שאלות והצעות

Jell O ShOt

New member
tickets for the quater finals

hiiiii! im lookin 4 a tickets 4 the quater finals of the CL, where can i buyit? what is the prices? ill be in the uk is it dificult 2 get tckts ? when is the "hagrala"????? plzzz helpppp!!!!! thnx byeeeee

shahaf78

New member
קורסי מצילים ומפעילי בריכות בעפולה ובקיסריה

**קורס מפעילי בריכות שחיה באישור ובפיקוח משרד הבריאות יפתח בסוף מרץ בעפולה. הקורס מתקיים ע"י ביה"ס למקצועות הבריכה הותיק בתחום הכשרת מפעילי ומצילי בריכות בצפון. משך הקורס 3 חודשים,פעמיים בשבוע(יום ג' אחה"צ+יום ו' בבוקר) תנאי קבלה-12 שנות לימוד+גיל 21 ומעלה-ההרשמה בעיצומה! ***קורסי מצילים מועד חורף יפתחו בקאנטרי עפולה ובקאנטרי קיסריה סוף מרץ. משך הקורס 15 מפגשים. לבוגרי הקורס תוענק תעודת מציל סוג 1 מטעם משרד התמ"ת(העבודה) ובית ספרנו ותעודת מע"ר מתקדם-בכפוף לעמידה במבחני הסיום בסיום הקורסים מובטח סיוע במציאת עבודה לפרטים והרשמה-שחף-054-4706750 אתר ביה"ס-www.shohar10.co.il

rinat2107

New member
שלום לכולם צריכה עזרה

היי, אני רוצה להפתיע את חבר שלי לכבוד יום הולדתו ולקחת אותו למשחק של מכבי תל אביב: כאן נכנס הצורך בעזרה: היום הולדת ב15.4 ואני רוצה ללכת למשחק מעניין (כלומר אולי מול קבוצה מחול) הוא אוהב את מכבי ת"א איפה אני מוצאת תאריכים? איפה אני קונה כרטיסים? והכי חשוב איך אני מחליטה לאיזה משחק הכי כדאי?? תודה רבה!

ת מ ר ב ר

New member
שושן פוקים

מילדות אני (תושבת המרכז) אוהבת את ירושלים. מדי שנה אנחנו (אני ובני) נוסעים לירושלים\ כאשר ילדי החמוד מכין מסלולים ומתמקד בעיקר בתוך השכונות הירושלמיות הדתיות. בשנה שעברה טיילנו לנו בפורים ו..... הגענו יום אחד מוקדם, בפורים של הלא מוקפי חומה... והפסדנו את כל הצבעונות והצבעים והריחות שאופפים את ירושלים השנה אמרתי למה שהשנה לא נהנה מירושלים.... אבל... בירושלים שושן פורים "נופל" ביום שבת.... ואולי נראה קצת מהמראות אבל לא נצליח לטייל.... לצערי אנו תלויים בתחבורה ציבורית ולא ניסע בשבת (וגם לא נפגע ברגשות אחינו הדתיים), אז שאלתי היא האם ייתכן שהחגיגות הירושלמיות יהיו ביום אחר? תודה

עזרה לסטודנטית בשאלה

שלום, הנני סטודנטית לתקשורת, אני עושה עבודת מחקר בנושא צפייה באופרות סבון/טלנובלות וצריכה את עזרתכם במס' שאלות. הפנייה מיועדת לגברים בלבד והינה אנונימית לחלוטין. תודה 1. האם אתה צופה באופרות סבון/טלנובלות? אם כן, מדוע? 2. האם אתה צופה גם באופרות סבון ישראליות, זרות או בשניהם? 3. במה תעדיף לצפות: אופרות סבון ישראליות או זרות? ולמה? 4. האם אתה מתחבר לדמויות או לעלילות מסוימות? פרט תודה

למכירה ספרי כדורגל וחולצות כדורגל מקוריות

ליברפול כדורגל חיים ומוות שאול אדר פלה אל בשר ודם יורם מלצר managing my life \ alex ferguson faith of our fathers football as a religion the guvnors \ mickey francis and peter walsh fever pitch \ nick hornby soccer modern tactics \ alessandro zauli 8 הגליונות האחרונים של מגזין הכדורגל הבריטי 4-4-2 חולצות: ברסה (רונלדיניו) ליברפול יונייטד ארסנל ווסטהאם מכבי חיפה החולצות במידות xl-xxl

אייל133

New member
הצעה....

שלום רב, שמי אייל ואני מנהל הצלמים באתר הספורט Sportlife.co.il רציתי להציע לך הצעה, אנו עובדים על פרוייקט גדול של גלריות אוהדים מכול אירועי הספורט במדינה אנו מחפשים צלמים מכול רבחי המדינה. פרטים נוספים במייל [email protected]

clevelandrocks

New member
אביגיל רוז ודני רובס באולפן ליגת האלופות

מישהו יודע איזה שירים ביצעו דני רובס ואביגיל רוז באולפן השבוע? תודה.

tix1

New member
זכית בגמר הצ'מפיונס? קבל כרטיסים ל euro2008

תן זוג כרטיסים קט.1 - קבל זוג כרטיסים לחצי גמר היורו,קט.1 (300 יורו ערך נקוב!) (או תן זוג לצ'מפיונס, קט.2 ,תמורת זוג לרבע גמר היורו,קט.1 (180 ע"נ)+2 לילות במרכז וינה !!! תזכורת- טיסות ומלון לזוג יעלו במוסקבה החל מ-2200 יורו+ 200 דולר ויזה. טיסות ולינה לזוג יעלו בוינה, החל מ-1000 יורו ------> חומר למחשבה!!! [email protected]

קוסטיקה

New member
איפה ניתן למצוא לוח מסודר של תאריכים ושעות

לכל המשחקים שנותרו בליגת האלופות? תודה.

luai1212

New member
מחפש אנשים שרוצים לטוס לחצי גמר ליגת האלופות!

מה קורה חברים! מחפש אנשים שמעוניינים לטוס יחד איתי לחצי גמר ליגת האלופות באנגליה אולדטרפורד! מנצ'סטר מול ברצלונה ! לרצינים בלבד שמוכנים להשקיע העסק לא זול! אז שלחו הודעה!

luai1212

New member
תגובה

ב 29 מנצסטר נגד ברסה ב 30 צלסי ליברפול ב 22 ליבפרפול צלסי ב 23 ברצלונה מנצסטר

קוסטיקה

New member
תודה, האם אתה יודע את ה

שעות של המשחקים ב-22/4 וב-23/4. אני בחו"ל.... תודה!

למעלה