שאלת מליון הדולר

TWEETY =^.^=

New member
שאלת מליון הדולר

אז זהו, ילדתי לפנ י כ-7 שבועות והצלחתי לבסס את ההנקה למרות הקשיים שהיו והיו הרבהההההה,,,
מאחר ואני בת 50.5 ויש לי עוד 2 מוקפאים שאני לא מתכוונת להשאיר "יתומים בהקפאה",,,אני רוצה מצד אחד לחזור לסיבוב נוסף של טיפולים בתקווה לעוד הריון אבל אני גם רוצה להמשיך להניק את הגוזל,,,אז מבקשת להתייעץ לגבי הנקה והריון, למרות שבגדול אני יודעת את התשובה
ודבר נוסף זה איזה משאבה כדאי לרכוש, אני לא ממש יודעת אם לדשאיבות מזדמנות או אנטסיביות לקראת החזרה לעבודה,,,אז רוצה משהו ביניים כי אני באמת לא יודעת לכוון את המטרה שאליה היא מיועדת.
אני רק יודעת שאני רוצה להמשיך להניק אבל גם צריכה לחזור לעבודה מתי שהוא ואני גם רוצה עוד הריון,,,,
הממממ,,,,מקווה שהצלחתי להסביר את מה שהכי קשה לי לצפות ולתכנן,,,,

הנקה והריון

מזל טוב וכל הכבוד על ההתעקשות וההצלחה

אין תשובה חד משמעית, לגבי הנקה במהלך ההריון.
יש נשים מניקות שמגלות שהן בהריון ובוחרות להמשיך להניק ולא נתקלות בקשיים מיוחדים. הספרות בנושא מגוונת ואפשר למצוא בעד ונגד.
המחשבה של למה לא קשורה בעובדה שההורמון שמשתחחר במהלך ההנקה ונקרא אוקסיטוצין הוא גם ההורמון שאחראי על התכווצויות הרחם והצירים בלידה.
נשים שמוגדרות כהריון בסיכון, נשים שילדו בשבועות מוקדמים ההמלצה תהיה לא להניק מכיוון שאף אחד לא רוצה לאתגר את משך ותקינות ההריון.
זה נושא אחד שחשוב להתייחס אליו, הנושא השני זה האם תהליך הכניסה להריון דורש שילוב של טיפולים תרופתיים וחשוב לבדוק לפני האם הטיפולים בטוחים במהלך הנקה.
לדעתי הדבר הנכון עבורך זה למצוא רופא נשים שאת סומכת עליו שילווה את התהליך וידע לעזור לך בתהליך קבלת ההחלטות.
בינתיים מכיוון שילדת רק לפני 7 שבועות תהני מהרגע, תהני מהתינוק, מההנקה.
תני לגוף שלך להחלים מההריון והלידה עד לרגע שבו הדברים יתממשו לידי פעולה.
לגבי משאבה, יש לך אפשרות לשכור משאבה מיד שרה בעלות לא גבוה ולהתחיל לבחון מה הצרכיים העתיידים שלך.
בהצלחה,
ליאת ארנון

למעלה