שאלת השאלות:

שאלת השאלות:

המילה מספר באה משורש ס.פ.ר. אך מספר אינו מספר. המילה אות פירושה סימן – אך עם סימנים לא מספרים. אם כן מדוע לרצף סימנים חשבוניים לא נקרא – אותיות ולכתב נקרא מספר שמספר לנו סיפורים ונכתבים בספר? אוריאל מעוז רייקי מאסטר

עינת

New member
:cool:

היי אוריאל שאלתך פילוסופית במהותה ואני חייבת לומר שאיתגרה אותי במישור הפילוסופי ולאחר מחשבה הנה התשובה שהגעתי אליה. מספר כן מספר והרבה.כאשר אני רואה מיספרו של אדם ויותר מכך את מערך המספרים שלו,הוא פתוח בפני כספר וביכולתי לדעת את סיפורו. אות היא אכן סימן כלומר ,כאשר אני רואה אות היא הרי מסמנת לי על מספרה והמספר כפי שאמרתי מספר לי סיפורו של אדם. תודה על שאלתך.נהנתי. אור שפע ואהבה עינת

תודה לך

זה היה באמת כיוון המחשבה שלי אבל אני שמחתי לקבל חיזוק חיובי. אכן אותיות ללא הגמטריות הן בחזקת חצי סיפור. אוריאל מעוז רייקי מאסטר

איחוליי :cool:

היי עינת!!! איחולי לפורום שהתחלת לנהל. רציתי להאיר מידיעותיי המועטות. נושא הנומרולוגיה הוא נושא רגיש לדעתי האישית. אני חושבת שהוא עוסק מעט בחיזוי העתיד?! זהוא כלי שמזכיר לי כלים אחרים כמו קריאה בקפה או בקלפים. שוב לדעתי האישית. מכוון שאדם מסוים שמגדיר עצמו נומרולוג הוא זה שנותן עצות. עליו תמיד להזהר ראשית על עצמו שמה יפתח יתר על המידה ויקלוט ``זבל`` של אחרים. שנית עליו להזהר בנתינת האינפ` שתהיה נקיה מפרושיו האישיים. עליו להיות מאד``נקי`` אנרגטית. דבר נוסף עלינו לזכור תמיד שלאדם השני יש את זכות הבחירה וכל עצה שאנו יועצים צריכה להשתמע כהצעה בלבד. יש לנו לפחות 72 דרכים להגיע לאותה נקודה. תמיד יש לזכור שישנם נבואות שמגשימות את עצמן ואסור לנו בתור יועצים לשתול במוחות שממולינו את דעותנו השקפותנו חרדותנו ועולם פרושנו. כמו כן אני רוצה להבהיר עוד נקודה אחת ברשותך: ישנו הבדל מהותי יסודי בין נמורולוגיה רגילה לנומרולוגיה קבלית. עלינו להזהר בפרושים. לדוגמה האות נ- נספרת כ-2 ולא כ-5 וכו`. אם באמת אנחנו רוצים פרושים אמיתיים עלינו לגשת לרב מקובל ולא סתם להשתעשע בנומרולוגיה. מקווה שאת לא כועסת על המילים שרשמתי כאן. אני פשוט מרגישה צורך להאיר את עיניי כולם. ישנם דברים שרק אנחנו מסוגלים לדעת על עצמנו ולא אף אחד אחר. הסוד הוא ללמד להתחבר אל עצמנו. את מוזמנת להמשיך לנהל איתי דו שיח מעל דפי מודעות פנימית -בתפוז. הרבה אור ואהבה. מיכל

עינת

New member
:)

מיכל , ישנם דברים שאת אומרת ומקובלים עלי ואחרים בכלל לא. ראשית אל לך לבוא ממקום של שיפוטיות כפי שעשית כיוון שאינך יודעת מי האדם שמולך. דבר שני מי בדיוק הכתיר את הנומרולוגיה הקבלית ואת הרבנים כפוסקי הדרך? עלי להזכיר לך כי יש הרבה דרכים וכל אחד יש לו דרך משלו,ועוד יותר מכך כל אחד מגיע למי שהוא צריך להגיע כפי שידוע לך,יש מקום לכולם. שלישית,אף אחד לא התיימר להיות נביא ואם תעלעלי בתשובותי תראי שאני בפרוש נותנת ומדגישה את עניין הבחירה.דברי אינם תורה מסיני אלה בגדר עצה בלבד. קצת הכעיסה אותי הגדרתך על משחק בנומרולוגיה אבל אני סולחת.דעי לקבל שגם לאחרים יש ידע ואפילו עמוק ונרחב. ולסיכום הנומרולוגיה היא כלי ללמידת האדם ומהותו ,היא עוד שלב בדרך למודעות עצמית והארה.היא כלי עזר להתחבר לעצמנו ואולי לחסוך דרך ארוכה כיוון שהיא נותנת הבנות על עצם מהותנו. לצערי מיכל מנימת הדברים שכתבת יש ניחוח התנשאות שלא מתאים אנשים שמתיימרים לייצג גישה של מודעות וידע רוחני. אור שפע ואהבה עינת

אכן זהו השורש של המילים

ואולם, מי אמר שמספרים לא מספרים לנו סיפורים? אם נסתכל למשל על המספר אחד, על הסיפרה אחת, נבחין בבדידות, בשאיפה למעלה, אם נסתכל על המספר 9 נבחין באדם עם ראש גדול... וכך הלאה, תן לדמיון שלך להשתולל, כמו שעשו ראשוני הנומרולוגים, ותגיע לאותן תוצאות. יחד עם זה יש לזכור, כי צורת המספרים הנוכחית, אינה הצורה בה הם עסקו, אם כי איננה רחוקה מאד. אור ואהבה, גילי פרי

עינת

New member
גילי :cool:

תודה. תודה על ביקורך בפורום שלי,אגב מקווה שקבלת את האימייל ששלחתי לך,מאוד נהנתי מהאתר שלך. וכמובן תודה שהוספת עוד פן לתשובתי. אור שפע ואהבה עינת

היי עינת :)

אכן קיבלתי את המייל שלך בכיף, ובאשר לתשובה... מסתבר שכתבנו יחד... יד ה``מקרה``? את מוזמנת בחום לאתר שלי, אשמח לקרוא אותך בפורומים. אור ואהבה, וחג שמח. גילי פרי

למעלה