שאלון!!!!!!!!!!!!!!

n 0 f a r

New member
היה לי משעמם אז...

שם: נופר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא.. האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אממ...נוף..סתם אין לי מושג... אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אממ...לא יודעת האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? ברור שלא מין: בת סטרייט/גיי/ביי:סטרייטית רווק? כן.. אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 7.11.91 גיל: 13 אבא אני אמורה להיות 14.. גיל שהיית רוצה להיות: 14 כיתה:ח למה את/ה בפורום? משעמם לי ואני אוהבת לראות ראש גדול... גובה: 1.58-1.60 ככה באמצע.. צבע עיניים: חום אוהב אותו? כן צבע שער: שחור אוהב אותו? לא צבע אהוב: כחול למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי לא היה שם פנוי!! פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:אממ...השיר שלנו.. ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימני חיות מחמד? הכלב מת... מה העבודה שלך? לראות טלויזיה ולהיות במחשב.. יש פירסינג? לא קעקועים? לא אובססיות? מחשב!! התמכרויות :מחשב ואיסי איזה שפות אתה דובר. עברית,אנגלית,ספרדית ובגלל שאנחנו לומדים אז גם ערבית (קצת) ציטוט מועדף/ מוטו: זה ציטוט לא מוטו "לא יאומן..לא יאומן" של רן יצחקי האם אתה חי את הרגע? כן יש לך סודות? כן מלא... אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא ממש יש לך הרגלים רעים? לא נראה לי איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? חמודה ומתוקה... אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו?הבאלגן של נופר מה הפחד הגדול ביותר שלך? שהפלא שלי יהרס והמחשב (הפלא ברגע זה הרוס..
אתה יודע לשיר? בערך האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? שאני בדיכי אז כן מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? המחשב והמשפחה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? לא נראה לי האם אתה פועל בפזיזות? רוב הפעמיים כן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא יש לך יומן/ ג'ורנל? היה לי.. מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? בערך.. יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן המון דברים.. אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן בערך.. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אין לי מושג.. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? איכס..... על סמים? איכס כפול... קורא עיתון? כן מתפלל? לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? לא ישן עם בובות פרווה?חח..לא יוצא לטיול בגשם? כן!! מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לא נוהג? קטינה... אוהב לנסוע מהר? כן אוהב את הקול שלך?בערך..

lim02

New member
אהבתי ת'רעיון.. חח

שם: לימור.. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כן, על עצמי ואנוכי מיקום: איפשהו בישראל.. האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אין לי מושג ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? שאלה טובה.. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לפעמים.. אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית רווק? כן אם לא, רוצה להיות? נחיה ונראה.. תאריך לידה: 1.10 גיל: 14 ו.. גיל שהיית רוצה להיות: קטנה בשבועיים כיתה: ט מצבך החברתי: סבבה למה את/ה בפורום? לא יודעת- כי בא לי לדבר.. חח גובה: 1.60 צבע עיניים: הצבע משתנה.. מוזר.. אוהב אותו? כן צבע שער: חום אוהב אותו? כן צבע אהוב: כחול למה קראת לעצמך ככה בתפוז? זה השם שהיה פנוי.. פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: אין ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימינית חיות מחמד? אין מה העבודה שלך? מובטלת.. יש פירסינג? לא קעקועים? לא אובססיות? לפעמים התמכרויות? יש.. אבל משתנה עם הזמן איזה שפות אתה דובר. עברית, אנגלית, ספרדית, ערבית (כמה מילים נחשב?) ציטוט מועדף/ מוטו: אל תאכל משהו שיותר גדול מהראש שלך האם אתה חי את הרגע? בערך יש לך סודות? לא אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לפעמים כן לפעמים לא.. יש לך הרגלים רעים? לא ממש איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? מאמי אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? סרט עליה מה הפחד הגדול ביותר שלך? לא להגיר מישהו נורמלי.. חח סתם אתה יודע לשיר? לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? משפחה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? אולי.. האם אתה פועל בפזיזות? לא יודעת האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? ..?.. האם אתה פסיבי או פעיל? פעילה.. יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? שאני כנה עם אנשים מה החוזק הכי גדול שלך? שאני כנה עם אנשים אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא יודעת אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שכל האנשים שווים, ואי אפשר יום אחד להיות עם מישהו יום שני לדבר עליו מאחורי הגב מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? פנים ומה הכי פחות אוהב? יש המוןן.. אתה חושב שאתה נראה טוב? כן יש לך ביטחון עצמי? כן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? טאז וטוויטי.. האם אתה: מעשן? לא על סמים? לא קורא עיתון? ביום שישי.. מתפלל? כן ולא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? שמשעמם.. אבל ממש.. ישן עם בובות פרווה? יש זמנים.. יוצא לטיול בגשם? כן..זה יפה מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לא שונאת אף אחד נוהג? אופניים גם נחשב?..... אוהב לנסוע מהר? לא אוהב את הקול שלך? כן.. בערך אהבתי את השאלון...... תעשו עוד..

zohar1989

New member
שלי...

שם: זוהר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: אשקלון האם תקראי לבת שלך על שמך? אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? לא יודע ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אמיר או אורן... שמות יפים האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? אולי מין: זכר סטרייט/גיי/ביי:סטרייט רווק? כן אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 22.11.1990 גיל: 14 גיל שהיית רוצה להיות: 18,17 כיתה:ח' מצבך החברתי: לא מקובל ולא לא מקובל.... באמצע... למה את/ה בפורום? כי אני מת על הסדרה גובה: גובה ממוצע... לא יודע מה הגובה המדוייק שלי... צבע עיניים: חום ירוק אוהב אותו? כן צבע שער: חום אוהב אותו? ככה כהה צבע אהוב: ירוק למה קראת לעצמך ככה בתפוז? ככה... פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:שנות ה90 חברים מגרש ביתי והאו.סי ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):שמאלי חיות מחמד? הייה לי כלב... מה העבודה שלך? לא עובד... יש פירסינג לא קעקועים? בחיים לא אובססיות? לא התמכרויות לא איזה שפות אתה דובר. עברית ציטוט מועדף/ מוטו: אין לי... האם אתה חי את הרגע? לא יש לך סודות? הרבה... אתה שונא את עצמך? ממש לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אומרים לי שאני גאון ושאני חמוד... אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו"החיים עפ"י זוהר" מה הפחד הגדול ביותר שלך? לא מפחד מכלום אתה יודע לשיר? לא אבל אני עובד על זה האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? זה טיפשי ושטחי... לא... האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? להיות שמח אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?כן האם אתה פועל בפזיזות? לא האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא האם אתה פסיבי או פעיל? פסיבי... מאוד מאוד פסיבי... יש לך יומן/ ג'ורנל? היה לי מה החולשה הכי גדולה שלך? לא יודע... מה החוזק הכי גדול שלך? לא יודע... אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? הייתי רוצה להיות רזה אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? לא... אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? להיות עצמי מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את העיניים ומה הכי פחות אוהב? את הרגליים אתה חושב שאתה נראה טוב? כן יש לך ביטחון עצמי? לא לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? אני לא דומה לאף דמות בדיונית האם אתה: מעשן? בחיים לא.. על סמים? לא.. קורא עיתון? כן מתפלל? לעיתים רחוקות הולך לבית כנסת? לעיתים רחוקות מדבר עם זרים? כן ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? כן מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? ממש לא נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? לא אוהב את הקול שלך?לא

אני (= (...לא משהו מיוחד..)../images/Emo182.gif

שם: שקד. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא... מיקום: בבית, במחשב...אבל בתכל`ס במקום נידח בשם משגב.. האם תקראי לבת שלך על שמך? אממ..נופ. זה חולני לדעתי. אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אני מניחה גל.. אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? ליאור. כי אני פשוט אוהבת את השם הזה. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? אהאה? *מרימה נחיר* אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? כן, כי הוא ארוך מידי לסלבריטי..(אני אקח שם במה..) מין: עדיין בסימן שאלה..(נקבה.) סטרייט/גיי/ביי: ככל שידוע לי..סטרייט.. רווק? אררר, אתם חייבים אהאה? כן.... אם לא, רוצה להיות? תלוי מי היה איתי... תאריך לידה: 8.11.1990 גיל: 14. גיל שהיית רוצה להיות: לאיודעת, אני צריכה להיות שם כדי לדעת... כיתה: ח` מצבך החברתי: אממ..תלוי באיזה מצב רוח אני..אני לא אוהבת חברה כלכך.. גובה: 1.63 צבע עיניים: חום-שקד. אוהב אותו? לא, הוא לא מיוחד.... צבע שער: בלונדיני-דבש. אוהב אותו? כן..אני מניחה.. צבע אהוב: שחור, תכלת וכתום. למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי, לא מצאתי רעיון יותר טוב. פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: ראש גדול (1149), פאנפיקים (414) ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): שמאלית גאה!!! חיות מחמד? יש. פג קטן וחמוד. מה העבודה שלך? ביביסיטר.. יש פירסינג? לא...ולא נראה לי שיהיה... קעקועים? לא..אבל יום אחד יהיה... אובססיות? מאלפוי, אנשים מוזרים. התמכרויות? פרינס. אם אתה הולנדי אתה יודע מה זה.. איזה שפות אתה דובר? אנגלית, עברית ועבריאנגלי. ציטוט מועדף/ מוטו: "אין דבר העומד בפני הרצון אלא אם כן הרצון הוא עוגיה". האם אתה חי את הרגע? תמיד אני חושבת שכן ואז, מסתבר שלא.. יש לך סודות? ה-מ-ו-ן אתה שונא את עצמך? רוב הזמן. האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא!!! יש לך הרגלים רעים? לכרסם ציפורניים. לבהות בפג מחמד שלי... איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? רזית. (באמת תודה..).. אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? לא היו עושים...אבל אם כן אז: "החיים הכל או כלום.."? מה הפחד הגדול ביותר שלך? שאני אשאר לבד. אתה יודע לשיר? פחחחחחחחחח...ממש ממש לא. אבל אני אוהבת לשיר שלא אומרים לי שאני מזייפת. האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא, יכול להיות בעצם... האם אתה מתבודד? יאפ. אייי אמ אה לונלר וולף. מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? לעצב. אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? תלויי מי הייתי. האם אתה פועל בפזיזות? כןכןכןכן... האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? את כולי...אבל מפחיד אותי מה שאני מרגישה לפעמים... האם אתה פסיבי או פעיל? באמצע איפשהו... יש לך יומן/ ג`ורנל? אמממ..לא..הכל אני כותבת בלב. מה החולשה הכי גדולה שלך? שנוגעים לי בבטן... מה החוזק הכי גדול שלך? לעמוד על שלי שאני רוצה. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? את כל החלק האמצעי..(חזה, גב ובטן...) אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? ממש לא! אבל אני יודעת להסוות רגשות שאני רוצה... יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן, לא סיפרתי למרום כמה אני אוהבת אותו... אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? נופ. הם ניסו לבגר אותי..אני כבר לא ילדע קטנה ותמימה.. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? "בחיים תעשה חיים. כי, מהחיים בחיים לא תצא בחיים". מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? נופינג. ומה הכי פחות אוהב? את כולי..אבל בעיקר את מה שהיה אמור להיות ואין... אתה חושב שאתה נראה טוב? פחחחחחחחחחחח....כן, כמעט כמו שאני ערסים בעולם... יש לך ביטחון עצמי? ארג, תלוי ליד מי... לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? הארי פוטר..? לא, סתם, אני מניחה שאין כלכך מישהו... האם אתה: מעשן? לא, הורס את החיים. על סמים? תמיד...חח סתם, אני בדרך כלל מסטולה המחיים. קורא עיתון? כן, לפעמים. מתפלל? לא, אני מאמינה בדברים אחרים... הולך לבית כנסת? חחח...ממש לא. מדבר עם זרים? תמיד. זה כיף. ישן עם בובות פרווה? כןכןככן...עוד סטייה שלי... יוצא לטיול בגשם? כן, שאמאבא לא בבית...כי אחר יהיה לי מקלחת של צעקות... מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן, אשמתי שהם נדבקים?... נוהג? לא.. אוהב לנסוע מהר? כן, איי נייד ד`ה ספיד. אוהב את הקול שלך? לאיודעת, לא יצא לי לשמוע אותו..

CibiHeart92

New member
יפי, אני חולה על שאלונים!

שם: *לוקחת אוויר* נאקורי איי צ'יביהארט לב אוקיאמה שינזו טאו אירי. תקראו לי בקיצור נאקו האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? נאקו ביפנית זה אומר חתול. זהו מיקום: חדר מחשבים בבצפר? האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אני אקראה לה לירון, או ריי. השמור הכי יפים שיש אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? בטח אורי כי ככה קראו לאחי הקטן... ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? חברתי, ריי ^^ האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כל הזמן X_X אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? כבר נטשתי אותו XD מין: נקבה...נדמה לי סטרייט/גיי/ביי: אני בי. מי מופתע? רווק? לא ^-^ אם לא, רוצה להיות? לללללא ^0^ תאריך לידה: 11.6.88 גיל: 16 גיל שהיית רוצה להיות: 1\13-16 לנצח T_T כיתה: יא' מצבך החברתי: מעולה ^-^ למה את/ה בפורום? כי זו סדרה טובה ותמיד כיף להיות במקומות שהם אפשר למצוא אנשים בעלי תחומי עיניין דומים לשלי... גובה: מטר 70 צבע עיניים: כחול אוהב אותו? טוב בטח צבע שער: חום שטני אוהב אותו? מעדיפה שהוא יהיה כחול (אני רצינית!) צבע אהוב: כחול ^^ כחול סגלגול כזה D: למה קראת לעצמך ככה בתפוז? צ'יביהרט ששחכה H, בגלל שזה שם משפחתי, ו92 זה כי יש לי 92 פיצולי אישיות... פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: כל מה שקשור ליפני, מנגה ואנימה וכאלה, וגם גאווה צעירה ותמיכה נפשית ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית, אבל צמיד קיו תמיד על יד שמאל (על תשאלו) חיות מחמד? רוצה חתול T-T מה העבודה שלך? מציירת... ומטומטמת במשרה מלאה יש פירסינג לא קעקועים? לא אובססיות? הרבה, כל דבר יפני, חתולים, לצחוק על כל דבר, ושונן איי (שוב, לא לשאול) וכמובן גם קרמבו <.< התמכרויות: שונן איי וקרמבו ^^ איזה שפות אתה דובר. עברית, אנגלית, יפנית ציטוט מועדף/ מוטו: מה שכתוב לי בחתימה ועוד אוסף שלם של ציטוטים... האם אתה חי את הרגע? אני חיה עכשיו...ברגע הבא נברר יש לך סודות? ההורים שלי לא יודעים שאני בי, הולך? אתה שונא את עצמך? לא ^^ אני לא מסוגלת לשנוא אף אחד האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא X_X יש לך הרגלים רעים? אממממ....חוסר טאקט מסוים, ואני סנילית איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני טובה בציור...ומצחיקה ^^ אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו "חיוביות יתר" מה הפחד הגדול ביותר שלך? שאחד מהחברים שלי יפגע בעצמו, אני תמיד מפחדת מהיום שאחרי, וגם אני מפחדת מטביעה אתה יודע לשיר? כן, אבל לא מנצלת את הקול שלי מי יודע כמה האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? זה אחד הדברים הכי פאטאטיים!!! תהיו עצמכם!!!!!! האם אתה מתבודד? לא ^-^ מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? לחיות למען החלום ולא לחשוש מכל דבר אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? תלוי מי הייתי... האם אתה פועל בפזיזות? אני לא מבינה כל כך במושגים אנושים...נדמה לי שלפעמים כן לפעמים לא האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? מה הקשר בין זה לזה לכל הרוחות? מה שאני שונאת בעצמי זה שאני לפעמים לא יודעת לסתום האם אתה פסיבי או פעיל? מה זה אומר?@@; יש לך יומן/ ג'ורנל? רק בלוג... מה החולשה הכי גדולה שלך? שכולם נגדי, אני לא יכולה ככה מה החוזק הכי גדול שלך? פיצולי האישיות שלי ^^ אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אני רוצה להיות בישי T_T או לפחות שהעיניים שלי יהיו סגולות *-* אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? הרבה דברים אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? החיים נפלאים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שכל אחד מאושר כשהוא מוצא מה שמתאים לו מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את העיניים שלי -^.^- ומה הכי פחות אוהב? חזה גדול מדי X_X אתה חושב שאתה נראה טוב? לא ^-^ יש לך ביטחון עצמי? כן! לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? קיו סומה ויוקי אירי...שוב, על תשאלו האם אתה: מעשן? לא!!! על סמים? ריטאלין, שונן איי, וסוכר, נחשב? קורא עיתון? כן מתפלל? לא לאלוהים, אני לא מאמינה בדבר המגוחך הזה הולך לבית כנסת? ממש לא מדבר עם זרים? חופשי חופשי ישן עם בובות פרווה? איכס-! לא-!!! יוצא לטיול בגשם? תמיד מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן. מה לעשות נוהג? אממ....לא אוהב לנסוע מהר? כן >< אוהב את הקול שלך? לא ממש...אבל אני עושה חיקויים לא רעים

לירןןןן

New member
עוד שאלון!!

מפורסמים רן דנקר או רן יצחקי? יעל גולדמן או יעל בר זוהר? אם.סי שירי אן שירי מיימון? הראל סקעת או הראל מויאל? מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? צביקה הדר או צביקה פיק? אוכל: ג'חנון או מלוואח? פלאפל או שווארמה? פיצה או המבורגר? גלידה או פרוזן יוגורט? שוקולד וניל או שוקולד שוקו? גבינה חלקה או קוטג'? תה או קפה? שוקו חם או קר? טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? כוכב נולד 1 או 2? המורדים או פלוריסיינטה או ראש גדול? פרדייז הוטל או עדן לנצח? השיר שלנו או מיכאלה? מהדורת חדשות 10 או 2? כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן?

אמממ שאלון מסובךך

אמממ רן דנקר כמובן! יעל בר זהר.. שירי מיימון..חח איזה מעפן זה נשמע ה-ר-א-ל ס-ק-ע-ת כמובןן! מיכל אמדורסקי צביקה הדר.....פיק כבר פסה.. ג'אחנון... איכסססס לא פלאפל ולא שווארמה! פיצההההה גלידה...יאמי שוקולד וניל קוטג' לשלטון! קפה שוקו חם...כי חורף כבר לא ראיתי לא את 1 ולא את 2... כוכב נולד 2 נראלי....אהבתי את שניהם...אבל ב-2 יש את הראל סקעת! יוו! המורדים סדרה משגעת מטריפה אבל זה נגמר...פלוריסיינטה סדרה מהממת..אני מתה עליה...אבל בינתיים אין שומדבר מעניין-לא דיסק ולא הופעות..אז הבחירה-ראש גדול!!!! כאילו דה?! הסדרה הכי יפה בעולם עדן לנצח השיר שלנו.. חדשות 2 אלי יצפאן!!! אני מתה על התכנית.. ה-סוף..

a y o o s h

New member
יאי עוד שאלון ../images/Emo13.gif

מפורסמים רן דנקר או רן יצחקי? מטורפת על שניהם! אבל רן יצחקי לוקח.. בגלל שהוא שרוט בראש..חחח יעל גולדמן או יעל בר זוהר? אממ יעל בר זוהר.. אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מיימון הראל סקעת או הראל מויאל? הראל מויאל אבל גם הראל סקעת חמוד מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? מיכל ינאי!! צביקה הדר או צביקה פיק? צביקה הדר ברורר אוכל: ג'חנון או מלוואח? (חח אדם הנה שאלה על תימנים..) חח מלאווח! למרות שהג'חנון של אמא שלי הכי טעים בארץ :) פלאפל או שווארמה? שווראמה... לא אוהבת פלאפל... פיצה או המבורגר? שניהם! עליי... חח :) גלידה או פרוזן יוגורט? ג-ל-י-ד-ה!! שוקולד וניל או שוקולד שוקו? ונילללל גבינה חלקה או קוטג'? קוטג' תה או קפה? תה שוקו חם או קר? חםםםם טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? אי אפשר להשוות! אוהבת את שניהם... כוכב נולד 1 או 2? גם פה שניהם.. המורדים או פלוריסיינטה או ראש גדול? מס'תומרת? כמובן שראש גדול..חח
פרדייז הוטל או עדן לנצח? פרדייז הוטל! אין על הראשוןןן השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו מהדורת חדשות 10 או 2? מעדיפה לא לראות חדשות... אבל אמא ואבא רואים אז מה שיוצא יוצא... לפעמים זה לפעמים זה. כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אממ לא רואה אפחד מהם אבל בעיקרון מעדיפה את יצפאן!

lim02

New member
לירן.. תמשיך עם זההה

רן דנקר או רן יצחקי? רן יצחקי יעל גולדמן או יעל בר זוהר? יעל גולדמן אם.סי שירי אן שירי מיימון? שירי מיימון הראל סקעת או הראל מויאל? סקעת מיכל אמדורסקי או מיכל ינאי? אמדורסקי צביקה הדר או צביקה פיק? הדרר אוכל: ג'חנון או מלוואח? ג'חנון פלאפל או שווארמה? פלאפל פיצה או המבורגר? פיצה גלידה או פרוזן יוגורט? פרוזן שוקולד וניל או שוקולד שוקו? וניל גבינה חלקה או קוטג'? חלקה תה או קפה? תה שוקו חם או קר? חם טלויזייה: פרוייקט וואי 1 או 2? פרויקט וואי 2 כוכב נולד 1 או 2? כוכב נולד 1 המורדים או פלוריסיינטה או ראש גדול? פלוריסינטה.. (בלי להעליב) פרדייז הוטל או עדן לנצח? עדן לנצח השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו מהדורת חדשות 10 או 2? 2 כל לילה עם אסף הראל או אלי יצפאן? אלי יצפאן.. למרות שלא רואה אף אחד מהם

bary5

New member
חח

דנקר בר זוהר אמ סי שירי סקעת אמדורסקי הדר מלוואח...אין לי מושג מה זה ג'חנון..חח(יעני בחיים לא טעמתי....חחח) פלאפל (כנ"ל שווארמה...חחחחחחח) תלוי איזה.... גלידה שוקו קוטג' תה חם 1 (אורן מהישוב שלי!!!! כבוד!) גם וגם כולם...חח(אבל ראש גדול הכי) גם וגם השיר שלנו 2 אלי יצפאן

x skYler

New member
חחחחחחחח איזה חמודה!!! ../images/Emo13.gif

קרעת אותי מצחוקקק *-*

a y o o s h

New member
x skYler זאת אני! לא ראיתי ש...

אחי נכנס גם לפורום הזה אז כתב את ההודעה שלי בשם שלו... בכל אופן ההודעה הקודמת שלי הייתה מכוונת ל-chibiheart92... ( ככה רושמים את זה?)

· ··^v´¯`׳)תשובות לשאלון(׳´¯`v^

שם: אור האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: שוהם האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? בר ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? חברה שלי, בל שם מהמם! האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? אולי... מין: נקבהההההההה סטרייט/גיי/ביי:סטרייייייטטט(ית) רווק? רווקה,פנויה,יאך שאתם לא רוצים לקרא לזה... אם לא, רוצה להיות? !@#$%^ תאריך לידה: 13/03 גיל: 14 גיל שהיית רוצה להיות: אותו דבר....לא הייתי משנה את הגיל!! כיתה:ח' מצבך החברתי: מ-ע-ו-ל-ה למה את/ה בפורום? כי משעמם לי בחיים, וגםםםםםם כי אני רוצה לדבר עם רועי ההורס גובה: 169 צבע עיניים: טורקיז בהיר יותר נכון עין ירוקה עין כחולה..( im special) אוהב אותו? כן צבע שער: בלונד ט-ב-ע-י אוהב אותו? מאוד!! צבע אהוב: כל הצבעים! חוץ מצבע חאקי!!(בעעעע) למה קראת לעצמך ככה בתפוז? כי כל השמות האחרים היפים תפוסים... פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם:רק בראש גדול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימנית חיות מחמד? כלב וחתול מה העבודה שלך? העבודה הכי טובה בעולם- להציק לאח הקטן שלי!! יש פירסינג? באוזניים נחשב!? קעקועים? לא, למרות שזה יפה אובססיות? אין התמכרויות? סדרות ריאליטי ומחשב... איזה שפות אתה דובר. ספרדית עברית (כאילו דהה) אנגלית וערבית ציטוט מועדף/ מוטו: go with the flow האם אתה חי את הרגע? כן! יש לך סודות? כן אתה שונא את עצמך? ממש לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן יש לך הרגלים רעים? מאחרת איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? חמודה, יפה, נחמדה... אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "שוברת הלבבות" מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות! אתה יודע לשיר? כן..במיוחד במקלחת האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא! אני נשארת עצמי! האם אתה מתבודד? לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? חברים ומשפחה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?לא האם אתה פועל בפזיזות? תלוי האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא האם אתה פסיבי או פעיל? כן יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? אין לי כל כך...מתגברת על הכל מה החוזק הכי גדול שלך? ריקוד אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אין לי מושג... אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? ככה ככה... יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? הרבה דברים אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? בהחלט מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? ללמוד מטעויות ולדעת שתמיד יש מישהו שאוהב אותך ויהייה איתך בכל מצב מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את הפרצוף שלי ומה הכי פחות אוהב? לא יודעת אתה חושב שאתה נראה טוב? כן ולא רק חושבת יש לך ביטחון עצמי? כן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? אין האם אתה: מעשן? חס וחלילה על סמים? לא! קורא עיתון? לא מתפלל? לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? לא ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? לא מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לפעמים... משתדלת שלא נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? אממממ תלוי אוהב את הקול שלך? ממש לא זהו אלה היו התשובות שלי מקווה שעכשיו אתם מכירים אותי יותר טוב

bary5

New member
אני..../images/Emo8.gif

בר ברל כצנלסון..(מישהו מההגנה והעורך של עיתון דבר....(ישן...חח) כמו שקד..חח (משגב) לא.. יש לי תוכניות..חח אני חושבת ש..........אממ.........אין לי שמץ!.. ליאור, מיכל, או זוהר כי אני אוהבת את השמות!.. מה זה אמור להביע?!?!?!? חס וחלילה אני כצנלסונית גאה! נקבה! סטרייט לצערי כן.... לא! 13.5.91 שאני אגיע אליו אני יגיד לך... ח' בסדר!...חחחח (רק החברות שלי יכולות לענות לשאלה הזאת..) כי אני רוצה לדבר עם השחקנים ולהכיר ילדים חדשים!.. מטר 50 ומשהו או 60 ומשהו.... חום כן חום דבש כן כחול וכתום סתם לא חשתבי על משהו אחר באותו רגע.. אין כרגע... ימינית גאה! אוגרות ביביסיטר לא קעקועים..אולי יותר מאוחר..... מחשב, טלויזיה, מחול, סוסים, אנשים שווים,(המבין יבין...אהם שקד..) ובעיקר ראש גדול!!..(שקד עדה!) אין ערבית ממש קצת!...מה שאני מצליחה להבין מחסן..חח (אהמ שקד...) אנגלית ספרדית קצת והולנדית קצת.... החיים הם חרא..... לא יודעת.... כן לא ממש.. לפימם שאני מבואסת ממש או שאני עושה משהו ואני מתחרטת עליו אז קצת....... כן לא ממש... שיער מושלם(אהמ... לא!!!) החיים על פי בר... מוות לא ממש..חח כאילו קצת... לא בחיים לא!! לפעמים שאני מבואסת!... חברים (אהמ....חח שקד..) אני חושבת שכן... לא מפחיד...לא....שונא.... כן אבל זה חסוי... תסביר/י את עצמך....?!?! כן..היה עד שחיטטו לי בו....אבל הוא עזר לי להשיג את מי שאני אוהבת... רקדנים...חחח סתם... לא יודעת.. אני חושבת שניר...(אהמ... שוב שקד....חח) אין לי מושג.. אולי סוסים...או מחול.. תן/י לי לחשוב על זה ולחזור אלייך.. חסוי.....(הרבה דברים) לא כן ככה.. לנצל אותם ידיים ועיניים רגליים בערך.......... בערך............חחחחחחחחחח אמממ.....לא יודעת... ל-א ל-א לפעמים... לא לא לפעמים..חח תלוי ברמת החירפון.....חחחחחח (סתם תלוי במצב הספציפי...) לא כן תלוי לא לא כן

פלגיה

New member
נרגע!!!

טוב נהיה נחמדים ונענה לך: 1.שם -יעל 2. לא 3. ליד ירושלים 4. כן 5. אין לי מושג! 6. יונתן 7. לא 8. לא 9. נקבה 10. 1.2 עד כאן אין לי כח יותר סוריייי בפעם הבאה תמספר\י זה בן או בת? אוהבת
ככה
יעל

פלגיה

New member
אופסססס!

לא שמתי במקום הנכון ת' הודעה הקודמת לא להתייחם... אוהבת
ככה
יעל

לירןןןן

New member
שאלון!!!!!!!!חדש!!!!!!!!!!

מה החלום הכי גדול שלך? איזה מזל את רוצה להיות? האם שמת עדשות אי פעם? מי הדמות הנערץ/ת אלייך? האם לדעתך הראל מויאל היה צריך לזכות? למי הצבעת בכוכב נולד? איזה מחזות זמר תלכו בחנוכה? מה את/ה רוצה להיות שתיהיה גדול/ה? איזה כיתה את+מספר כיתה? איזה שיר אהוב עלייך? איזה זמר אהוב עלייך? מי מהמנחים של אקזיט את/ה הכי אוהב/ת? איזו שפה את/ה רוצה לדעת? מה דעתך על מיכל/מישל שפירא? מה דעתך על התוכנית פרוייקט Y? האם להילה הגיע לזכות? כמה הודעות SMS את/ה שולחים בחודש? איזה חברה של בגדים את/ה קונים? שרשרת.עגיל או צמיד? פן מסולסל או חלק? בריכה או ים? אגם רודברג או נינט טייב?

שלייייייייייייייייייייייייייייייייי

מה החלום הכי גדול שלך?להיות עם אדם הירש:) איזה מזל את רוצה להיות?דגים..המזל שלי! האם שמת עדשות אי פעם?לא מי הדמות הנערץ/ת אלייך?אדם הירש האם לדעתך הראל מויאל היה צריך לזכות?הראל סקעת המלך!! למי הצבעת בכוכב נולד?הראל סקעת איזה מחזות זמר תלכו בחנוכה?פסטיגל שיקגו מה את/ה רוצה להיות שתיהיה גדול/ה?אמ... גלית גוטמן איזה כיתה את+מספר כיתה?ט'5 איזה שיר אהוב עלייך?אממ... יש הרבהה איזה זמר אהוב עלייך?אממ.. גם הרבהה מי מהמנחים של אקזיט את/ה הכי אוהב/ת?עפררררררררר איזו שפה את/ה רוצה לדעעת?צרפתית מה דעתך על מיכל/מישל שפירא?איכס!! בבעעע לא אוהבת אותה מה דעתך על התוכנית פרוייקט Y?יפההההה האם להילה הגיע לזכות?ברור הילה היא ה-ממלכההההה כמה הודעות SMS את/ה שולחים בחודש?וואייי הרבההה איזה חברה של בגדים את/ה קונים?היינסס.. הרובב שרשרת.עגיל או צמיד?עגיל פן מסולסל או חלק?חלק בריכה או ים?יםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!! אגם רודברג או נינט טייב?אממ אגם ביופי נינט. בכללליי..

למעלה