שאלתיאל קאווק

(: liat

New member
שאלתיאל קאווק

יש לי כמה טראומות קטנות מהסדרה "שאלתיאל קוואק" ואני חייבת מישהו להזדהות איתו, אז אם יש עוד אנשים שמרגישים כמוני אנא צרו איתי קשר... אז ככה...קודם כל...טראומה מספר אחת- חפי 2) הפרק עם הגזענות...שחורים נגד לבנים 3) הפרק הראשון כשכל המשפחה נדרסת 4) כדולף צבע את המקור 5) זה שגונב יהלומים 6) כששאלתיאל היה בכלא 7) הג´יני הרשע 8) השיר פתיחה 9) הדודואים 10) הבית שלו נראה לי אני אלך לראות פסיכולוג...אם יש תגובות אז...

dylan

New member
הפרק שההורים שלו נדרסים

באמת טראומתי, אבל למזלי ראיתי אותו בגיל מאוחר יחסית... אבל הסדרה הזאת פשוט גאונית, כ"כ הזויה ומבריקה

MoRibisi

New member
אני תמיד שחתי

שהסדרה הזאת בכלל לא מיועדת לילדים קטנים... היא כל כך מפחידה, ועם הדרקון הדוחה הזה בהתחלה... ברררר... לי אישית היתה טראומה נוראית מהאיזה פרק שהם על ספינה ויש איזה תמנון כזה מגעיל לא זוכרת מה הלך שם אבל זה היה ממש מפחיד ומאז שנים היה לי פחד מתמנונים... כבר לא אבל זה היה מאוד טראומטי. ובאמת הפרק ששאלתיאל היה בכלא נורא... וזו רק אני או שגם פיטר פן היתה סידרה מפחידה?! עם העין של הדרקון והצל והואדי המפחיד הזה והכל... קריפי...

New member
סדרות מפחידות! ../images/Emo5.gif

בקשר לשאלתיאל...תודה שהזכרת לי עוד טראומות...D-: יש הרבה סדרות שעשו לי טראומה כמו אמא אווזה עם הבובות הדוחות האלה והפרק עם הדייסה והעכביש...ופיטר פן...גם קצת, בהחלט סדרה מפחידה... וגם פינוקיו! כשהוא הופך לחמור ואוכל דשא!!! איזה נוראי... וההתעללות בחיות ב"מוש השור"!!! איזה נוראי...מזל שלא למדתי כלום משם... וגם "בת הים הקטנה" החיקוי העלוב הזה עם מרינה הבלונידינית...איזה פחד...דג פטיש ומכשפה מפחידה...(גם "רוני וליטל") אכן אין כמו "פוני קטן" ו"דובוני אכפת לי"...הכי יפה ותרבותי...

MoRibisi

New member
באופן אישי

השיר פתיחה של "בולי" תמיד דיכא אותי מוות... Just gives me the creeps... אין כמו רכבת ההפתעות ודובוני אכפת לי... את מוש השור דווקא אהבתי, על אף שבאמת היו שם קטעים חולניים, כמו הצב שמאבד את השיריון שלו, ושנשבר לו השיריון, והגמל המסכן ההוא, והנמר שנופלות לו כל החברבורות כשהוא נתעק בעץ ואני בכיתי כמו משוגעת בפרק שהחזירים התנפחו ועפו כמו בלון. אם אני לא טועה הם גם התפוצצו בסוף. זה לא מנע ממני לקרוא לחתול שלי מוש... למען האמת קיבלתי אותו עם השם אבל בכל זאת... המפ... והיתה גם סדרה שאני לא זוכרת את שמה אבל השיר פתיחה שלה היה כזה "בואו ילדים וילדות אל עולם עולם האגדות בואו לפגוש בחברים ותראו משהו בלה בלה בלה היכן פוגשים הרבה חיות? זה רק באגדות יכול לקרות, מה שעכשיו עומד לקרות שייך לכם ולאגדות" או משהו דוחה שכזה, וזו היתה סדרה פשוחט מפחידה בטירוף, כמו עם השועל הזה שנשרף מסיגריה ומצית את הבית שלו (הפרק האהוב עליי!) או עם שחור הזקן או משהו כזה כשהנערה נכנסת לחדר ורואה גופות של נשים מתות בארונות על הקירות או משהו כזה, והמכשפה בעמי ותמי שהופכת למין עטלף מפחיד כזה ואקיצר זו היתה סידרה ממש מפחידה. והסדרות היום עוד יותר מפחידות מפעם... הולכים ומתקלקלים, הולכים ומתקלקלים... *אנחה*

New member
תכניות מפחידות...

השיר של בולי באמת היה נוראי "בולי קטן ובולי שם..." או איך ששרים את זה, אבל בכל זאת קמתי כל יום בעשרה לשבע כדי לראות את זה... וכל מה שאמרת על מוש השור... על הצב בלי השריון... זה היה ממש נוראי!!! אגב... מישהו זוכר את הסדרה "כושי קטן"??? היא הייתה ממש דוחה!!! היה שם ילד שחור שהלך... ועקבו אחריו שלושה נמרים... והם רדפו אחריו ואז הוא ברח מהם ועשה סיבובים מסביב לעץ... ואז הנמרים רדפו אחריו מהר והוא טיפס על העץ ואז הנמרים שרצו מהר מסביב לעץ נהפכו לבייגל´ה ענקי... ואז הוא לקח את הבייגל´ה שבעצם היה עשוי מנמרים!!! והביא אותו לאמא שלו... זה היה פשוט נוראי... וגם הטרולים ב"טוב טוב הגמד" הפחידו אותי מאוד מאוד... הם היו ממש דוחים!!! ובכל זאת... למרות כל התכניות המפחידות... המשכתי לראות את כל התכניות האלו...

MoRibisi

New member
זה היה

כושי סמבו, וזה היה ילד קטן וכושי ונורא נורא מסכן שלא היו לו בגדים כי נאי לא זוכרת למה אבל כל הזמןנעלמו לו הבגדים, אז בסוף הוא הלך בתחתונים כמו איזה נודיסט קטן והוא אכן ברח מנמרים אבל הם נהפכו לחמאה. ח מ א ה!!! והוא הביא את זה לאמא שלו. חמאה!!!!! והטרולים ממש מגעילים ותמיד היה להם מלא נזלת וזה פשוט דוחה. לא, לא הקטן של "בולי קטן וליבי גם בולי טייס ובולי ים", הכי מדכא זה איך שזה כזה כמו לווייה בהתחלה "בלילה אחד בחורף קר עשה הירח מעשה קסמים, משהו כישוף באיש שלג מוזר ונפח בבובה רוח חיים", זה ממש מדכא... אבל אהבתי את זה. מה אהבתי?! את פינגו. אבל מה זה כל המיפ מיפ הזה?1 שידברו כמו בני אדם!!! והיתה את הסדרה המזעזעת הזאת נראה לי ברכבת ההפתעות או משהו עם זחלים כאלה חמודים שתמיד בסוף או שהיו דורכים עליהם או שהם היו נתקעים בתוק בקבוק או כל מיני דברים כאלה וזה היה ממש מדכא ועם התולעות האלה שעושות "אההה, אוווו, אההההההההה" זה היה ממש מוזר... שהיתה תולעת מגניבה ותולעת סתם ותולעת עם משקפיים חננה כזאת... והיתה כמובן את תפודי וניקי, שלימדה ילדים רכים להיות פושעים ולזרוק עוגות בוץ על הדודה שלהם. פוי. זה טלויזיה חינוכית זה?!?!?!

Another Brick

New member
יאאאא!!

עשית לי לבכות מהתרגשות! איזו סדרה מעולה! איך אהבתי! וזה באמת הפרק היחיד שאני זוכרת! שהם הפכו לחמאה! הנמרים! שרצו! מסביב! כיין!! זה היה כ"כ יפה! והיה לו אבא! ואמא! והיה להם בית מצחיק כזה על עץ! כן כן כן!! איזה יפהההה! והיה לו מטריה! והוא נתן אותה לנמר שהפחיד אותו בדרך! והיה לו נעליים! והוא נתן אותם לנמר שהפחיד אותו בדרך! והיה לו בגדים! והוא נתן אותם לנמר שהפחיד אותו בדרך! ואז כשהוא חזר הבייתה עם החמאה, אמא הכינה לכולם חביתיות! איזה חמודים!! יאאאאאא!!! איזה אושר!!!
כושי סמבו ROCKS THE HOUSE!!! לונג ליב סדרות מהעבר!!!!!!!! מור- ברגע של הגזמה

New member
וואו!!! לא האמנתי שמישהו זוכר!!!

איזה יופי שאתם זוכרים את "כושי סמבו"!!! אז קודם כל תודה רבה על הפרטים החסרים שהשלמתם לי... זה היה חמאה!!! נכון מאוד!!! ועם הבגדים והנמרים וכל... זה היה ממש מפחיד הקטע עם החמאה... ובקשר לטרולים ב"טוב טוב הגמד"- נכון!!! הייתה להם נזלת ממש דוחה ומגעילה ובכל זאת ראיתי את זה!!! ובכלל היה להם גוף מגעיל ומוזר כזה... בקשר ל"בולי"- אני שמייחה שיש אנשים שזוכרים עוד את המילים:) אז לפי ההתחלה של השיר... זה באמת נוראי... לא חשבתי על זה ככה... פשוט נוראי!!! איך ראינו את הדברים האלו??? ונכון!!! היה גם את פינגו הזה שדיבר במיפ מיפ... חבל באמת שלא היתה לזה שפה נורמלית... ובקשר לתכנית של הזחלים ברכבת ההפתעות... זה היה גועלי... שמעכו אותם בסוף!!! ועוד שאלה: מישהו זוכר את התכנית שהיו בה ילדים עניים... שבבוקר אמא נתנה להם לאכול לאכול לחם והם טבלו את זה בחלב או משהו ואכלו... ולא היה להם משהו אחר לאכול... ואז הם עברו ליד חנות של עוגות והם ממש רצו עוגה, ולא היה להם כסף בשביל זה... אז הם חלמו שהם בארץ של ממתקים... ושיש להם הרבה אוכל... לא בטוחה בקשר לפרטים אבל אם מישהו זוכר שיכתוב בבקשה... זה היה נראה לי פרק אחד... הם היו ילד וילדה... אם מישהו זוכר בבקשה לכתוב!!! תודה לכולם:):):)

Another Brick

New member
יאאא!! חחחחחחחחחח

איזה נוסטלגיה!!!!!! אני זוכרת!!!!!! זה לא היה סדרה, זה היה סרט :) מוכרחים לכתוב לערוץ 11 שיעשו יום נוטלגיה של סדרות ותוכניות מהעשור הקודם!!!! איזה יופי :))))))))) מור- מתחילה לשמוע מייקל ג´קסון בשם הנוסטלגיה! (יש לו כמה שירים פסדר)

MoRibisi

New member
איזה רעיון טוב!!!

*קופצת למעלה ולמטה בהתרגשות*. שאלה חורגת מאוד מהנושא, אבל מישבו ראה סאבר\אורביה? קוראים לזה בעברית "אבודים בפרברים"?... מור, מחזיקה אצבעות שיש עוד ג´.ר פנאטיקס אאוט ד´ר אקספט פור הר... היבריש סאקס.

New member
נכון!!!

זה היה סרט!!! סרט קצר וחמוד!!! אני לא מאמינה שמישהו זוכר!!! אני רוצה לכתוב להם שיחזירו את זה, אבל אין לי מושג איך קוראים לזה... איך אני אסביר להם מה זה??? יש לך מושג איך קוראים לסרטון הזה עם הילדים העניים???:)

נמרה

New member
אוי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

את גורמת לי לפלאשבקים רציניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוי זה היה נורא מצחיקקקקקקק איך שנעלמו לו הבגדים חחחח והבייגלה...חחחחחח והחמאה.. יאאאא חחחחחחחחח איזזה מצחיק............ איך אני מתפקעת עכשיו חבל שאת לא רואה אותי.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואיך התנמרים הסתובבו......חחחחייייייייייייחיחיחיחיחי כושי סמבו..... יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא חיייייחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מצחייייייייייקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

~*~gaL

New member
יאאאא שאלתיאל קאווק !!!

אחת הסדרות המצויירות שאני הכי אוהבת!!!!! יאאא אני בשוק שמישהו עוד זוכר

שקמי

New member
שאלתי קוואק הייתה נהדרת עד

ששינתה כוון דראסטי, והפכה להיות סדרה לילדים-גדולים-במיוחד. יותר מדי מסרים עמוסים בסדרה אחת כמו ההפרדה בין ברווזים שחורים ללבנים, הם לקחו את זה נורא רציני בשביל סדרת ילדים, או הפרקים על דולף הוא הצדק סטייל היטלר ימ"ו, אבל למרות הכל - אחלה של סדרה. אחת הטובות. זה ומוש. באיזה עוד נושאים הם התעסקו שם? היה גם משהו עם איכות הסביבה.

הייתי מכור. הראשונה שהתמכרתי אליה

מה לגבי הפרק שהם מגיעים לעולם מתחת למיים?

18yaelush

New member
תכניות איכותיות

אני זוכרת עוד משהו מ"כושי סמבו" - הוא החזיק כאלה חביתיות בהתחלה, לא?.. ליאת! איך זה שלא שאלת אותי אף פעם על זה?.. נראה לי אפילו שיש לי את "כושי סמבו" על קלטת וידאו!! הטרולים בטוב טוב הגמד באמת היו טראומת ילדות! תמיד שאני ואחותי צפינו בסדרה האיכותית הזו, כשראו את הטרולים התחבאתי מאחוריי הספה ואמרתי לה להודיע לי מתי לא מראים אותם יותר.. מישהו זוכר אולי את התכנית "יעל בארץ המצויירים"? זו הייתה תכנית כזו עם יעל אחת שהגישה כמה תכניות מצויירות.. שיר הפתיחה היה: "אמא שלי תמיד יודעת שבשעה הזאת אני תמיד נוסעת.." אחלה של תכנית! מישהו זוכר גם את שני הפלסטלינות, אחת כתומה ואחת כחולה עם אף ארוך, שמלמלו תמיד ג´יבריש והיו כאלה גמישות..? והייתה עוד סידרה עם פלסטלינות של חיות, שזו הייתה תכנית של מוסרי השכל.. אני לא יודעת איך לתאר את זה בדיוק.. הסדרות הכי הכי אבל הם באמת פוני קטן, דובוני אכפת לי, ששנאתי בה את ספחת וצרחת.. קרעה לי את עור התוף.. נעלולי פלא, דרדסים, עליזה בארץ הפלאות, רכבת ההפתעות ועוד ועוד ועוד - זאת הייתה איכות! זאת רמה! עכשיו הטלוויזיה של הדור הצעיר היא ביזיון אחד גדול!!

~*~gaL

New member
כן!!

פוני קטן!! דובוני אכפת לי! נעלולי פלא, דרדסים, רכבת ההפתעות ואכן, זה ביזיון גדול מה שיש היום! וכן הפלסטלינות.. זוכרת

למעלה