שאלונת..

שאלונת..

תגידו למישהו יש ת'תמונה של רועי בסדרה ההפסקה הגדולה
תודה למי שמביא

אין לי אבל אני יכולה...

לצלם עם המצלמה הדיגיטלית את הטלויזיה ולשלוח לך אבל יש בעיה קטנה... אחותי לקחה אותה לבסיס אז רק עוד שבוע המצלמה תחזור אז אני יצלם ביום שני הבא אם את רוצה ו.... תגידי לי אם את רוצה...

אהה!!! רועי כתב את זה!!! אני לא

מאמינה!!!! חשבתי מישהו אחרר!!! ו.. אני גם כן לא כל כך רואה כי יש לי בצפר... אז רק אם איזו מורה חולה אני חוזרת הביתה ...ואני רואה..!

אני סתם זיפזפתי לפני איזה 3 חודשים

או חודשיים, ופתאום ראיתי את רועי וינברג השווההההההההה, והתחלתי להתלהב חח אז המשכתי לראות את כל הפרק, וזהו יצא לי לראות רק פרק אחד... (ומזל שזה היה איתו :]) האמת שלדעתי זו לא סידרה מש'ו, אבל התלהבתי כי רועי היה שם חחחחחחח

חחחח...רועי קרעת אותי

אתן באמת רואים את זה פחחחחחחח חחחחחחחחח באמת סידרה דבילית חחחחחחחחחחח איזה צחוקים איתך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חה חה חה..! תיכנס רגע אביב...

הילדה הזו.. (שביקשה שנשלח לה תמונות) כולה שאלה שאלה... ואני עניתי לה...! טוב ואם יש לך בעיה שהיא רואה את זה (ואני לא רואה בינתיים כי רק לפני שבוע ידעתי שרועי משתתף שם... ובגלל זה ראיתי.. זה נורא משעמם אבל.. אני רק רואה את ההתחלה אם רועי נמצא שם אז אני רואה.. ואם לא אני עוברת ערוץ) בקיצור.. אם זה מפריע לך שהיא רואה אז יש לך בעיה כי היא תעשה מה שבא לה...!!! להיתראות!!! לילוש!

רואים שאת לא מקשיבה

אולי יש לך שריטה אני ביכלל לא אמרתי משהוא על הילדה הזאת רק אמרתי שרועי צודק "מה אתם באמת רואות את זה" חחחחח...זה היה המשפט המצחיק לא הילדה הזו יש בעיות שלחי למסרים נדבר שם... כָפִּיִש??!!...

חחחחח!!

קודם ראתי... זה ממש מפגר... כזה הם מתחילים לבכות שמפרסמים דברים בפורום שלהם ובכלל כל הילדים שם (חוץ מרועי) חנונים בטרוף!! (חח נראה לי שהם לומדים עם רועי באותה כיתה או בשכבה שלו..! ---> רועי אל תעלב שאמרתי שהם חנונים אבל הם נעלבים מכל דבר!! זה לא הגיוני) בקיצור... כנראה שזה היה הפרק הראשון והאחרון שאני ראיתי ואראה...

shirel 1211

New member
רועי../images/Emo41.gif

אתה צריך להתגאות בזה שאתה משחק בתוכנית הזו
אני במקומך הייתי מאושרתתתתתתתתת
נ.ב: איזו תוכנית זו
אני מכירה את ההפסקה הגדולה מ- Fox Kids אבל לא נראה לי שלזה אתם מתכוונים

shirel 1211

New member
אההההה

תודהההה רק חבל שאני לא יכולה לראות את זה... אני מסיימת מאוחר... אבל לא משנה, אני אקליט! תודה צליל!!

חחחחחחחח על לא דבר.......

אבל שיראל לא תמיד רועי מופיע, הוא הופיע רק באיזה 2 פרקים וזהו... תקליטי ליתר ביטחון, אולי הוא יהיה שם....

shirel 1211

New member
שאני סתם אבזבז קלטת

אין מצב חחחח זה מה שאני אעשה: אני אתלה תמונה ענקית של רועי בכל מקום בבית כדי שיזכרו את הכוסון הזה
אחרי זה, אני אכריח את אמא שלי ואחי לצפות בתוכנית הזו
ואז, כשהם יראו את רועי הם יקליטו אותו ב-ל-ב-ד
רק שלא יתאהבו בו...חחחח
מה את אומרת

למעלה