שאלות לגבי אפילציה

AlessDel

New member
שאלות לגבי אפילציה

היי גילי, אחרי שקראתי קצת בפורום נחשפתי לשיטה שנקראת אפילציה ואחרי חקירה מעמיקה באתרים אמריקאיים, אכן אפילציה היא שיטה הכי טובה חד משמעית להורדת שיער באיזורים מסויימים כמו פנים או כתפיים חזה וגב לגברים שגם הוכיחה את עצמה לאורך זמן(שזה בתאכלס הכי חשוב) . השאלות שלי הן: 1. ראיתי שכתבת למישהי שהשימוש במחט חד פעמית היא לא חובה בעוד שכולם מציינים שחובה להשתמש במחט חד פעמית(שעולה 3 דולר מקסימום) ומי שלא משתמש במחט חד פעמית עושה זאת מטעמי חסכון. האם האפילטורים בארץ אכן משתמשים במחט חד פעמית? 2. בחול טווח המחירים הוא בין 50 דולר ל70 דולר לשעה שזה נשמע המון, מה טווח המחירים בארץ? 3.כמה זמן יקח לצורך העניין במקרה שלי לעשות טיפול חזה או במילים אחרות כמה שעות אצטרך להקדיש למטרה כזו.? תודה מראש! אלי

תשובות לגבי אפילציה

שלום רב
ברור שאפילציה הינה השיטה המוכחת ביותר והמסירה את השיער לצמיתות באמת לא מדובר רק בדילול אלא בהסרה מוחלטת לגבי המחט ישנם מחטים גרמניות מבודדות שהן קבועות ואישיות הטיפול בהן פחות כואב וישנן מחטים חד פעמיות יותר עבות ומכיוון שמדובר בעבודה מאד עדינה רצוי מחט עדינה מה שחשוב שהמחט תהיה חדשה ואישית רצוי סטירילית
עלות של מחט חד פעמית נע בין 10 שקלים לבין 20 שח להבדיל ממחט קבועה שעלותה גבוהה פי 5
זה לא מטעמי חיסכון כי מגלגלים את ההוצאה בדרך כלל על הלקוח לגבי מחירים ישנם תעריפים שונים מתלמידות שלי שזה עתה מתחילות אני אומרת לגבות 50 שח לרבע שעה והן חסרות ניסיון אך אפ תטפל אצל אפילטורית מומחית יתכן שהעלות תהיה גבוה מן הרגיל הכל עניין של כמה בעל ערך המטפל מחזיק מעצמו וכן אפשרי בהחלט להסיר שיער באיזורים נירחבים ככל שהאפילטורית תהיה זריזה יותר כך תסיים מאד מהר ומהר הכוונה לחודשים סםורים מקווה שעניתי על רוב השרלות שלך
בהצלחה גילי נוי

AlessDel

New member
תודה על התשובה

רציתי לדעת אם בדרך כלל באפילציה ישנה התחייבות כלשהי לתוצאות כי כמו שאני מבין זה תהליך שעולה לא מעט כסף והשאלה מה קורה אם הטיפולים לא ממש עוזרים אחרי שכמות כסף נכבדה כבר שולמה על טיפולים קודמים.

תודה!

התחיבות לתוצאות

שלום לך
בדרך כלל לא מקובל לתת התחיבות בכתב מכיוון שהשיטה מוכחת לאורך שנים רבות מאז 1875 והתוצאות מדברות בעד עצמן כך שאין צורך בהתחיבות בכתב השיטה עובדת מה שכן חשוב לבדוק אצל מי מטפלים מטפלת שאינה מקצועית מספיק יכולה לא לתת תותאות משביעות פשוט לבדוק ולבדוק
בהצלחה גילי נוי

AlessDel

New member
לבדוק אצל מי מטפלים

את אומרת שחשוב ללבדוק אצל מי מטפלים. בתור בן אדם שלא בתחום איך אני אמור לדעת אם אני בידיים טובות.
אשמח אם תצייני מהם הקריטריונים שחשוב לשים לב אליהם לפני שנגשים למסע הזה.

תודה!

למעלה