שאלת המשך

tsvika2003

New member
שאלת המשך

האם תוכל להסביר למה צריך שעה פלוסס לשתיית קפה להורדת שומנים מיטבית האם זה משמעותי במונחי קלוריות? האם שתייה של כמה דקות לפני הריצה לא אפקטיבית כלל? האם תוכל לפרט לי לגבי הכמויות שיש לאכול לפני ואחרי אני אף פעם לא יודע אם לאכול פרוסה אחת או יותר וכמה גבינה האם קורנפלקס עם חלב זה הפתרון המושלם? ואיזה קורנפלקס לבחור? וגם לגבי פירות יבשים אילו וכמה? ומה המשמעות של ריצה או הנזק אם אני לא אוכל כלום לפני תודה ותודה

trener

New member
היי

למיטב ידיעתי קפאין מגביר מחזור דם בשריר ושיאו כשעה לאחר השתיה. לעלומת זאת לחץ דם יכול לעלות יותר מהר ולכן לא מומלץ לשתות קפה לפני האימון. כדאי לאכול לפני האימון (1.5-2 שעות) ארוחה טובה כדי למנוע חולשה וירידה בביצוע. במקרים חריגים (תלוי במאמץ, מצב כושר אישי, זמן ללא אכילה וכו´) נזק נובע מירידה בתפקוד לב-ריאה.

התלבטות קלורית

שלום רב, שתיית קפה בסמוך לריצה לא ממש עוזרת משום שדרוש פרק זמן של למעלה משעה על מנת לאפשר ניוד של חומצות שומן חופשיות ממאגרי השומן אל זרם הדם. האפקט המיידי של הקפאין מתבטא בהשפעה על מערכת העצבים המרכזית (עירור) והאפקט המטבולי בא לאחר מכן. לגבי שאולותיך בתזונה אני מציע כי תגיע ליעוץ מסודר אצלנו במחלקה לרפואת ספורט בוינגייט ושם תקבל מענה אמין והולם לכל שאלותיך החשובות. בברכה, מולי אפשטיין

למעלה