שאלת השאלות!!!

Gspin

New member
שריפת קלוריות בשיעורי Xטרא שאני

מעביר - עד 3256 קלוריות.

Simbbam

New member
אל תשכחו שזה משתנה ואינדוידואלי

משתנה משיעור לשיעור, פעם את מתאמצת קצת יותר פעם קצת פחות. פעם שיעור יותר קשה, ופעם יותר קליל. וזה נורא תלוי... השתמשי בפולר.

dovev

New member
קלוריות בשעה וברכפות לפורום החדש

ראשית מזל טוב על הפורום החדש! לפי מה שהבנתי כפלוני מהצד, זה לא היה פשוט וכל הכבוד לעושי המלאכה. עוד פורום למועדפים (בתקווה שיהיה זמן להיכנס)... ולעינינו: איני חושב שרוב שעוני הפולאר טועים באופן גס מבחינה קלורית. בחישוב מהיר נגלה כי 1000 קלוריות בשעה מעידות על 16.6 קלוריות בדקה. כשלעצמו זה מספר קלוריות גבוה לדקה אשר יש להתמיד עימו 60 דק'. אם לא די בכך, קחו בחשבון שכ-10 דק' מהשיעור ואף יותר מוקדשות לחימום ולשחרור שזה בעצימות, יחסית, נמוכה. לכן לשרוף 1000 קלוריות ב-60 דק', אשר מתוכן כ-10 דקות קלות נשמע לי לא הגיוני בשביל רוב המתאמנים. כמובן שתלוי במסת השריר וכו', אך 1000 לכל הדיעות זה המון מהסיבות שהועלו ואני בספק אם פרט לאחוזים בודדים מהמדוושים עוברים את ה-800. כמו-כן אל תשכחו שלא מדובר בח'ברה תחרותיים. אפילו INFINITY אמר שבנגד השעון הוא בקושי הגיע למספר קלורי כזה, הוא בכושר גבוה יותר מרוב מדוושי הספינינג שמעולם לא התחרו ולא סבלו כמו שסובלים בתחרות. רצים תחרותיים למרחקים לא מגיעים ל-1000 קלוריות בשעה, אלא בתחרויות. לכן אני בספק אם חובבנים בספינינג מגיעים למספר כזה. זה מספר עגול ויפה ומיועד בעיקר לפרסומות. שלא נדבר על פרסומת של 1200 בשעה שפעם נתקלתי. דעתי האישית בלבד וייתכן שאני טועה.

אתה לא טועה

מרבית הבריות הפועלות בסביבתנו עוסקים בספירת קלוריות על בסיס תכשיטי הפולאר הידועים כפי שכולנו יודעים המכשיר יודע למדוד דופק נקודה כל שאר המספרים הבוקעים מהצעצוע מקורם בחישובים שבסיסם סטאטיסטי בלבד בלבד בלבד אני מקווה שברור כאן לכולם שהמכשיר לא מסוגל "למדוד" שריפת קלוריות לא אחת נתקלתי בנתונים לא סבירים בכל מקרה גברים נעים סביב 800 ונשים סביב 400-500 לשעה מאומצת בממוצע אגב תוסיפו לזה את העובדה שהמכשיר טועה מסיבות שונות מעת לעת בקריאת דופק ואני יכול להעיד על עצמי שקרה לי שהמכשיר הראה פתאום דופק 200 ובסוף השעה הסתבר "ששרפתי" למעלה מאלף קל' לשעה בכל מקרה השיא שלי אישית נמדד ל2011 קלוריות פולאר לשעתיים ספין מוטרף לחלוטין וגם על זה אין לי שום בסיס לסמוך בקיצר תפסיקו לספור קלוריות תתחילו להתאמן מה זה משנה ואת מי זה מעניין כמה קלוריות הראה הצעצוע...

Infin1ty

New member
../images/Emo45.gif

בדיוק מה שאני מנסה להסביר לאנשים, פעם שהייתי מתאמן ספינינג קבוע, כל הזמן אחרי השיעור היו שואלים אותי "כמה קלוריות שרפת?" וכל מיני שטויות.. אני משתמש בשעון דופק שלי סה"כ למדידת דופק, מהירות ממוצעת, מהירות, קאדנס ועוד כמה דברים נחמדים ותוספות שיש בו.. גם בנוסף יש לי יומן אימונים של הפולאר שמתחבר לשעון, זה יותר נוח לנהל ככה את האימונים ולסכם שעות שבועיות ולראות התקדמות. היום היחיד שיצא לי 900 קלוריות בשעה זה היה מתי שהפולאר לא היה מכוון נכון, הוא היה מכוון לפי ה POLAR FIT TEST שזה שטויות (הוא רשם שיש לי דופק מקסימלי של 187 וכל הזמן הייתי על ממוצע 85-90 אחוז). קיצר, להתאמן יותר, ופחות להסתכל על הקלוריות שנשרפו בשיעור, ללכת לפי ההרגשה.

למעלה