שאלות למיכאלה אלקין

אני התכוונתי למשו אחר בכלל..

התכוונתי האם הם יוצאים לבלות ואם הם בקשר ממש טוב עדין.. בטח את התכוונת אם הם מדברים וזה.. לא נורא.. ואני יודעת שלאלמה יש איסיקיו אני התכוונתי למיכאלה..

naziro300

New member
תיכנסו דחוףף!אנימתחנןןן

איך קוראים לאדם הירש בסרט"צעד קטן??" זה דחוףףףף

LuLiLoPiLaTo1

New member
פשש איזה יופי!:) מעניין מי יהיה

אחריה

../images/Emo41.gifלא נראה לי שהיא תראה את זה...../images/Emo41.gif

עד יום ראשון כבר ההודעה הזאת תהיה 3-4 דפים מאחורה... במיוחד אם השחקנים ייכנסו לפה ביום החופשי שלהם (שבת... מחר...) אבל ננסה : אז ככה, מיכאלה, היה לך מקרה שאנשים ראו אותך ברחוב (ילדים) וצעקו את השם של הדמות שלך או העבירו ביקורת "עלייך" (הסבר : חשבו שהדמות זה באמת מה שאת [שקרים !!!]), אם כן, מה הייתה התגובה שלך ? _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
ראש גדול שולטים !!!

naziro300

New member
הצבעה-כולם להיכנססס!

מי יותר חמוד וכוסון?? אדם או ריקרדו??

danielosh2

New member
אמ..

שתיהם חמודים וכוסונים... איזה כייף אני מדבר כבר עם אדם מלא הודעות איזה מאמי הוא אי שואלת אותו שאלות והוא עונה לי חח איזה חמוד!!!!!

Ben LeVi 232

New member
מה קשור?

באמצע שרשור שאלות למיכאלה הצבעה מי יותר חמוד?! באמת, אחר כך מתפלאים למה הפורום מבולגן...

danielosh2

New member
מיכאלה...

אתה גרה בקרית אונו? איך את מסתדרת עם הצילומים והבת ספר? בת כמה את? באיזה כיתה את? באיזה גיל התחלת את הדוגמנות והמשחק?

LiiMoRiT

New member
היא כן

גרה בקרית אונו והיא בכיתה ח'...הכי קטנה בסידרה ....לא??

danielosh2

New member
אני יודעת!!1

אני יודעת שהיא גרה בקרית אונווו............ אבל לא ידעתי איזה כיתה היאאאאאאא.....

danielosh2

New member
מיכאלה.!!!

מיכאלה את גרה בקרית אונו? באיזה כיתה את? בת כמה את? אמ... איך את מסתדרת עם הצילומים והבית ספר? יש לך חבר? אם מי את בקשר מהסדרה?

../images/Emo182.gif../images/Emo42.gif מיכאלה ../images/Emo42.gif../images/Emo182.gif

קודם כל.. את שחקנית מעולה ומאד יפה
והנה כמה שאלות:
איזה דמות היית רוצה לשחק בסדרה
כתר|יש לך אייסיקיו או מסנג'ר
בת כמה את
את דומה לדמות שלך בסדרה
, אם כן במה
למה את לא כותבת כאן בפורום בד''כ
איזה שיר את הכי אוהבת
מקווה שתעני לי על השאלות, בר

לא ץענה לך

היא לא תענה לך היא לא גולשת בפורום איך שהיא אמרה בתוכנית זה שקר שהיא גולשות בצאטים פורומים זה סתם בצחוק

babygirl13

New member
למיכאלה!

רציתי לשאול אם הייתה לך את ההזדמנות להחליף את הדמות שלך במי היית בוחרת.

ניצנולה

New member
וואיי מיכאלה כנסיי

את פשוט מהממת את משחקת מעולה ואת ממש חמודה! יש לך איסיקיו או מסנג'ר? =ניצן=

mori 14

New member
וואי איזה כיף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איזה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סוף סוף היא תגיע לפורום הגיע הזמן באמת לא?!

למעלה