שאלת השאלות!!!

דנושה87

New member
שאלת השאלות!!!

אם אני עושה את השיעור כמו שהמדריך אומר בדיוק, לא מרמה. והשיעור הוא ברמה גבוהה. כמה קלוריות בערך אני שורפת בשיעור?

Gspin

New member
מממ...

רמה גבוהה+ לא מרמה+ בי-די-יוק מה שהמדריך אומר? בערך עד 1000 קלוריות

לא לדברי המדריכה שלי

אישה שורפת פחות מגבר כי יש לה מסת שריר נמוכה יותר. בערך 400 קלוריות לשעת אימון.

Gspin

New member
לא אכפת לי מה היא אומרת

אצלי המתאמנות שורפות עד 1000!

איפה אתה מאמן? ../images/Emo8.gif

וברצינות - אני לא חושבת שזה ממש משנה. מה שחשוב מבחינתי הוא לא כמה אני שורפת אלא איך זה מחזק את הגוף שלי, מגביר את חילוף החומרים ונותן לי אנרגיות. בשילוב עם תזונה מבוקרת, זה כבר עושה את העבודה.

Tami661

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך... אבל בינינו...

אל תגידי שהסקרנות לא גורמת לנו לתת עוד לחיצה קטנה בפולאר כדי "סתם" לדעת כמה שרפנו
אני באופן אישי שורפת בין 360 ל-500 באימון מלא. אני תמיד עושה כל מה שהמדריך אומר אלא שלעיתים ישנה השפעה של גורמים אחרים או מערך אימון מובנה שמוריד את הערכים של הדופק שלי לאותו שיעור ובהתאם גם את שריפת הקלוריות. פעם אחת... אבל רק פעם אחת... שרפתי 561 קלוריות בשעה של אימון (לא היה אויר בחדר
)

Gspin

New member
באימון הכי רגוע שלי

לא הצלחתי לרדת לכזה שפל. נראה לי שהמדריך שלך לא אי-אי-אי
..

P u s s i c a t

New member
אבל....

אתה גבר. (ככה לפחות מספרים)
וברצינות - גם היום, גם אחרי הרבה זמן של כושר ואחרי שאני כבר מזמן לא מתעלפת בסוף שיעור (אתמול בדיוקמישהי שאלה אותי - תגידי- נכון ששיעור אחד זה פארש?...) אז גם היום - בשיעור "סטנדרטי" לחלוטין (באופן יחסי כמובן
) 700 קלוריות או אם נדייק 698 קל' על השעון וזה בקצת פחות משעה כי ב-10 הדק' הראשונות שכחתי להפעיל את הפולאר
יאללה. תארגן אימון שאתה מעביר - ונראה (כ)מה אתה שווה

Infin1ty

New member
הממ

כנראה שהשעון שלך לא מכוון. אני באימון הכי קשה שהיה לי בשעה, שרפתי 700 קלוריות. הכנסת נתוני VO2MAX נכונים? נתוני דופק מקסימלי בדיוק? למרות שבכל זאת, השעון מזייף והוא לא יכול לקלוע בדיוק, אבל הכנסת נתונים נכונים מצמצמים את הסטייה כמה שרק אפשר.

Infin1ty

New member
גם שהיה רשום לי בטעות 90 ק"ג בשעון

זה לא שינה הרבה כל כך, 150 קלוריות.. באליפות ישראל בנג"ש יצא לי 450 קלוריות שזה היה 93% ממוצע מהדופק המקסימלי שלי. (33:20 דקות) חוץ מזה, לא הייתי מסתמך כל כך על הקלוריות של השעון דופק.

Mr Ka

New member
ארז.... איך מחשבים את זה../images/Emo35.gif

מהו בעצם ה- VO2MAX
הסבר יעזור קצת...

Tami661

New member
יכול להיות../images/Emo3.gif אלא שבאופן מוזר ביותר

באימון שאתה העברת לי... ירדתי לשפל עוד יותר גדול
ועוד לחשוב שאמרתי לי בסיומו "זה היה אחד הקשים ביותר שלי"
מותקקקק אתה מצהיר שאתה כפול מ-Infin1ty, אז אולי גם ממני אתה קצת יותר??? רק אולי... לא בטוח
יכול להיות שזה גם משפיע??? ועוד משו... המדריך שלי? הכי אי-אי-אי
ועוד... אתה בטוח שככה אתה שורף באימון? וככה שורפים אצלך באימון? אנחנו מדברים על אותו אימון?

Gspin

New member
אני מחכה לראות איך את

"תסגרי את הברז" אצלי בשיעור, כפי שאת מצהירה חדשות לבקרים, ותצליחי להזיז את הפדלים. פני מקום בקלטת הוידאו עם השעווה...לפחות לא יצחקו רק עלי.

תגידי.. תוכי אתה נותן אקסטרא?

לך ספר לתוכיות שבנות מגיעות לאלף... אין מצב...
בד"כ ממוצע לבנות עומד על 400-600 קל'. כמובן שיש יוצאות מן הכלל...
וחוץ... עזבו קלוריות... ספינינג מצמצם הקפים... משפר סיבולת לב ריאה... מחזק שרירים... ומריץ אינדרופינים כמו שצריך... כשר בהשגחת הבד"צ

למעלה