שאלות מעניינות שאני זוכר מהטופס של האודישנים

Thumpers

New member
אני יודעת!

שם כל כך.... מיוחד! מצד שני, לא מיוחד כמו "ברוקולי", למשל. לצערי, זה יותר מדי דומה לשם שלי, כדי שאני אוכל לקרוא לילד שלי ככה.

Thumpers

New member
המממ...

שם אינדיאני: (Native American, כי זה הרבה יותר פוליטיקלי קורקט...) כלבה חפרנית- כי אני כלבה וכי אני חפרנית -- ככה זה הולך, לא? על המצבה: Another one bites the dust) כוח על: את הכוח לשנות כוחות על לפי סיטואציה בה אני נמצאת. ואם אתם חושבים שאני רמאית -- אז אני אסתפק בטרנספיגורציה.

Saladin

New member
נענה גם על זה:

*איזה "שם אינדיאני" הייתם בוחרים לעצמכם? נץ חכם. נשמע אינדיאני, לא? *מה אתם רוצים שיהיה כתוב על המצבה שלכם? may he not r.i.p. but continue to hassle and harass mankind in multiple incarnations for centuries to come. *אם היה ניתן לכם לבחור כח-על יחיד, מה הייתם בוחרים? הכושר לנפח שרירים ולשמור עליהם בלי ללכת לחדר כושר
סתם, זה כיף ללכת לחד"כ, התחלתי ממש לאחרונה.

In Red

New member
אוקיי

1. ציפורני חתול 2. come to visit at sundays 3. היכולת להזיז/להרים חפצים, כולל כאלה שכבדים מאוד

StriX Starlight

New member
במקום למשוך עוד קצת שעות שינה...

אני עונה על זה...
*איזה "שם אינדיאני" הייתם בוחרים לעצמכם? רוח חופשיה. *מה אתם רוצים שיהיה כתוב על המצבה שלכם? בתקווה גדולה שזה יהיה ניסוח מוצלח של "מיצתה את חייה עד תום." *אם היה ניתן לכם לבחור כח-על יחיד, מה הייתם בוחרים? תעופה, סביר להניח. או את הכוח שתמיד משעשע אותי לחשוב עליו: היכולת לגעת באריזה ריקה של משהו, והיא תתמלא בתוכן המקורי שלה. זה כשרון ממש מאגניב ושימושי בעיניי. "טקס" אחד שאת עושה תמיד לפני יציאה מהבית. בדיקה כפולה ומכופלת של הריבוע הקדוש: ארנק-נגן-מפתחות-פלאפון. איך היית רוצה לקרוא לילדים שלך? ללא צל של ספק תהיה/יהיה לי דניאל. אם יהיו שניים, נחשוב על משהו. אם היית יכולה לבחור לבקר רק באחד משבעת פלאי תבל באיזה היית בוחרת? ההתלבטות היא בין המגדלור של פארוס לגנים התלויים. אם היית יכולה להקים מישהו מת לחיים ולנהל איתו שיחה במי היית בוחרת? רן ברון. בחור זהב מהקהילה של רוקי שנהרג ב2003 בפיגוע במייקס פלייס, כמה חודשים לפני שהגעתי לשם (לרוקי) לראשונה. אם היית יכולה לבחור להיוולד באיזו תקופה שבא לך - במה היית בוחרת? תקופת האבן. הרעיון של ציד ומחייה במערה קורצים לי מאוד. ג'ין מ אואל גורמת לזה להשמע נורא אטרקטיבי.

Light18m

New member
אני עדיין לא סגור על זה

שם אינדיאני: "חי טוב" נחשב שם אינדיאני? אם לא אז "מספר מרוכב". זה בטוח נחשב. זה תמיד מזכיר לי את הבדיחה שהאבא מסביר לבן שלו שקוראים לילדים לפי מה שהיה בסביבה באותו זמן. "לכן לאחותך קראנו ארנבת רצה ולאחיך קראנו נץ שחור. הבנת חור בגומי/שני כלבים מזדיינים?" על המצבה: משהו בסגנון: "סוף סוף הפסיק לעשות שטויות" כח על: בהחלט לעוף. טקס לפני יציאה מהבית: תפילת הדרך* שמות לילדים: הייתי רוצה שמות של מתמטיקאים. פעם חשבתי גם על פי לילדה, שזה האות שמסמלת את "הפרופורציה האלוהית" וגם כבר יש לי קעקוע של זה. או סופי, שזה כאילו חצי אלוהית פלא תבל: הגנים התלויים מישהו מת: את אבא שלי. אני גרוע בלנהל שיחה עם מפורסמים. אם הייתי יכול לחזור לעבר לדבר עם מישהו- אולי הייתי מנסה לשכנע את מוחמד שיפסיק לבלבל את המוח ושיחזור לערבב את המלט. או את אברהם, ראשון המאמינים באל אחד, שחבל לצאת מהבית בחום הזה לכיוון ארץ כנען ושעדיף ללכת לשחות בחידקל או משהו. או את ממציא החזיה שהוא מפגר. תקופה: עוד איזה 500 שנה, כדי לדעת אם כבר הוכיחו את השערת רימן. *לא באמת. ד"א אני לא יודע איזה שאלות היו בטופס של היפות, אבל אחת מהן שאלה אותי מה צריך למלא ב"תעודת לידה", אז אמרתי לה ש"ת. לידה" זה תאריך לידה ולא תעודת לידה.

StriX Starlight

New member
תאמין לי בעניין הזה, אור:

אם חזיות לא היו קיימות, המצב היה בכי רע עבור שני המינים.

alina maria

New member
מסכימה לגמרי

חזייה נועדה להחזיק אותם במקום, ובלעדיה לרוב הבחורות הציצי ייראה נפול, ואם זה לזמן ממושך זה עלול להיראות כמו הבחורות בשבטים מאפריקה (נפול) ואני בספק שאתה חושב שהחזה שלהם מושך

Light18m

New member
לא אצל כולן

וגם אלה שכן זה בכל מקרה בגיל יותר מבוגר

alina maria

New member
נכון שלא אצל כולן,

אבל אצל הרוב כן, במיוחד לכאלה עם חזה גדול.

באיזה גיל אתה רוצה את הילד הראשון שלך?

אז זה קורה (ולא בגלל ההנקה, בגלל ההריון). מה שכן, אם כבר חזיה, אני מסכימה שהיו צריכים לעבוד על מנגנון פתיחה נוח יותר.

alina maria

New member
עונה ../images/Emo67.gif

*איזה "שם אינדיאני" הייתם בוחרים לעצמכם? ואו, אין לי מושג, אני לא כלכך מתחברת לאינדיאנים *מה אתם רוצים שיהיה כתוב על המצבה שלכם? "קורה" *אם היה ניתן לכם לבחור כח-על יחיד, מה הייתם בוחרים? שליטה מלאה בחומר- זה בעצם מכסה הכל, אפילו את הזמן
*"טקס" אחד שאת עושה תמיד לפני יציאה מהבית- בודקת שלקחתי את כל מה שצריך, הכי חשוב פלאפון, אייפוד, אוזניות, משקפיים וארנק. ובודקת שאני נראת טוב ושהתחת שלי לא בולט מדי חח (עכשיו פחות כי רזיתי) *איך היית רוצה לקרוא לילדים שלך? לא יודעת אבל כנראה יהיה אנקין/ ריפלי/ ליאה *אם היית יכולה לבחור לבקר רק באחד משבעת פלאי תבל באיזה היית בוחרת? יש ישנים וחדשים ואני כבר לא זוכרת מה פלא תבל ומה לא חח אבל הייתי רוצה לבקר במקומות נידחים ומגניבים (הודו לא מגניבה) *אם היית יכולה להקים מישהו מת לחיים ולנהל איתו שיחה במי היית בוחרת? ואו.. שאלה קשה, כנראה את איינשטיין או דארווין. *אם היית יכולה לבחור להיוולד באיזו תקופה שבא לך - במה היית בוחרת? ברנסאנס או עוד 200 שנה כשתיהיה טכנולוגיה ממש מגניבה חח

למעלה