שאלות, בקשות, המלצות...

yaelsn

New member
מה אתן מחפשות בבסיס?

מניעת הצהבה? עמידות? חיזוק הציפורן?
כל בסיס מיועד למשהו אחר.

אני משתמשת בstickey של CND שעוזר לי לעמידות הלק (מוסיף יום-יומיים), אבל לא מונע הצהב ולא מחזק (כי הציפורניים שליי מספיק חזקות טפו טפו).

אגב, יש לפושה גם לק בסיס, לא ניסיתי אותו אבל הבלוגרית vampy varnish ממליצה עליו.

yaelsn

New member
שיכין לך גם קפה?

אני אישית לא מכירה בסיס שעושה את כל הפעולות האלה ביחד. בד"כ צריך להתפשר על משהו...
יש בנות שמאוד ממליצות על הבסיס Duri שמונע הצהבה ועוזר לחיזוק. לא יודעת איך הוא בעמידות אני אישית לא מנסה אותו כי הוא מכיל רעלים ואני לא משתמשת בלקים שאינם 3free
את יכולה לחפש אותו באיביי, הוא לא יקר :)

ויוריד את האשפה בבקשה

מעדיפה משהו באמת בלי רעלים.
אולי זה של פושה נראה לי טוב. ננסה אותו.

yaelsn

New member
יש מצב... אשמח שתעדכני אותנו אם כן :)

למרות שאני בינתיים מרוצה מהCND שלי, אבל אם פושה מוצלח כמוהו וגם מונע הצהבה זה יהיה מעולה!

BloodyRose

New member
אני משתמשת במחזק של סאלי הנסן כבסיס

הציפורניים לא מצהיבות, אז אני מניחה שהוא גם מונע הצהבה

לא יודעת בנוגע לעמידות כי אני לא שמה לקים בלעדיו, אבל יש לי לקים שמתקלפים אחרי יומיים וכאלה שמתקלפים אחרי שבוע, אז אני מניחה שזה יותר תלוי בלק ולא במחזק בסיס.

לק ג'ל של לייף

מישהי ניסתה?
ומישהי יודעת אם מגיע בסט הזה עוד צבע חוץ מאדום, או אם הם מתכוונים להתחיל להוציא לקים ג'ל בצבעים?
כל מידע שיינתן יהיה נחמד :]

לק ג'ל של לייף

מישהי ניסתה?
ומישהי יודעת אם מגיע בסט הזה עוד צבע חוץ מאדום, או אם הם מתכוונים להתחיל להוציא לקים ג'ל בצבעים?
כל מידע שיינתן יהיה נחמד :]

yaelsn

New member
לא ניסיתי, אבל ראיתי על המדף שהיו עוד צבעים

לא המון, משהו כמו 5-10 בקבוקים (אני זוכרת שראיתי ורוד, מעבר לזה לא שמתי לב מה עוד היה)

ענבל מ

New member
שאלה של חדשה

כשהייתי בתיכון מאד אהבתי למרוח לק ציפורני הידיין וממש אהבתי גוונים כהים. במרוצת הזמן הפסקתי... וממש יצאתי מהעניינים.

נפצעתי בבהן של הרגל לפני כחודש וכתם שחרחר מעטר את הציפורן שלי. אני מתארת לעצמי שיקח לזה המון זמן להיעלם ובינתיים ממש ממש חם לי בנעליים סגורות. לכן אני מבקשת לשאול אתכן: איזה גוון למרוח על ציפורני הרגליים, שגם יכסה וגם יהיה סולידי יחסית? הסנדלים שלי בצבע שחור וככה גם רוב המכנסים שלי ליום יום.

אשמח לעזרתכן :)

trilliane

Well-known member
מנהל
מה נחשב אצלך לסולידי? אילו גוונים את אוהבת?

ענבל מ

New member
מניחה שמחפשת משהו שלא יבלוט יותר מדי...

אבל שיכסה.
לא אדום, לא כחולים. אני חושבת שאני מתלבטת בין ורדרדים/ אפרסקיים לבין גוונים כהים מאד.

trilliane

Well-known member
מנהל
ורדרדים או אפרסקיים לא נוטים לתת כיסוי טוב

אלא אם הם במקרה ממש אטומטים או שאת מורחת הרבה שכבות.
צבעים שנותנים כיסוי טוב הם כהים (כמובן כחול, סגול, ירוק כהה, שחור) ומטאליים, אבל אני מניחה שזה כבר פחות סולידי מבחינתך.

yaelsn

New member
יש גם אפרסקים וורודים אטומים

למשל fiji של אסי וspring in my step של צ'יינה גלייז (בתמונה)

פיגרו1

New member
שאלה לגבי לק OPI מסדרת Gwen Stefani הכסוף

שהיה push and shove הוא מעין אולטרה מבריק מיוחד כזה. זו קולקציה ישנה והייתי שמחה לדעת אם מישהי ראתה לק כזה למכירה בארץ או ברשת
(עדיף בארץ) ושנית אם אולי מישהי מכירה לק זהה לזה רק של חברה אחרת שזמין לקנות כמותו בארץ?
ניסיתי לבדוק בסניף של אפריל אבל לא היה להם אותו

המון תודה על העזרה מראש.
שבוע טוב!

yaelsn

New member
זה לא כזה ישן, יצא רק לפני כמה חודשים

אני יודעת שמכרו אותו באפריל, יכול להיות שהוא נגמר במלאי.
באיביי יש אותו בוודאות, ואני מכירה מישהי בפייסבוק שמוכרת את שלה אם את רוצה לקנות אחד משומש :)

נועה011

New member
לק ג'ל

האם אני יכולה למרוח בעצמי לק ג'ל על הציפורניים במקום ללכת למניקוריסטית והעמידות תהיה זהה (כלומר, יחזיק בערך שבועיים)?

האם הלקים של הג'ל שנמכרים בסופר פארם הם מומלצים? הרי יש צורך לחמם את הצבע אחרי המריחה על מנת שיתייבש, איך אפשר לבצע את זה בבית? עם פן?

בנוסף, האם אפשר לשים על לק רגיל שכבה עליונה של לק על מנת שייראה כמו לק ג'ל (כלומר יהיה לו יותר עובי וברק)? על איזו שכבה עליונה של לק תמליצו?

למעלה