שאלונת..

חחחחחחח

וואיי בהתחלה לא ידעתי שזה סדרה מבויימת חשבתי שזה בית ספר אמיתי אמיתי ולא הבנתי למה רועי קשור לגניבת פלאפונים הזאת חחחחחחחח

ההפסקה הגדולה?

סליחה על הבורות אבל... איזו סדרה זאת ובאיזה ערוץ היא משודרת?!

?!?!?!?!

באיזה ימים?! כי מחר אין את זה...

תומקה

New member
את מדברת על הסדרה..

שרואים קטע על ילדים מבית ספר , ואחרי זה יש מנחה וכיתה שבאה להתארח והם מדברים על המיקרה ומנתחים אותו?? בערוץ 2?? (או 1)?

טוב מזה? פרסומות להפסקה הגדולה?

מתערבת איתכם שמאז שנודע שרועי משחק שמה הרייטניג של התוכנית עלה בטירוף.. חחחחחחחחחח

טוב דיי זה פורום של ראש גדול זוכרים

לפניי כמה ימים גור כמעת חשב שהחלפנו את ראש גדול בארתור?! חחחחח אז דיי בואו נדבר על ראש גדול, הרבה יותר מעניין!!!!!!

תומקה

New member
אןף תירגעו כבר!

אז לרגע אחד עברנו נושא...אוו אוו בואו נתאבד!!!!!!! דיי כבר עם האובבסיה הזאת!!! השחקנים האלה הם ילדים כמונו ואני בטוחה שיש כאן הרבה ילדים שהם הרבה יותר מוצלחים מהשחקנים האלה! דיי כבר עשיתם מהם אלילים ! "גור חשב שהחלפנו את ראש גדול באתור" ..אוו..ממש קורע לב..באמת איך יכלתם??! מצטערת על ההתפרצות..אני פשוט לא יכולה לסבול את זה שאני רואה איך ילדים בגיל ההתבגרות מקדישים את כל כולם לאיזה דמות נוצצת וזוהרת, ואוטמטית מנטרלים את עצמם ולא חיים את החיים שלהם!!

בוא'נה זה היה בצחוק מה את חושבת

שאני לא מרשה לעצמי לדבר בפורום על דברים אחרים חוץ מראש גדול?! ובואי נגזים "ולא חיים את החיים שלהם" מי אמר שאנחנו לא חיים את החיים שלנו?! זה שאנחנו אוהבים סידרה, ושחקנים ומקדישים קצת מהזמן הפנוי שלנו לדבר על הסידרה ולדבר עם השחקנים זה לא אומר שאנחנו לא חיים את החיים שלנו...!!!!!!

תומקה

New member
את לא חיה את החיים שלך בכך ש..

את כל הזמן בהתעסקות סביב השחקנים ומה הם יחשבו ומה זה ומה זה. ואת יודעת אני לא מדברת עלייך ספציפית, אני מדברת על הרה בנות כאן (בעיקר) שכל הזמן רק חושבות ומפנטזות על הילדים האלו כאלו הם לפחות התגלות האלהית..! את רואה אני אפילו לא צליחה לתאר את זה. אבל כל העניין הזה של "בעלי" ו"אחי" ו"הוא רק שלי" ו"אני אשתו הבלעדית" וכו'...זה ממש פטתי!!!!! וזה עצוב מאוד לראות איך בנות ישראל היקרות מביאות את עצמן לכזאת דרגה של שפל, מבלי שהן אפילו מודעות לכך!! כן, זה עצוב, ובנתיים היחידים שנהנים מזה ומוחמאים מכך הם השחקנים עצמם--שמקרה שלא שמתם לב, הם חיים את החיים שלהם! העובדה שהם מתחברים לפורום כל הרבה זמן, קוראים את ההודעות, נהנים מתשומת הלב, ועונים בהודעות בסטייל "חח כן..." "תודה רבה.." "אני מעריך מאוד את האהבה של כולם." ועוד משפטים מהסוג הזה...רק מוכיחה כמה נמוך אתן יורדות. וזה מאוד מציק לי. ואני כותבת בפורום הזה כמו בעוד מקומות שבהן אני כותבת, כי אני מתייחסת לאנשים עצמם, לא לסדרה, לא לשחקנים, לא לכל הפוזות- אלא לאנשים! ואני באמת מנסה להבין כל אחד, ולהסתכל על זה מעבר לסתם כינוי, אלא יותר מה מאחורי זה. בכל מקרה אני חושבת שקצת גלשתי, אבל היה לי חשוב נורא להגיד את הדברים האלה!! מקווה שהרבה כאן קראו את ההודעה הזאת, והפנימו. ועכשיו התגובות...

שמעי בחלק מהדברים את צודקת אבל

גם אני לא מתייחסת רק לזה שהם שחקנים, אני מתייחסת גם לזה שהם בני אדם!!!!!!! וכשאני כותבת להם את ההודעות האלה אני לא מצפה שהם יגיבו לזה!!! אני רק מצפה שהם יקראו את זה, יחייכו ויהיו מאושרים!!! ותאמיני לי אני מדברת מכל הלב אני באמת לא מתייחסת רק לזה שהם שחקנים!!!!!

תומקה

New member
לא התכונתי לזה..

לא התכוונתי לזה שאני כותבת לשחקנים בתור בני אדם. אני בכלל לא כותבת לשחקנים!! (פעם הייתי כותב. עד שהבנתי שזה ממש דבילי מצידי.) התכוונתי לזה שאני נכנסת לפורום כדי לדבר עם האנשים..עם הילדים האחרים...הבנת? ו...אני שמחה שאני צודקת (בחלק מהדברים..) (=

למעלה