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? לא על סמים? לא קורא עיתון? לפעמיים מתפלל? לא הולך לבית כנסת? חחח רק בכיפור מדבר עם זרים? כן ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? כן מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך?כןן

inbaroshit

New member
../images/Emo41.gifשלי!

שם:ענבר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?כה מיקום:רמת-גן האם תקראי לבת שלך על שמך?לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך?לא יודעת ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? לא הייתי מחליפה! האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?קצת מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: רווק? כן אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 14/6 גיל: 13 גיל שהיית רוצה להיות:15 כיתה:ח' מצבך החברתי:מעולה למה את/ה בפורום? אדם הירש שולט גובה: 1.55 צבע עיניים:חום אוהב אותו? כה צבע שער: חום בהיר אוהב אותו? כה צבע אהוב: אין למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי לא מצאתי שם אחר! פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:אין ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימנית חיות מחמד? אין מה העבודה שלך?ללמוד יש פירסינג? לא קעקועים? לא אובססיות? אין התמכרויות? טופי איזה שפות אתה דובר.עברית וקצת אנגלית מוטו:אתה חמור! if you love me love me more and if you don't האם אתה חי את הרגע? לא.. את החיים יש לך סודות? כה אתה שונא את עצמך?ל=א! האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לפעמים יש לך הרגלים רעים? לא... אלא אם לאכול טופי זה הרגל רע... איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? מתוקה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו: החיים על פי ענבר מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות אתה יודע לשיר? כה האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא! האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אהבה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך?לא האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?נחמדים... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?לא זוכרת מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? הכל... לא אומרת שהגוף שלי מושלם.. ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב?יאפ יש לך ביטחון עצמי?לא מופרז לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? לא על סמים?לא קורא עיתון?לפעמים מתפלל? לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? לפעמים ישן עם בובות פרווה? יאפי! יוצא לטיול בגשם?הכי כיף! מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לא נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך?רק שאין לי קול של כיאילו דאה

אני לא יודעת לשרשר אבל בכל מקרה הנה

שלי... אולי תחשבו שאני סנילית...אבל אני לא!! טוב תקראו ותבינו... שם: ליטל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?אממ אמא שלי גננת והיו לה המון בנות בשם ליטל אז היא נדלקה על השם והחליטה לקרוא לי ככה מיקום: חולון האם תקראי לבת שלך על שמך?לא...זה סתם דפוק... אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? בר ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה?לא יודעת...אולי הייתי רוצה שיקראו לי אופק האם השם שלך משובש לעיתים קרובות?מזתורת?? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?לא..בחיים לא.. מין: נקבה דאאא סטרייט/גיי/ביי:סטרייט רווק?כה אם לא, רוצה להיות?לא תאריך לידה: 2.9.1990 גיל: 14 גיל שהיית רוצה להיות: 17 כדאי להיות בגיל של אדםם ... כיתה:ח' מצבך החברתי: אחלה..כאילו אני לא יודעת להגדיר אותו...חחחח למה את/ה בפורום? כי אני אוהבת את הסדרה ולהתכתב עם אנשים...ולדבר איתם על נושאים משותפים גובה: 1.63 צבע עיניים:חוםם..בעעע.. אוהב אותו? לאאא צבע שער: שחום(שחור וחום...טחח) אוהב אותו? הערך.. צבע אהוב: כחול ורוד ואדום למה קראת לעצמך ככה בתפוז?כי אני חולה על אלון ליטבק השווהה פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:מסטיק השיר שלהו פלורנסייטה מאיה בוסקילה עוד מלאא... ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימיני... חיות מחמד? אין לי ..אם היה לי אמא שלי כבר היתה זורקת אותו לאלף עזאזל מה העבודה שלך? אין לי... יש פירסינג? לא..בקרוב יהיה... קעקועים? עוד הרבה זמן...בינתיים אין... אובססיות? על אוכלל...חחחחח התמכרויות? יש לי המון התמכרויות לדברים...אני כבר ל זוכרת.. איזה שפות אתה דובר. אנגלית עברית צרפתית וספרדית.. ציטוט מועדף/ מוטו: "תמיד תהיה אתה" האם אתה חי את הרגע? כהה... יש לך סודות? המון... אתה שונא את עצמך? לפעמים... האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?כן ולא יש לך הרגלים רעים? כה...חחח איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?אנשים אומרים שאני יפה..אבל אני לא חושבת ככה... אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? אין לי מושג... מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות... אתה יודע לשיר? למען האמת כן..אומרים לי שאני שרה יפה.. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool?לא... האם אתה מתבודד? כה....המון... מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים?לא יודעת יש המון... אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?לא הבנתי.. האם אתה פועל בפזיזות? כה..רוב הפעמים.. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך?אני לא אוהבת את הפנים שלי...ככה. זה...חחח... האם אתה פסיבי או פעיל?פעילה... יש לך יומן/ ג'ורנל? היו לי מלא יומנים...אבל עכשיו אני לא צריכה אותם יותר.. מה החולשה הכי גדולה שלך?אין לי שמץ של מושגגגגגג מה החוזק הכי גדול שלך? כנ"ל אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?את הפנים שלי וקצת גובהת יותר.. אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לפעמים יש מצב שאני חזקה..אבל לפעמים אני נפגעת בקלותת... יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית?אמממ... לא! אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?דווקא כן.. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?לא יודעת...חח מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את הבטן שלי...חח ומה הכי פחות אוהב? את הרגליים...חח אתה חושב שאתה נראה טוב?ככה ככה... יש לך ביטחון עצמי?לא ממש..הוא מאוד נמוך... לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? מאיפה לי!! האם אתה: מעשן? לא על סמים?לא קורא עיתון?כה מתפלל? לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? כה..חחחח ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? כה מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כה נוהג? לא אוהב לנסוע מהר?לא אוהב את הקול שלך?כה

שמיך

New member
תשובות שליי ../images/Emo9.gif

שם: מיכל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: בביתת האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? יהונתן אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אפ'חד האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? כן מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית רווק? כה תאריך לידה: 26.5.91 גיל: 13 גיל שהיית רוצה להיות: 19 כיתה: ח' למה את/ה בפורום? סתם גובה: ל'יודעת צבע עיניים: כחול אוהב אותו? כה צבע שער: בלונדיני אוהב אותו? כן צבע אהוב: הכלל חוצ מחרדל למה קראת לעצמך ככה בתפוז? סתם פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: כלוםם ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? היה כלב - מתת :( מה העבודה שלך? ללמוד יש פירסינג לא קעקועים? לא אובססיות? לא התמכרויות? לא איזה שפות אתה דובר. עבריתת , קצת אנגלית ציטוט מועדף/ מוטו: תחייה כל יום כאילו הוא הרגע האחרון האם אתה חי את הרגע? ברור יש לך סודות? לכל 1 יש אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כה יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? ל'יודעת אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? אין לי מושג מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות אתה יודע לשיר? לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? חברים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? כן האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא האם אתה פסיבי או פעיל? ?! יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? רגליים אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? מלא דברים אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מאוד מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שיש דבים שלא שווה להתייחס אליהם מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? פנים ומה הכי פחות אוהב? רגליים אתה חושב שאתה נראה טוב? לא יש לך ביטחון עצמי? לא לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? לא על סמים? לא קורא עיתון? כן מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? כן ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? כן מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? כן אוהב את הקול שלך? כן

נושונית

New member
ME ME ME!!!!

טוף...אז ככה... עינת לא ירושלים לא מממ נראה לי אייל או יונתן קסם,זה נשמע מגניף לאללה לא ממש חס וכרפס! סטרייט כן 6.12.1989 14 13,הייתי משנה כמה דברים ח' אנארף?משו באמצע ככה..:p אין לי מוווווושג ירוק חום כזה,משו מוזר...אבל זה רוב הזמן נראה חום לא ממש שטני אין לי בעיה איתו... כתום רולז! כי כולם קוראים לי נושי,והכינוי כבר היה תפוס...אז-נושונית! בתפוז כרגע אפחד,ומחוץ לתפוז השתתפתי בפרש וקקטוס ימני דגים...אבל יש לי עוד היסטוריה ארוכה של חיות לומדת..:\ לאאאאאאאאאאאאא כסיסת ציפורניים המומינים ספרדית,מתחילה ללמוד צרפתית,אנגלית,ועברית "נקמת המיקרוגל,העולם ידע ושתק"בדיחה אישית..:) ומוטו?"חיה ותן לחיות" לא שידוע לי..:) כן..מלאאאא כרגע,כן לא כן לא מקבלת..:)חחח סתם שאני נורא אחראית ומתחשבת..:\ מממ "חייה של נערה"? ג'וקים!אימאאאאאאאא כן...אני שרה יפה..:) כן..פעם אחת..:\ כן,הרבה המשפחה כן..נראה לי..:| כן ממממ בעיקרון את החיים שלי? פעילה בלוג נחשב? שוקולד~!~! לא'דעת... את האף כן ששפגשתי את אדם הירש המדהים לא שאלתי אותו אם הוא רוצה לבוא למומולדת שלי..:( לא ממש "אם אתה רוצה משו-תאמין בו עד שהוא יקרה,ואז,תעזוב אותו" משפט שהמצאתי הרגע..:) את השיער את האף לא כן..פה ושם לסנופקין מהמומונים!מומוינים רולזזזזזזזזזזזזז לא שידוע לי... טיפקס נחשב?:) כן רק לפני בחינות\דייט ביום כיפור,סוכות,וראש השנה כן..רק אם הן נשים כן..עם מידנייט,מכיתה ג' הוא אצלי! כן... לא מדברת-רבה לא לא כן..:)

a y o o s h

New member
יאללה נמלא את זה גם קצת..

שם: איה האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא... מיקום: תל אביב האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אין לי מושג.. ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אמ.. אולי שני ( כי היא החברה הכי טובה שלי ואני הכי אוהבת אותה בעולםםם) האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? אף פעם לא!! מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית רווק? כה תאריך לידה:10.5.1987 גיל: 17 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: 17 וחצי כיתה:י"ב מצבך החברתי:טוב.. יש לי הרבה חברות וידידים.. אני בן אדם חברותי :) למה את/ה בפורום? רציתי לבדוק מה השם של תומר (אדם) במציאות ובטעות הגעתי לפה אז כבר נשארתי...חח צבע עיניים:חומות אוהב אותו? כה :) צבע שער:חום אוהב אותו? כן צבע אהוב: אממ אני אוהבת את כל הצבעים אבל כחול בהיר וסגול בעיקר... למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי זה הניק ניים שלי בכל מקום (אייסיקיו,צ'אטים וכו'...) פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: אין ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? מאוד אוהבת חיות אבל אין לי חיית מחמד... יש פירסינג? רציתי לעשות נזם באף אבל וויתרתי בסוף אז לא.. קעקועים? לא אובססיות? בנים ושוקולד התמכרויות? בנים ושוקולד חחח איזה שפות אתה דובר? עברית כמובן, אנגלית, ספרדית וגם קצת ערבית וצרפתית ציטוט מועדף/ מוטו: בסוף יהיה טוב/ הכל לטובה/ אחרי החושך הכי גדול מגיעה הזריחה ( אני בן אדם אופטימי..חח) האם אתה חי את הרגע? יאפ.. יש לך סודות? כמו לכולם אתה שונא את עצמך? חס וחלילה... האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? מדי פעם יש לך הרגלים רעים? יס.. איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני חמודה ומתוקה
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? החיים ע"פ איה? חח סתם לא יודעת... מה הפחד הגדול ביותר שלך? לא להיות מאושרת ולא להשיג את המטרות שלי... אתה יודע לשיר? כןןןן אני גם מאוד אוהבת לשיר
האם אתה מתבודד? בדרך כלל לא אבל יש פעמים שכן... מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אהבה,משפחה,וחברים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? כן האם אתה פועל בפזיזות? בדרך כלל לא.. לפעמים כן.. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כשאני עושה דברים שאני יודעת שאני לא אמורה לעשות... האם אתה פסיבי או פעיל? גם וגם.. תלוי מתי.. יש לך יומן/ ג'ורנל? היה לי פעם כבר לא יוצא לי לכתוב בו.. מה החולשה הכי גדולה שלך? יש לי חולשה לאנשים שאני נמשכת אליהם... מה החוזק הכי גדול שלך? לא משנה מי ואיך, אף פעם לא ישנו את מי שאני ואת הערכים שלי... אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אני אף פעם לא משקיעה בלחימודים וזה השפיע עליי הרבה אז אני משערת שאת זה הייתי משנה... אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא, אני מאוד רגישה, קשה לי לא להישבר... אבל אני מנסה... יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? יש אבל אני לא אפרט... אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? לכולם יש עליות וירידות בחיים אבל סה"כ בכללי יש לי חיים טובים
מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? תלמד לאהוב את עצמך ואז תוכל לאהוב גם את השאר.. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? אם זה כולל את הפנים אז את הפנים.. ואם לא אז את הכפות ידיים ואת הכפות רגליים... חח הם קטנטנות כאלה חמודות.. ומה הכי פחות אוהב? זה סוד.. אתה חושב שאתה נראה טוב? כשמחמיאים לי הרבה אז כן... אבל בעיקרון הדימוי עצמי שלי מאוד נמוך... יש לך ביטחון עצמי? תלוי מתי ועם מי... בדרך כלל אנשים שמסתכלים עליי מבחוץ חושבים שיש לי ביטחון עצמי מאוד גבוה.. אבל מבפנים זה לא ממש ככה.. אני לא מעריכה את עצמי מספיק אמרו לי את זה הרבה אנשים.. לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לא עולה לי בראש כרגע... האם אתה: מעשן? לא על סמים? ממש לא קורא עיתון? לעיתים רחוקות... מעדיפה לברוח מהמציאות הקשה... מתפלל? מדי פעם הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? כן ישן עם בובות פרווה? חח לא.... יוצא לטיול בגשם? כה
מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן, אבל לא בצביעות... נוהג? לא אוהב את הקול שלך? מאוד!

שלי!קראו.!

שם: רעות האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: נתניה האם תקראי לבת שלך על שמך?לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? רן ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? מאי האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? ממש לא.. מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי:סטרייטית גאה! רווק? רווקה-מחפשת אהבה אממ אממ אם לא, רוצה להיות?רוצה תאריך לידה: 3.1.89 גיל: עוד מעט יש לי 16 גיל שהיית רוצה להיות: 18 כיתה:י' מצבך החברתי:סחבקית עם כולםםם למה את/ה בפורום? כי אני אוהבת להיות פה! גובה: 1.65 מטר צבע עיניים: חום בהיר אוהב אותו? כן צבע שער: לא מוגדר..זה כמה צבעים לא צבוע
אוהב אותו? מאוד צבע אהוב: ורוד למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי כולם אומרים לי שאני כזאת פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:השיר שלנו,רוני,אהבה מעבר לפינה,משחק ותאטרון ואהבה בגיל ההתבגרות. ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימני חיות מחמד? כלב מה העבודה שלך? כרגע בייבי סיטר יש פירסינג?לא קעקועים?לא אובססיות?לא התמכרויות?לא איזה שפות אתה דובר?עברית אנגלית צרפתית(קצת)נורבגית(קצת),וספרדית(קצת) ציטוט מועדף/ מוטו:"כולם מתים אבל לא כולם חיים ואני רוצה לחיות""אין אהבה אין חיים" האם אתה חי את הרגע?ברור יש לך סודות?כן אתה שונא את עצמך?ממש לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?כן יש לך הרגלים רעים?כןן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?זה ישמע פלצני, אבל הרבה אנשים אומרים לי שאני בן אדם מדהים. אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו?"אהבות ושקרים" מה הפחד הגדול ביותר שלך?לא למצוא אהבהת אמת אתה יודע לשיר?כן האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool?לא האם אתה מתבודד?לפעמים כןן זה כיףף מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים?מישהו אחד שאני הכי אוהבת בעולם! אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?לא יודעת האם אתה פועל בפזיזות?תלוי מתי האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך?מפחיד אותי זה יישמע מפגר אבל אני מפחדת מהכבישים האם אתה פסיבי או פעיל? פעיל יש לך יומן/ ג'ורנל?גם זה וגם זה מה החולשה הכי גדולה שלך?אכזבות מה החוזק הכי גדול שלך?כוח רצון אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?כפות הרגלים אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית?ממש לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית?יש אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?היו ימים והיו ימים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?שבחיים לא מאבדים חברות בגלל גברים(ויסלחו לי הגברים שאני מתה עלהם) מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?את השיער שלי ואת הגוף עצמו ומה הכי פחות אוהב?הכפות רגלים אתה חושב שאתה נראה טוב?כן יש לך ביטחון עצמי?עכשיו כןן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה?דמות מצויירת,דרדסית ובילבי האם אתה: מעשן?לא בעע על סמים?ממש לא בעע קורא עיתון?כןן מתפלל?כןן הולך לבית כנסת?בחגים מדבר עם זרים?כן ישן עם בובות פרווה?כןן יוצא לטיול בגשם?כןן זה רומנטי מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם?לפעמים נוהג?עדיין לא אוהב לנסוע מהר?לא אוהב את הקול שלך?כן

התשובות שלי..

שם: דנית האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? ממש ממש לאאא מיקום: ת"א האם תקראי לבת שלך על שמך? ממש לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אין לי שמץ.. ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אפחד! אני אוהבת ת'שם שלי..חח האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לעיתים רחוקות ונדירות מאוד אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מין:נקבה סטרייט/גיי/ביי:סטרייטית רווק? יאפ אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 5/9/88 גיל: 16 גיל שהיית רוצה להיות: למישהו יש מכונת זמן?! כיתה: י"א מצבך החברתי: למה את/ה בפורום? אוהבת לראות ת'סדרה ואת השחקנים גובה: 1.70 (אממ..נראה לי) צבע עיניים: חום-ירקרק אוהב אותו? מאוווד צבע שער: בלונד-שטני אוהב אותו? yes yes yes!! צבע אהוב:תכלת..גוונים של כחול למה קראת לעצמך ככה בתפוז? אני קוראת לעצמי ככה כמעט בכל מקום..חח פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:--- ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימנית..אבל שווה להיות אמבידקסטרוסית! חיות מחמד? נופ מה העבודה שלך? לומדת..לא מספיק?! יש פירסינג? לאאא קעקועים? לאאא אובססיות? יש מ23 התמכרויות ? תלוי.. איזה שפות אתה דובר ?עברית אנגלית ערבית (צ'ה פה צ'ה -זה מספיק טופ ברומנית?! חחח) ציטוט מועדף/ מוטו: "אם לא מחייכים אליך,תהיה נדיב ותן אתה חיוך. אין אדם הזקוק לחיוך יותר מהאדם שאיננו מסוגל לחייך לאחר" :))))))))) האם אתה חי את הרגע? יס יש לך סודות? יס אתה שונא את עצמך?נופ האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? אמממ..בערך יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אין לי מושג..יש הרבה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו :??? מה אתה רוצה ממני?! מה זה חיים שכאלה..באמת,מה נסגר?! מה הפחד הגדול ביותר שלך? ......? אתה יודע לשיר? נראה לי..חחח האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא חושבת האם אתה מתבודד? לעיתים רחוקות מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? מה ז'תומרת?? האם אתה פועל בפזיזות? ממש לאאא האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? שונאת צביעות וניצול! האם אתה פסיבי או פעיל? תלוי יש לך יומן/ ג'ורנל? יאפ מה החולשה הכי גדולה שלך? אממ..נוטה להירדם מוקדם כשאני לא עושה כלום ! חח מה החוזק הכי גדול שלך? וואו... אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אממ..אין לי מושג כרגע אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא ממש .. יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כה... אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? בערך מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? החיים עצמם הם שיעור אחד גדול בשבילי! מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? לוידעת ומה הכי פחות אוהב? לוידעת אתה חושב שאתה נראה טוב? כן יש לך ביטחון עצמי? בערך.. לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לוידעת.. האם אתה: מעשן? ממש לא על סמים? ממש ממש לא קורא עיתון?בטח מתפלל? ממש לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? תלוי..חחח ישן עם בובות פרווה? יש לי מלאאא..אבל אנ'לא ישנה איתן יוצא לטיול בגשם? כה.. מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? חחחח נוהג? עדיין לא אוהב לנסוע מהר? לא אוהב את הקול שלך? כן וואי...מה זה השאלון הזה?! לא חבל על הזמן שטרחת וכתבת אותו..חחח,סתאםם הזכיר לי יותר את יאיר לפיד...חחח,אבל היה נחמד לענות!

עמיתוש14

New member
התשובות שלי =)

שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? עמית. לא מיקום: האם תקראי לבת שלך על שמך? לא! אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? זיו ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? מאיה האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? מה? חח לא נראה לי אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא! מין: סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? אם לא, רוצה להיות? רווקה .. :/ תאריך לידה: 10.06.1991 גיל: 13 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: 13 וחצי כיתה: ח' מצבך החברתי: אחל מצויין בלאגן .. =) למה את/ה בפורום? כי אני אוהבת אוהבת אוהבת ראש גדול! ואת השחקנים המאמושים! =) גובה: 1.67? צבע עיניים: כחול- תכלת .. אוהב אותו? הדבר הכי אהוב עליי בגוף :) צבע שער: שטני אוהב אותו? יאפ צבע אהוב: כחול למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי זה השם שלי ואני עוד שנייה בת 14 פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: מ אין בינתיים ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? אין .. מה העבודה שלך? אין יש פירסינג קעקועים? נוופ אובססיות? יאפ .. והרבה איזה שפות אתה דובר?. אנגלית עברית ציטוט מועדף/מוטו: האם אתה חי את הרגע? משתדלת .. יש לך סודות? יאפ .. אתה שונא את עצמך? לפעמים האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא, לא ממש יש לך הרגלים רעים? לא חושבת .. סתאם ברור שיש איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני יפה ..חח =) אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? עמית, וזה הכול מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות אתה יודע לשיר? בטח .. אבל לא יפה חח האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? יש מצב האם אתה מתבודד? לא .. מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אנל'א יכולה לענות על שאלה כזו אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? !? האם אתה פועל בפזיזות? כיין.. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כיין .. אם אתה פסיבי או פעיל? פעילה! יש לך יומן/ ג'ורנל? יומן .. מה החולשה הכי גדולה שלך? ממ .. יש הרבה מה החוזק הכי גדול שלך? עקשנות! אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? יש יותר מדיי ואין מקום לכתוב פה .. חח סתאם אבל יש ויש .. אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא.. ממש לא .. יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כיין .. אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? לא .. חצי חצי מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? חייך - והעולם יחייך אליך! =) מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? תעיינים שלי .. ומה הכי פחות אוהב?אמרתי כבר שיש טו מאצ'! אתה חושב שאתה נראה טוב? ממ כיין .. לפ מה שאומרים לי יש לך ביטחון עצמי? לא! הנה החולשה שלי .. לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לאדעת האם אתה: מעשן? לא על סמים? לא קורא עיתון? כן מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? כיין ישן עם בובות פרווה? כיין יוצא לטיול בגשם? יאפ מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? יאפ נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? ככה אוהב את הקול שלך? חצי חצי =) אוהבת אותכם כפרות

למעלה