שאלות כלליות

אולבסון

New member
תודה ../images/Emo9.gif"

תודה רבה עכשיו רק נשאר החלק של הבניה של השיריון. אין לי מוסג איך מסיגים חומרים כאלה או איך בונים שריון שרשראות כמו באתר שמצויין למטה. נראה מה יהיה. תודה בכל אופן. אם אתה בקבוצה של גמדים קח אותי בחשבון כאופציה [כבר נרשמתי] איל

אולבסון

New member
הגודל לא קובע....

רציתי להרשם להיות גמד. אך אמרו לי שאני גבוה מידי [חבל]. אז בחרתי להיות בן אדם ואז אמרו לי שבני האדם מדברים ברוסית [חבל]. נשאר לי רק לבחור באורק. [אני לא אוהב אלפים, כן יש כאלה]
בקיצור בעיה. אך שמעתי ש מפקד הגמדים גם הוא גבוהה וכנראה שזה לא כזה חשוב. השמח אם יבאירו לי את העיניין. בתודה מראש. איל

אולבסון

New member
אני רוצה להיות גמד

אני רוצה להיות גמד אך אני בגובה 1.80 שמעתי שזה לא חשוב מכיוון שגם ככה מפקד הגמדים בעצמו גבוה.

Leshka

New member
The Voice Of Sauron

Hi,guy, you can really join the Mordor team,but if you wanna to be dwarf & u don´t speak russian u can join the Esgaroth team.

אולבסון

New member
כן אבל...

אני רוצה להיות גמד, ומאחר שכרגע הבנתי שהשפה לא חשובה כלל אז כבר לא משנה לי. רק מה שמפריע לי הוא שאני לא יודע עם הגובה שלי [1.80] לא מפריע לשאר השחקנים בארוע.

Mammoth

New member
About the height problem .

Fist of all - a question to you . Which one of the dwarwen teams have you applied too ? And about the height - well , the will be at least 8 to 10 dwarfs on different teams who are well above 1.80 m barrier ( i´m 1.86 and i´m deffenetly not the tallest ) . So have no fear , you´ll fit right in :) . Dan - Mammoth , Sergant . Blue Mountains Patrol .

שאלות כלליות

אנשים יקרים הפורום הזה יגדל בקרוב למשהו די גדול. אם לא תשרשרו לא נמצא כאן כלום - אנא!

IDstorm

New member
fellowship

יש קבוצה שמשחקת את התשע שיוצאת מריוונדייל עם הטבעת או שחקנים של פרודו וגנדלף אילו חלקים מהספר תשחקו?

אז אתה דובר עברית...

המשחק הוא ב-setting של הארץ התיכונה ומתחיל אפושו לפני תחילת ההוביט. איך תתפתח העלילה תלוי בעיקר בשחקנים ובקבוצות. לא מדובר בהצגה אלא במשחק. מה עם החלפת שם? וריכוז שאלות.. ותשרשר - אני לא אמשיך לסדר את ההודעות שלך (למחוק הרבה יותר קל)

IDstorm

New member
I do

the last massage my friend wrote, I speak hebrew but i write much faster in english,and what about my last question about the teams

zany

New member
פרטים לגבי הבזאר ועלות המשחק:

עד כמה שאני יודעת (משיחות עם המארגנים). בבזאר יימכרו שלל דברים ואביזרים שיוכלו לקשט את חדריכם או לשמש אתכם נאמנות במשחק עצמו. ימכרו קשתות, חיצים, חרבות שריונות, ובקיצור, מה לא... למרות שאני ממליצה להכין או לקנות הכל כבר מראש. לגבי מחירים: אין שום כוונה להרוויח מהעניין, המארגנים מתרוצצים ומסדרים דברים כבר מלפני כמה חודשים. וכל העסק הזה הולך , כנראה, להיות מאוד מושקע ומאוד יקר (בכללי). כמובן שהמחיר לשחקנים יהיה נמוך ככל האפשר. לדעתי מדובר בכמה עשרות שקלים (ולא במאות). -זאני

דוד לוי

New member
על כלכלה

באתר כתוב כי כל קבוצה תקבל מתכת ותצטרך לטבוע לעצמה מטבע. האם אמירה זו רצינית, ואם כן אז איך בדיוק אמורים לטבוע מטבעות?

zany

New member
מאני מאני מאני

לא כל קבוצה תצטרך לטבוע מטבע לעצמה, אבל בעקרון כן. יהיו מטבעות. קל מאוד להכין, המתכת שתינתן היא יחסית קלה להתכה ואפשר אפילו בעזרת גז המטבח הביתי, או לחילופין, במכשיר המסת מתכת שנמצא ברשותינו. התבנית למטבע קלה להכנה (אפילו סתם פלסטיק קשיח), אפשר לבחור נניח סמל או סילואטה של הקפטיין או משהו כזה :)) ככל שהמטבע יפה יותר, ככה הוא שווה יותר. אל תטרח להתעמק בנושא אם אתה לא מתכוון להיות אחראי כלכלה בקבוצה שלך. -זאני

דוד לוי

New member
למעשה אני כן ק"ת

וזו נראית לי פעולה מאוד מסובכת. כלומר, כשהייתי קטן טבעתי מטבע במוזיאון ישראל, אבל מנין לכם מכשיר הטבעה, ואיך מכינים תבנית?

sparrow_ml

New member
תפקידים במשחק ומימושם... [שוב]

חברי ואני מתכוונים להיות בקבוצה של גונדור רצינו לדעת האם יש אפשרות שנשחק בתפקידים של ריינג´ר או קוסם ואם כן.. איך מתבטא הקסם של הקוסם ומה היכולות שלו [בקיצור אשמח לקבל כמה שיותר מידע על נושא זה] תודה בכל מקרה

Leshka

New member
Alatar TheViolet

I beg your pardon, but the Gondor team is Russian speaking team only.Coose other team

PapaMishka

New member
Survivng in the forest guide

We are going “into the wild” for 2 days. At least one night you will have to spend sleeping in the forest. For that you have to bring: tents, sleeping bags and all kind of personal stuff you might need. Osher (Radagast) and some of his people already went to our games. You should ask him, what to take. Food. Bring it with you. There will be inns and pubs in the game but they are not there to feed people. We do not have resources to hire professionals to do full-time cooking. And we’d need you to pay a lot more. If you do not want to do anything serious – bring things for sandwiches (just remember, that Humus and pastramis will go bad after some time). Bring tea and coffee and things you can boil water in. May be “Manot Hamot”. Check out www.sca.com - there should be some things on what to cook in the forest. As far as I know, there will be toilets. There might not be shower so get used to the idea – you’ll have to be dirty for 2 days. Bring some extra clothe to put under your costume at night. It might get cold. If you need any medicine (or you think you might need – usually stuff for headaches and stomach problems) bring it with you. May be GMs should open a special web-page with that kind of information.

למעלה